EU4 - 1.22'den Sızıntı
kbdRjW.png

Bugünkü geliştirici multiplayer yayını esnasında yukarıdaki görseldeki ekran sızmış durumda.
Görselde, custom multiplayerda Moskova kültüründe bir ülke kurmuş StarNaN'ın ülkesinden bir pencere gözüküyor.
Bu arayüzde 3 yeni bar var, sizce bunlar ne olabilir? Buna dayanarak bir sonraki eklentinin Rusyaya odaklanacağını söylemek ne kadar mümkün?

Tahminlerinizi alalım.
Biri asker biri diplomasi diğeride burjuva sınıfı ve bu sınıfların krala olan güvenini anlatan bir tablo güzel olmuş haklı çıkarsam bana 2 imperium verin
[+] 3 üye baywatch06 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Rus kültürüne yakın çizimler tabii. Rusya odaklı olma ihtimali diğer ülkelerle aynıdır bence. DLC'nin odağı ile bağlantı kurmak güçlü bir tahmin olmaz. Diğer ülkelerde de farklı görseller olacaktır umarım. Aklıma "estate"ler geldi direkt, buna benzer bir şey gibi.
G0kMNN.png
Ara
Estate varken ne gerek var bir daha böyle bir şeye anlamadım.
Ara
GBMDG3.png
[+] 1 üye Balamir nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Rusya olduğunu söyleyebiliriz. Estate bölmesini faction ile değiştirebilirler. Boyar(soylu) , patrik(ruhban) ve strelet(ordu) olarak düşünüyorum.
[+] 1 üye böcükbey nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
daha cok para kokuyor kardesim bir oyun dusunki oyunun dlcleri oyundan daha pahalli olsun xd

Irkin, Dinin ne olursa olsun kardesim, Ne mutlu Turkum diyen herkes TURKtur. aksini soyleyenin kaynanasina atlayayim.

ordu-turkey-2.jpg
[+] 1 üye kebab oyuncu nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Umarım bi sonraki dlc rusya hedefli olmaz.Bana oralarda oynamak çok sıkıcı geliyo.Patriarch map mode'u ilginç geldi ama,acaba oynayışa nası bi etkisi olacak.
Ara
Patriark harita modunu CK2 oynayanlar da hatırlar, orada Ortodoks bir ülkeyle din sekmesine girildiğinde Constantinople vb. farklı patriarkların otoritesi altındaki topraklar gözüküyordu.

Rusya üstüne Patriarklığı gördüğümüze göre DLC'nin Rusyaya veya Ortodoksluğa odaklanacağını söylemek mümkün. Sizce ne gibi mekanikler olabilir Rusya için?
@Duman ilk iletideki resmi göremiyorum ?
Ara
Görsel linkini yeniledim.

Reddit mi engellendi acaba şimdi de?
Resmi şimdi görebiliyorum.
Bence bir sonraki yamanın adı Muscovy.
Ara
Rusya odaklı DLC çıkmamış mıydı daha önce? Eğer tekrar Rusya odaklı DLC çıkacaksa oyunda odaklanacak yer kalmamış; suyunu çıkartıyorlar demektir.
G0kMNN.png
Ara
Çıkmış mıydı? Cossacks mı?
II. Katerina'nın görselinin bulunduğu DLC ne odaklıydı, görselin bulunduğu DLC'yi hatırlayamadım.
G0kMNN.png
Ara
Katerina Art of War'dı sanırım.
Bizansada odaklanabilirler yada Trabzon imparatorluğu eüer ortodozluk diyorsanız sırp ve bosnayıda unutmayın geniş bişey gelecek ve 2 imperiumumumu alırım haklı çıkarsam
[+] 1 üye baywatch06 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(03-05-2017, 21:40)Duman : Katerina Art of War'dı sanırım.

O zaman Cossacks diyeyim de durumu kurtarayım :xd: Şöyle DLClerin odak noktalarını sınırlar ile gösteren bir harita ne iyi olurdu.
G0kMNN.png
Ara
Orthodoxlara da bir eklenti gelirse geriye müslümanlar kalıyor. Artık müslümanlara da bir şey yapsınlar ayıptır...
Ara
Yeni moral göstergeleri

gqM1Vb.png

Bu resimde de Free Conquest dikkat çekiyor.

V0WJaP.jpg
[+] 1 üye Burak nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.