Etkinlik: Strategyturk Anime Gecesi - Mayıs 2020
stanime.png

Anime Kulübü Anime Gecesi etkinliklerimizde amaç kulüp üyeleri ile toplanarak birlikte anime izlerken sohbet etmek. 

Etkinliğe katılım için herhangi bir şart yoktur. Açtığınız https://www.kastapp.co/ hesabıyla etkinlik zamanı bu konuda paylaşacağım oda linki ile odaya erişim sağlayabileceksiniz. Odaya katılmak için Kast uygulamasını indirmenize gerek yok, tarayıcı üzerinden de katılabilirsiniz. Şartlar izin verirse Discord'un canlı yayın özelliğini kullanarak etkinliği Strategturk Discord Sunucusu'nda da düzenleyebiliriz.

Bir sonraki ay izlenecek anime için Strategyturk Anime Kulübü forumlarında açılacak konuda önerilerinizi paylaşabilirsiniz. Forumlara ulaşmak için Anime Kulübü üyesi olmanız gerekmektedir.

Etkinlik Günü: Perşembe
Etkinlik Saati: 21.00
Etkinlik Süresi: 3 Bölüm(Yaklaşık 1 Saat)
İzlenilecek Anime: Shingeki no Bahamut: Genesis
hby6qc.gif
[+] 2 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum. Türkçe altyazı olursa sevinirim.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Ben de katılıyorum.
Ara
Etkinlik Strategyturk Discord Sunucusu üzerinde yapılacak, etkinliğe katılımak için sunucuda üye rolünü almış olmanız yeterli.
hby6qc.gif
Ara
Ben de katılıyorum.
Ara
Etkinlik odasında toplanmaya başladık birazdan başlıyoruz.
hby6qc.gif
Ara
Tek başıma olsam başlayacağım ya da devam edeceğim bir anime değil. Ama beraber izlemek için güzel çerezlik bir animeymiş gibi duruyor şimdilik. Tabi Cennet'in insanı kusturacak seviyedeki aydınlatmalarını saymazsam.
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Normalde Anime Gecesi etkinliğine katılmayı planlıyordum ancak Discord’da yayın esnasında Rabbit’teki gibi sohbetin ve etkileşimin olmamasından dolayı katılmadım. Umarım sonraki etkinliklerde kullanılacak platformun etkileşim olanakları daha fazla olur.
Ara
Sohbet için sunucudaki seyir kanalını kullanıyorduk ancak ben de rabbit/kast kadar pratik olduğunu düşünmüyorum. Bir sonraki hafta etkinliği kast üzerinden gerçekleştireceğim.

Shingeki no Bahamut izleyeli 5-6 yıl oldu sanırım ve en sevdiğim animlerden birisidir. Bunca aradan sonra tekrar izlemek güzel geldi gerçekten de. FAVAROOO repliğini özlemişim.

Amira <3
hby6qc.gif
Ara
Yönetici beyin Amira <3 atması hiç etik değil. İzleyenler ve seyir kanalındakiler de bilir ki Amira gurt sever.
Ara
Discord üzerinde yapılan etkinlikte yazı kanalının pratik olmaması sebebi ile bugün ve bundan sonraki etkinliklerde kast uygulamasını kullanacağız.
hby6qc.gif
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Etkinlik için https://s.kast.live/g/5g46zp2zbz linki ile STurk Anime Gecesi Odası'na katılabilirsiniz.

20-25dakika içinde başlıyoruz.
hby6qc.gif
Ara
Katılma istekleri nedense bana ulaşmıyormuş, uygulamayı yeniden balattım şimd ibri sıkıntı olmaması lazım.
hby6qc.gif
Ara
Güzel bir etkinlik oldu 3 kişiydik. Kast’ta bazı teknik problemler yaşadık ama çözüldü. Mobilde tam ekran yapınca ekranın bir kısmını yutması sinir bozucuydu.

Ara
Bu hafta Anime Gecesi yapamayacağız maalesef. Zaten etkinliğe 1 hafta önden başladığımız için takvimin gerisine düşmüş olmuyoruz.
hby6qc.gif
Ara
Etkinliğe 10dk içinde başlıyoruz.

https://s.kast.live/g/5g46zp2zbz
hby6qc.gif
Ara
Geliyorum
Ara
Güzeldi bence. Son üç bölümde ne olacağını merak ettim. Kalabalıklaşmamız da seyir zevkini arttırdı. 2. sezon konusunda pek emin değilim.
Ara
Son diyalog beni fazlasıyla meraklandırdı.
Ara
Victoria 2 etkinliği nedeniyle finale katılamayacağım. Etkinlikten sonra son üç bölümü izleyip yorumlarımı yazarım.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.