EU4 - Başarım Rehberi
Düzelttim.
Listeye tekrar baktımda sanırım hazırlarken acele etmişin yazım yanlışları var.En son yazdığım başarımı tam düzeltememişin mesela en sonki three mountains başarımınında tree yazmışın vs vs
Ara
Hallettim diğer gözüne çarpan hataları belirtirsen düzeltilir.
Bu başarımları kazanınca bize yararı ne oluyor ?
Ara
Hiçbir yararı yok aslında.Ama oyunda bi amacın oluyor :)
Ara
1 Milyon insan gücüne sahip olma başarımını askeri profesyonellik vererek çok rahat yapabilirsiniz istediğiniz ülke ile.
[+] 1 üye Arkheon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
True Heir of Timur başarımını göremedim.
200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
Ara
1.25'ten sonra gelen başarımlar eklenmemiş.
Ara
Güncellendi.
[+] 1 üye Sxario nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Beyler ben Voltaire's Nightmare başarımı(Kutsal Roma İmparatorluğu'nda 75 ülkeye sahip ol.) için oyunun başında HRE'nin içine rastgele imparatorluklar eklesem kabul oluyor mu?

Where Am I? başarımı yok.
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
Bohemya ile The Emperors new clothes başarımını kazanmaya çalışıyorum (Avusturya'nın yerine HRE başına geçmek yani malumunuz). Oylama yapan prensliklerin dördü ile müttefik ve evlilik yaptım, impr relat yapıyorum aram iyi ama şu an beni desteklemiyorlar ne yapmam lazım? Bir de seçimler kaç senede bir oluyor?
Ara
(02-01-2019, 18:39)cennaro : Bohemya ile The Emperors new clothes başarımını kazanmaya çalışıyorum (Avusturya'nın yerine HRE başına geçmek yani malumunuz). Oylama yapan prensliklerin dördü ile müttefik ve evlilik yaptım, impr relat yapıyorum aram iyi ama şu an beni desteklemiyorlar ne yapmam lazım? Bir de seçimler kaç senede bir oluyor?

İmparotor ölünce yapılıyor seçimler.
[+] 1 üye mmmutlu93 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Seçimler imparator öldükten sonra olur. HRE içinde genişleyip ae ve unlawful yemezsen ve otorite çok yüksek değilse Avusturya'dan imparatorluğu almak zor olmasa gerek.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Tüh daha 39 yaşında. Teşekkürler arkadaşlar.
Ara
(02-01-2019, 18:39)cennaro : Bohemya ile The Emperors new clothes başarımını kazanmaya çalışıyorum (Avusturya'nın yerine HRE başına geçmek yani malumunuz). Oylama yapan prensliklerin dördü ile müttefik ve evlilik yaptım, impr relat yapıyorum aram iyi ama şu an beni desteklemiyorlar ne yapmam lazım? Bir de seçimler kaç senede bir oluyor?

Ben Brandenburg veya Prussia ile din savaşlarına bile katılmayıp, üstüne HRE içi agresif genişlerken, Protestan tarafı savaşı kazanınca direkt beni seçtiler. Belki yardımcı olur diye yazıyorum.
Ara
Teşekkürler @Anzavur hallettim. Nispeten basit bir başarımmış ama ben kıl payı kazandım. Uzun süre destek bendeydi, imp ölmeye yakın oylar bölündü ama neyse ki kazandım tahtı.
Ara
(25-12-2018, 20:19)Filsuk : Beyler ben Voltaire's Nightmare  başarımı(Kutsal Roma İmparatorluğu'nda 75 ülkeye sahip ol.) için oyunun başında HRE'nin içine rastgele imparatorluklar eklesem kabul oluyor mu?

Kabul olmuyormuş...
Ara
Alıntı:The Animal Kingdom 
Manipur ile Bengal'i birleştirip Animizme dönüştür.
ve
Alıntı:Ganges Khan 
Hindistan'da bir kabile ülke ile başlayıp Step Hordası olun.

başarımlarını birlikte yapmaya kalktım. Sonuç hüsran 3 enstitü geride olmaktan -%150 tech bonusum var. :S
[+] 1 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Back To The Piast Başarımı:
1-Macaristan ve Bohemya'dan bağımsızlık desteği isteyin.
2-Litvanya PU eventi gelmeden saldırın.
3-Savaş bittikten sonra antlaşma yaparken Polonya'yı 3'e bölün. Yani toprak bütünlüğünü bozun.
Gerisi çorap söküğü...

Not:Bu Mozovya içindir.
Ara
One Faith! başarımında amerika ve avustralya kıtasındaki kolonilerin dini de bizim dinimizle aynı mı olmalı?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.