EU V
Herkesin merakla beklediği o geliyor. Evet eu 5 dedikoduları kaynamaya başladı. Reddit' de paylaşılan bir görsel paradox kitlesini heyecanlandır. Görselde 1337 de haritasını göstermektedir. Çıkışı ile ilgili bir bilgi mevcut değil ama çıkış yaptığı günde farklı tarihlerden başlanabileceği belirtiliyor.

İşte reddit'den alınan görsel: Görsel
Ara
tarihte geri gitmeleri oldukça iyi bir fikir eğer ileri bir tarihte başlarsa atıyorum 1452 yada 1460 gibi nasıl insanların ilgisini çekerler emin değilim bdence 1337 gayet güzel bir tarih EU 5 için
Ara
osmanlı bayıldı
Ara
türkce dil desteği gelirmi
Ara
(16-03-2024, 21:41)gokay0035 : türkce dil desteği gelirmi
Vic3'de vardı bunada gelir ama resmi olarak duyrulsun önce.
[+] 3 üye Takeda Akane nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bence ihtimali yüksek.
[+] 1 üye Limbo nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Victoria 3'te olduğu için bunda da olma ihtimali yüksek. eğer olursa sonunda rahat rahat oynayabileceğiz.
humanitas una debet esse; aliter evanescet.
Ara
EU 5 Yerine Yeni bir title olacağını düşünüyorum EU ismini bu kadar kolay harcayamaz prdx son çıkan oyunların durumu göz önüne alındığında
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
[+] 1 üye gLo1NN nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Erken başlayıp, erken biteceğini düşünüyorum. Belki kafalarında eu ve Victoria arasını dolduracak bir oyun vardır, ya da Victoria ek paketi ile Victoria başlangıç tarihini öne çekerler.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.