Eu 4 lig savaşlarında sonra ia veriyormu
Selam beyler, benim bir sorum var Avusturya ile oynuyorum, ligler kuruldu ama bu savaş ne zaman çıkacak ve savaşı kazandıktan sonra protestanları katolik yapmak için bana ia veriyor mu oyun.  Bu son sorumdu, beni aydınlatırsanız sevinirim bu konuda
Ara
(01-03-2019, 23:00)Ahmetbey1453 : Bu savaş ne zaman çıkacak?

Savaş Protestan tarafın saldırmasıyla başlayacak.
Eğer Protestan tarafı seni yenecek kadar güçlü değillerse hiç saldırmama ihtimalide var.
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
Hiç savaş açılmazsa sen kazanmış sayılırsın. Savaş açılırsa da barış anlaşmasından religious supremacy seçmen lazım.IA vermiyor ama din değiştirme talebi gönderebiliyorsun IA karşılığı. Kabul etmezse CB veriyor.
Sic Parvis Magna
Ara
(01-03-2019, 23:19)Filsuk :
(01-03-2019, 23:00)Ahmetbey1453 : Bu savaş ne zaman çıkacak?

Savaş Protestan tarafın saldırmasıyla başlayacak.
Eğer Protestan tarafı seni yenecek kadar güçlü değillerse hiç saldırmama ihtimalide var.

Peki savaş bittikten sonra bana ia veriyor mu? protestanları katolik yapmak için çünkü; Protestanlardan dolayı ia artmıyor da bir de ne zaman açılır savaş 1560 'tayım

(01-03-2019, 23:39)altnkurt : Hiç savaş açılmazsa sen kazanmış sayılırsın. Savaş açılırsa da barış anlaşmasından religious supremacy seçmen lazım.IA vermiyor ama din değiştirme talebi gönderebiliyorsun IA karşılığı. Kabul etmezse CB veriyor.

İa yok ama protestanlardan dolayı
Ara
@Ahmetbey1453 Hacı ben hiç Avusturya oynamadım,tam bilmiyorum kusura bakma.
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.