Duyuru: Victoria 3 Standart Edition ve Grand Edition Ön Siparişe Açıldı
header.jpg?t=1661868305

Victoria 3 an itibariyle ön siparişe açıldı.

Standard Edition – 249₺
Standard Edition sürümünü önden sipariş edenler Ana Oyuna ve ön sipariş bonusuna erişebilecek.

Ön Sipariş Bonusu – Victoria 2 Remastered Songs
Victoria 3'ü Ön Sipariş ver ve oyunun öncülü Victoria II'den müzikleri kap. Bu yeniden düzenlenmiş müzikler, en sevilen Paradox müziklerinin yeni versiyonlarıyla birlikte, çok sevilen kült klasiğine selam gönderiyor.

PreOrderBonus-Steam.jpg?t=1661868305

Grand Edition – 399₺
Grand Edition sürümünü önden sipariş edenler Ana Oyunun yanı sıra çıkacak ilk 3 eklentinin içinde bulunduğu Expansion Pass’e, Expansion Pass bonusuna ve ön sipariş bonusuna erişebilecek.

Expansion Pass
  • 1 Müzik Paketi (Yayınlanma tarihi açıklanacaktır)
  • 1 Çizim Paketi (Yayınlanma tarihi açıklanacaktır)
  • 1 İçerik Paketi (Yayınlanma tarihi açıklanacaktır)
  • 1 Genişletme Paketi (Yayınlanma tarihi açıklanacaktır)
  • Expansion Pass Bonusu: American Building Pack

Grand_Edition_Banner.jpg?t=1661870898
76561198034761601.png
[+] 1 üye Craetus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Crusader Kings 3 ön siparişe açıldığında fiyatı 11 dolara karşılık geliyordu. Şimdi Victoria 3 13,5 dolara karşılık geliyor. Çok da uçuk değil, bu fiyatlara alışmak gerekiyor maalesef.
[+] 5 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Maalesef kur yüzünden çok eski oyunların fiyatlarını bile yükseltiyor artık firmalar... Oyun resmi Türkçe dil desteğine de sahip olacak. Bundan dolayı ben fiyatın uygun olduğunu düşünüyorum.
Ara
Bir Paradox oyununun 400 TL olacağı aklımın ucundan geçmezdi.
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
Ara
Grand Edition'ın görselini güncellediler.

Öncesi ve sonrası:
Görsel
Görsel
76561198034761601.png
Ara
Sonunda gelıyor gelmekte olan
Ara
Umuyorum güzel (ve her ne kadar hayal olsa da tam) bir oyun olur ve fiyatını da hak eder. Paradox beklediğimden ucuza bırakmış.
[+] 1 üye Henri nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Acaba ilk expansion'u ne olacak?
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara
Oyuna tr dil desteği gemiş ama çok pahalı
Ara
Arkadaşlar pahalı falan değil 13.8 dolar ayrıca türkçe dil desteğide var. Kur ck3 zamanı gibi olsa 110 tl olurdu. Yani gayet makul. Şikayet etmeniz gereken paradox değil dolar kurunu bu hale getirenler.
Ara
Kutulu bir collector's edition çıksaydı keşke. Harbiden çok bekledik ya.
[+] 1 üye GespensterPanzer nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
200 liradan düşük bir fiyat olsa direkt ön sipariş vermeye kendimi hazırlamıştım, üzücü oldu. İndirim bekleyeceğim gibi görünüyor, zaten iki türlü de çıkar çıkmaz oynayamayacaktım.
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
ck3 ü 50 tl ye aldım diye hatırlıyorum ama şimdi çıkan ek paketlere ve oyuna bakınca ucuza gelmiş diyorum :)... victoria hiç oynamadım türkçe olması beni cezbediyor ve 400 ü gözden cıkarıcam
Ara
Fiyat bence çok uygun olmuş, özellikle Türkçe verdiklerini hesaba katarsak.
[+] 1 üye Marchisio nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Galiba kendimi tutamayıp grand edition alacağım oyun çıkmadan.
Ara
Oyun ilk günden itibaren Gamepass'da olacak. 250 TL fıyatı pahalı bulanlar için güzel bir haber.
Ara
(31-08-2022, 11:35)Sezar : Oyun ilk günden itibaren Gamepass'da olacak. 250 TL fıyatı pahalı bulanlar için güzel bir haber.

Steam exclusive çıkacak diye biliyorum. Resmi Victoria 3 Discord sunucusunda bir geliştirici öyle demişti. Pre-Order trailerının sonunda da sadece Steam logosu gözüküyor. Eskiden Gamepass logosu da vardı ilk duyurularda, kaldırdılar.

Belki çıkışından bir süre sonra Gamepass'e de gelebilir.
76561198034761601.png
Ara
Yayini izleyemedim. Izleyenler nasıl bulmuş
Ara
Oyun pahalı, durumu olmayan arkadaşların havaya girip bir hevesle oyunu almalarını tavsiye etmem.
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(31-08-2022, 12:45)elefsar : Oyun pahalı, durumu olmayan arkadaşların havaya girip bir hevesle oyunu almalarını tavsiye etmem.
O zaman dua edelim gözlerini building pack bürümemiş olsun...
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.