El Dorado dlc hk.
Bildiğim kadarıyla bu eklenti paketinde kendi devletimizi oluşturabiliyoruz, peki hükümdarı/varisleri de kendimiz seçebiliyor muyuz? Bir devletin yerine mi oyuna giriyoruz yoksa oyun bize özel toprak/kültür/din mi veriyor?
Mesela ben kendi aile soyum ile devlet kurmak istiyorum bu mümkün mü?
Ara
Selam, custom nation ile kendi ülkeni ve idealarını belli bir puan limiti içerisinde oluşturabiliyorsun, hükümdarına ve varisine isim ve soyisim koyabiliyorsun. Kendi topraklarını seçebiliyorsun, kültürünü dinini belirleyebiliyorsun.

Kendi belirlediğin bir soyadıyla ülke oluşturabilirsin evet.
custom nation ile rusyada bulunan sibiryaya daha hızlı yayılma ideası eklenebilir mi?
Ara
(27-08-2017, 03:13)misterASB : custom nation ile rusyada bulunan sibiryaya daha hızlı yayılma ideası eklenebilir mi?

Evet eklenebilir, lakin bu özelliği kullanabilmek için "Third Rome" ek paketine sahip olmak gerekiyor.
WhaW8Am.gif
Ara
Nasıl eklerim.Resimle anlatırsanız sevinirim.
Ara
(27-08-2017, 03:40)misterASB : Nasıl eklerim.Resimle anlatırsanız sevinirim.

EU4 Rehberler kısmında "Yeni Sürüm İle Kolay Bir Şekilde Ideas Guy" Konumdan anlayabileceğini düşünüyorum. Normal bir şekilde idea ekler gibi ekleyebilirsin, Diplomatic kısmının 2. ideası olması lazım.
WhaW8Am.gif
Ara
(27-08-2017, 04:10)PCOyun : EU4 Rehberler kısmında "Yeni Sürüm İle Kolay Bir Şekilde Ideas Guy" Konumdan anlayabileceğini düşünüyorum. Normal bir şekilde idea ekler gibi ekleyebilirsin, Diplomatic kısmının 2. ideası olması lazım.

teşekkürler
Ara
(27-08-2017, 03:13)misterASB : custom nation ile rusyada bulunan sibiryaya daha hızlı yayılma ideası eklenebilir mi?

Tek başına 200 puan istiyor o idea.
Ara
ben korsan 1.22 oynuyorum 0 puan istiyor.
Ara
Daha sonra gelen bir fixle 200'e çıkarıldı. 1.22.1 olması lazım.
Sic Parvis Magna
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.