Etkinlik: 2019 Kış Strategyturk Anime Gecesi
z9mq8q.png

Anime Kulübü Anime Gecesi etkinliklerimizde amaç kulüp üyeleri ile toplanarak birlikte anime izlerken sohbet etmek.

Etkinlik 2 farklı türde ilerleyecek; Bulunduğumuz sezonda izlenmeye değer animeleri hepsinin yeni bölümü çıktıktan sonra toplu olarak izlemek ve üyelerin müsaitliğine daha sadık kalacak bir şekilde seçeceğimiz günlerde tamamlanmış, izlemesi keyifli animeleri izlemek.

Etkinliğe katılmanız için Anime Kulübü üyesi olduktan sonra açtığınız https://www.rabb.it/ hesabıyla bana arkadaşlık yollayabilirsiniz. Etkinlik zamanı bu konuda paylaşacağım oda linki ile odaya erişim sağlayabileceksiniz.

Kış sezonu animeleri duyuruldu ancak sezonun başlamasına daha vakit var. Yeni sezonda izleyeceğimiz animeler gelene kadar kulübün ortak kararı ile seçeceklerimizi izleyeceğiz. O yüzden bir liste yapmaktan kaçınıyorum şuan.

Bu Sezon İzlenen Animeler:
hby6qc.gif
[+] 2 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bence hafif ve komikli bir şeyler izleyelim, anime gecesinde ciddili anime izlenmiyor pek.
[+] 1 üye Awake nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
21-21.30 gibi odayı açıyorum.

hby6qc.gif
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Konusuba'da daha çok ve daha kaliteli waifular var, diyeceklerim bu kadar.
[+] 1 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Youjo Senki ısrarımı sürdürüyorum.
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oda Kuruldu

https://lets.rabb.it/I203yMUhfS
hby6qc.gif
Ara
Yettim.
Bazı "teknik" sıkıntılarla başlasak da Konosuba'da 4. bölüme kadar geldik, haftaya devam ediyoruz.

unknown.png
hby6qc.gif
[+] 2 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İkinci sezonda biyerlerde bırakmıştım, geleyim be de sonrakine. :)
[+] 1 üye Mwrqx nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Müsait değildim geçen artık bir sonraki gece gelirim
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Her zamanki gibi 21.30 civarında odayı kurarım.

hby6qc.gif
[+] 3 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İzledim zaten bu seriyi ve bende pek müsait değilim bu aralar teşekkürler yine de daha önce etikete cevap yazamamıştım şimdi yazmış oldum.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
Oda Kuruldu

https://lets.rabb.it/XeuVUaoWqS
hby6qc.gif
Ara
Konosuba 1.sezon bitirdik 2.sezon yine izlenirde daha iyi waifulu veya extra güçlü karakterly hype savaşlı bir şeyler daha iyi olabilir bir sonraki sefere. Youjo Senki de güzel olur aslında
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(07-12-2018, 00:11)cemal : Konosuba 1.sezon bitirdik 2.sezon yine izlenirde daha iyi waifulu veya extra güçlü karakterly hype savaşlı bir şeyler daha iyi olabilir bir sonraki sefere. Youjo Senki de güzel olur aslında

Youjo Senki geçeriz 2. sezon da bitince, kışın izlenecek anime çıkmayacak gibi.

unknown.png
hby6qc.gif
Ara
(07-12-2018, 00:15)Ayro : Youjo Senki geçeriz 2. sezon da bitince, kışın izlenecek anime çıkmayacak gibi.

Tensei shittara slime ken var güzel. Settlers veya civ gibi takılıyor herkes sevmeyebilir belki ama güzel seri.
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Youjou Senki gecerseniz benide ekleyebilir misiniz oda kurulduğunda foruma girebilirsem bende gelirim
Ara
Bugünkü anime gecesinde Youjo Senki veya Fate serisine başlıyoruz. Hangisi daha çok oy alırsa o izlenecek.

Ben oyumu Youjo Senki'den yana kullanıyorum.
Ara
21:30-22:00 gibi odayı kuruyorum.
hby6qc.gif
Ara
Oda kuruldu

https://lets.rabb.it/7GN1lK2cOS
hby6qc.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.