Duyuru: Total War: Three Kingdoms - Royal Edition Duyuruldu
#1
za.png

Total War geçtiğimiz hafta Total War: Three Kingdoms - Royal Edition duyurusu adına bir blog paylaştı.

https://www.totalwar.com/blog/introducin...l-edition/ :Hâlâ elinizde ödüllü Total War: Three Kingdoms tutmak istiyorsanız, neden kendinize Total War: Three Kingdoms - Royal Edition ısmarlamıyorsunuz?

Total War: Three Kingdoms - Royal Edition, Eight Priences Chapter Pack'i de içeren Total War: Three Kingdoms'ın fiziksel bir kopyası. Farklı başlangıç tarihlerinde geçen 20'nin üzerinde kampanya seçenekleriyle seriye yeni başlayanlar için mükemmel bir seçim olabilir.

xx.jpg
 
Total War: Three Kingdoms - Royal Edition dünyanın farklı bölgelerinde belirli fiziksel oyun kopyası satan yerlerde bulunacaktır. Ayrıntılar için favori tedarikçinizi bir kontrol edin.

Royal Edition kapsamında olanlar:

Total War: Three Kingdoms  - Efsanevi fetihlerin yeni çağına hoş geldiniz. Bu güzel ama yıpranmış topraklar yeni imparatorunu ve yeni amacını arıyor. Çin'i yönetiminin altında topla, sonraki büyük hanedanın temellerini oluştur ve asırlar sürecek bir mirasın sahibi ol. 12 farklı efsanevi savaş beyinden birini seç ve diyara hükmet. Sayısı hiç de az olmayan düşmanlarının saygısını kazanabilecek misin veya politik entrikaların ustası mı olmayı tercih edeceksin? Senin efsanen henüz yazılmadı ancak kesin olan şey muhteşem fetihlerin seni beklediğidir.

Royal Edition aynı zamanda şu eklentiyi de kapsamaktadır:

Total War: Three Kingdoms - Eight Princes -  Yıl milattan sonra 291, Üç Krallık dönemi başlayalı bir nesil geçti. Bu çatışmayı sona erdiren üçlü paylaşım ve onu takiben krallıkların Jin hanesi altında birleşmesine karşın Çin'in yeniden iç savaşa girmesi için ufak bir kıvılcım yeterli. Jin hanesi bölünmüş durumda ve her biri kendi hırslarına, hedeflerine ve tarza sahip sekiz Jin Prensi öne çıkıyor. İmparatorlarının peşinden mi gidecekler, yoksa kendi destanlarının yazarı mı olacaklar?

Royal Edition dijital art çalışmaları Bayard Wu tarafından yapılmıştır.
elefsar.jpg
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.