Duyuru: Warlock'a Yeni Hero: Nemsy Necrofizzle
%24

Önümüzdeki Fireside Gathering etkinliği kapsamında etkinliğe katılanlara yeni Warlock herosu Nemsy Necrofizzle hediye edileceği duyuruldu.

Fireside Gathering nedir?
Kafe, restoran veya bar gibi halka açık işletme sahibi kişiler Fireside Gathering ismi altında özel Hearthstone etkinlikleri düzenleyebiliyor. Bu etkinliklerde o bölgeden Hearthstone'a giren kişiler özel brawl oyun modlarını deneyebiliyor. Önümüzdeki Fireside Gathering cadılar bayramı temalı yapılıyor ve 9 Ekim ila 5 Kasım tarihleri arasında düzenlenebiliyor. 

Anlayacağınız bu hero elde edilmesi imkansıza yakın herolardan biri olacak.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Üzdü. Ev adresini iş yeri gibi gösterip kandırabilir miyiz acaba :D
Ara
İmkansız değil aslında. Strategyturk olarak bir gathering ayarlarız, oyuncularımız katılır kazanır. Millet lisede kurmuş gathering
Ara
Goblin Kafe yapar heralde bi fireside gathering.
Ara
Var mı İstanbul da açacak yer acaba?
Ara
MTG lokal storeları yapabilir herhalde. Araştırmak gerek.
Ara
Gidip söylesek açarlar herhalde. Bedava etkinlik yani neden açmasınlar
Ara
Nasıl açılıyor acaba?
Ara
Çok basit bir şeymiş host a gathering diyorsun amacı adresi falan yazıyorsun bitiyor. Samet abi kuralım bi tane buluşur oynarız :D
Ara
https://us.battle.net/hearthstone/en/fir...ngs/create

Buradan event oluşturmak gerekiyormuş. Valla pazar günü yapan bir yer olsa uzak olmayan gelebilirim.
Ara
Yanlışsam düzeltin ayın 17sinden sonra kurulan gatheringlerde verilecekmiş. Haftaya pazar kurulabilir
Ara
Kalici Hearthstone tavernalari gercek hayatta enteresan olurdu milletin karsilikli kucuk tabletler uzerinden HS oynadigi.
İlçe olarak arattığımda 2 km ötemde bir tavern brawl yapıldığını gördüm. Yarın ilk işim oraya bir uğramak olacak.
Ara
Uzun uğraş sonrasında heroyu ve kart arkasını aldım.
Sabahtan beri geziyorum zorla buldum bir yer sonra aklıma oyunun güncel olmadığı geldi. Yurt internetiyle güncellenmiyor kafeye gittim bi çay alıp wifilerinden indiririm dedim benim gibiler için sistem kurmuş adamlar 5 dakikada bir interneti kesiyorlar güncelleme iptal oluyor. Alamadım yani
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.