Etkinlik: Strategyturk Anime Gecesi - Bahar 2023 #1
Görsel
Strategyturk Anime Gecesine hoş geldiniz.

Etkinlik Düzeni
  • Etkinlik Günü: Çarşamba
  • Etkinlik Saati: 21:00

Etkinlik İşleyişi
Strategyturk Anime Gecesi'nde bu dönem Violet Evergarden izleyeceğiz. Her etkinlik günü en az 4 bölüm izlenmesi bekleniyor. Etlinlikle alakalı sorularınızı konunun altında paylaşabilirsiniz.
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum.
Ara
katılıyorum
Ara
Katılıyorum.
WhaW8Am.gif
Ara
Katılıyorum.
Ara
Etkinlik bugün başlıyor
Ara
İlk dört bölüm ile muhteşem bir başlangıç yaptık. Şahsen izlediğim her açıdan en kaliteli ve başarılı seri olarak görüyorum, tekrar izlemek ayrı bir zevk verdi.
WhaW8Am.gif
Ara
Bu hafta special bölümü ve sonraki dört bölümü izledik. Serinin en güzel görsel bölümlerden biri de aralarındaydı, bundan sonraki bölümlerde ise seyir zevkinin katlanarak artacağını düşünüyorum.
WhaW8Am.gif
Ara
Bu hafta ne yazık ki yarınki sınavıma çalışmam gerektiği için katılamayacağım. Bütün izleyicilere iyi seyirler dilerim.
Ara
Bu hafta ana serinin son beş bölümünü izleyerek seri kısmını sonlandırdık, geriye sadece iki film kaldı. Şahsen en beğendiğim 10. bölüm de izlediklerimiz arasındaydı, baştan sona çok güzel bir hikâye anlatımı ile süregelen bir seri sonu oldu. Düşünceme göre 10. bölümde zirveye ulaşıp ondan sonra biraz daha zayıflasa da gerçekten muazzam bir seri.
WhaW8Am.gif
Ara
Serinin ilk filmini bugün Film Gecesinde izleyeceğiz.

@Macchiato, @Ragnvaldr, @Pharmacist , @PCOyun, @Onur34
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.