Duyuru: Stellaris Rekor Kırdı
#1
Paradox Interactive ve Paradox Geliştirici Stüdyolarının geçtiğimiz günlerde uzaya çıkardığı son oyunu Stellaris, Steam'de %95 pozitif inceleme aldı. Aynı anda 68 bin oyuncu ile Stellaris şirketin bir diğer oyunu olan Cities: Skylines'ın tahtını elinden almış. Stellaris'in çıkışının 24 saati içerisinde 200 bin sattığı ve Paradox Interactive'in yayıncılığını yaptığı önceki tüm oyunlar içerisinde rekor kırdığı ifade ediliyor. Stellaris aynı zamanda Paradox Geliştirici Stüdyolarının geliştirdiği en kısa sürede en çok satan oyun.

Paradox Interactive'in CEO'su ve kelime oyunları ustası Fredrik Wester "Yıldızlardan oluşan Paradox ekibinin böylesi bir evrensel başarıya ulaşmasından gurur duyduk, bu başarıda tüm şirketin ve özellikle Paradox Geliştirici Stüdyolarının payı var, oyunculardan gelen pozitif incelemeler uğruna uğraştığımız şeyde başarılı olduğumuz anlamına geliyor, oyuncular bizi desteklediler ve Stellaris'in Paradox'taki macerası uzun yıllar boyunca devam edecek" şeklinde yorumladı.

Stellaris'e dair ayrıntılı bilgiyi forumumuzda bulabilirsiniz.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Cevapla
#2
Oyunun benzeri bir rakibi yok bildiğim kadarıyla.
76561198075468823.pngAddFriend.png
Ara
Cevapla
#3
nMzvDV.png


En çok oynann oyunlarda 4. sırada hatta ilk 3ün hiç değişmediğini  var sayarsak şuan steamde 1. sırada diyebiliriz ...
1NrVyj.gif
Yardım almaya alışan emir almaya da alışır.
Ara
Cevapla
#4
İlk üç kendi arasında değişiyor mu ?
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.