Duyuru: StarCraft: Remastered Portre Yarışması
#1
Orijinal StarCraft karakter portrelerine bakıp düşünün, "Pfft, böyle bir şeyi bende yapabilirim!" Artık şansın! StarCraft Remastered'de portreni ölümsüzleştirebilirsin. Tek yapmanız gereken kendi StarCraft portrenizi yaratmak. Seçilen portre StarCraft'a dahil edilecek: Topluluk tarafından kullanılmak üzere yeniden oluşturulmuş!


Portrenizi göndermek için 17 Ağustos'a kadar vaktiniz var. SCV * 'ye bakan, cesur, karanlık veya gülünç olsalar da, StarCraft'tan esinlenen yeniden düşünülmüş veya tamamen yeni portreler arıyoruz.  Özgürce yaratıcı ol!

Tüm gönderimler toplandıktan sonra, StarCraft: Remastered Tasarım ekibi, her birini yarışmada finalist olarak gösterileceklerini düşünecek. Analizleri tamamlandıktan sonra seçilenler; toplum tarafından oylanacak en iyi portre koleksiyonu olarak yayınlanacaktır.

Oylama periyodu 28 Ağustos - 4 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek. Bu noktada topluluk, anket yoluyla en sevdikleri portre için oy kullanma fırsatı bulacak. Ardından, 7 Eylül'de, her biri aşağıdaki epik ganimeti alacak olan En İyi 10 kazananı ilan edeceğiz:

Top 5: StarCraft'ın imzalanmış bir kopyası: Remastered
Top 10: Seçtikleri bir gömlek (Protoss, Zerg veya Terran)

Yukarıda tartışılan Topluluk Seçimi kazananlara ek olarak, Dev ekibi de finalistlerin arasından kişisel favorilerini seçecektir. Bu portre daha sonra doğrudan oyuncuların kendi oyunlarında seçip kullanacakları StarCraft: Remastered oyununa uygulanacaktır. Daha önce yapmadıysanız, bu galibiyete StarCraft'ın imzalanmış bir kopyasını (Remastered) ve seçtikleri bir gömlek verilecektir.

İşte ihtiyacımız olan şey:

Tüm kayıtlar, saat 11.59'a kadar SCcontest@blizzard.com e-postasına gönderilmelidir. 17 Ağustos PDT. Katılımcılar üç portre sunabilirler, ancak bir tanesi seçilebilir. Dikkat edilmesi için portreninizin 448x480 piksel olması gerekir. Lütfen sununuza şunları ekleyin:


E-mail Subject Line –


SC:R Portrait Contest: “<TITLE OF YOUR ENTRY> “

E-mail Body –

Your Name:

Phone Number:

Mailing Address:

Shirt Size and StarCraft Race (Protoss, Zerg or Terran):

kaynak : https://starcraft.com/en-us/articles/20937024
Blizzard : estriel#1265
Cevapla
#2
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.