Etkinlik: Strategyturk Anime Gecesi - Kış 2023 #2
Görsel
Strategyturk Anime Gecesine hoş geldiniz.

Etkinlik Düzeni
  • Etkinlik Günü: Çarşamba
  • Etkinlik Saati: 21:00

Etkinlik İşleyişi
Strategyturk Anime Gecesi'nde bu dönem Chainsaw Man izleyeceğiz. Her etkinlik günü en az 4 bölüm izlenmesi bekleniyor. Etlinlikle alakalı sorularınızı konunun altında paylaşabilirsiniz.
Ara
Katılıyorum.
WhaW8Am.gif
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum.
Ara
Bugün başlıyoruz.
Ara
Katılıyorum.
hby6qc.gif
Ara
Bu dünya bizim, her devil ölecek,
Olmaz deme, korkma, hepsi devrilecek,
Testere adam ve kedili kız bizimle gelecek,
3 hakkın varsa 2'sini saklamak gerek!

Sonu yoktur devil kesmenin,
Kanı da çoktur bu mesleğin,
Uyarmadı deme, bedeli ağır olur kedi yemenin,
3 hakkın varsa 2'sini saklamak gerek!
Ara
Bugün ilk dört bölümü izledik. Bayağı hızlı ve kanlı bir başlangıç oldu, önceden ilk yedi bölümünü izlemiştim fakat devamını getirmemiştim. Haftaya izleyeceğimiz bölümler ile birlikte ben de bilinmezliğin içine dalacağım. Favori karakterim tabii ki Power.
WhaW8Am.gif
Ara
İlk dört bölüm güzeldi. Bol aksiyonlu bir anime olacak gibi görünüyor. Power'ın şuanda en iyi karakter olması hakkında Ayro ve PCOyun'a katılıyorum .
Ara
Katılmaya çalışacağım
Ara
Bugün sonraki dört bölümü izledik. İlk hafta gibi yine önemli bir cliffhanger ile bitti. Animenin önceden ilk sekiz bölümünü izlemiştim, haftaya izleyeceğimiz dört bölüm hakkında hiçbir fikir sahibi değilim, zevkli olacak gibi.
WhaW8Am.gif
Ara
Geçen haftaki cliffhanger bu haftakinden daha iyiydi. Animeye gelecek olursak güzel gidiyor, beklenmedik şeyler var. Özellikle de animasyonlar çok iyi.
Ara
İlk 4 bölümdeki drama-komedi havası yavaş yavaş dağılıyor. Devil Hunters için işler ciddileşmeye başladı. Düşmanlar artık çok daha güçlü. Devamını sabırsızlıkla bekliyorum.
Ara
12 bölüm çok kısa geldi. Yine de güzeldi. Birkaç yıl beklemeyiz umarım ikinci sezonu için.
Ara
Bugün son dört bölümü izleyip bitirdik, karakterleri ve sunumu çok güzel olsa da genel olarak hikayeyi beğendiğimi söyleyemem. Power hâlâ en iyi karakter, ikinci sırada ise yeni tanıştığımız Future Devil var.
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.