EU4 - İmparatorluklarınız
(05-10-2018, 00:28)Serdengecti1 : TDgHmE.png
Hem yeni gelen mongol empire'yi görmüş olurum hem de great khan basarimini alirim diye actigim save.Agresif oynamadim ama cok zevkli oyundu.Bu arada yeni tree veya idea falan vermiyormus.Sadece banner mekanigi geliyormus onu görmüs oldum

Sonlara doğru fps düşüşleri oldu mu?
Ara
(05-10-2018, 01:36)Azteci :
Hem yeni gelen mongol empire'yi görmüş olurum hem de great khan basarimini alirim diye actigim save.Agresif oynamadim ama cok zevkli oyundu.Bu arada yeni tree veya idea falan vermiyormus.Sadece banner mekanigi geliyormus onu görmüs oldum

Sonlara doğru fps düşüşleri oldu mu?

Yok olmadi duzelitmisler fps sorununu
Ara
Yapay zekanın da İlkhanete kurması ilginç olmuş.
Ara
Yok decisionla ben saldim ilkhanate'yi march'im olarak
[+] 1 üye Mabella nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Kimle kurdun?
Ara
Mongolia tabi ki :D
Ara
Novgorod - Russia 
Avurturya PU 

VDmDDr.jpg
[+] 4 üye BeRDuSH nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
1.27 versiyon

1583 Kingdom Of Prussia

7AF2CEA3641B9E7464A83312B2833268A3B9EA08
[+] 1 üye Carpathia nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
r1r16m.png

Normalde para konusunda çok iyiyim, gücüm yerindeydi. Tek büyük bir hata yaptım, o da Osmanlı'ya hiç dokunmadım. Vaktinde girsem giriyordum Anadolu içlerine kadar fakat kendim bir Osmanlı hayranı olduğum için ve tekrar kardeş kanı dökülmemesini için hiç ellemek istemedim :D Osmanlı beni çok şaşırttı, genişlediği toprakları görüyorsunuz. Ne demişler, ''acıma yeniçeriye döner koyar g*tüne''. Şuan ona karşı yanıma alabileceğim bir tane müttefik devlet yok, Avrupadan bile. Şuan sürekli benle uğraşıyor, sanki gerçek oyuncuyla çarpışıyormuşum gibi de çok aşırı taktiksel oynuyor :D Japonyayla falan savaştığını gördüm en son, oralarda koloni kovalıyor..
[+] 1 üye Vickz nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
biraz hileye gidiyor ama kandökülmeden kolayca osmanlıyı btirebilirsin
Ara
Bu oyunu oynuyorsan ya osmanli ile muttefik olursun ya da bitirirsin. Ortasi yok bunun :D osmanliyla hic ilgilenmeden 1820 ye kadar oynayan var midir acaba. Sen ne muttefik olmussun ne bitirmissin baya da guclenmis.
Ara
(10-10-2018, 13:25)Carpathia : Bu oyunu oynuyorsan ya osmanli ile muttefik olursun ya da bitirirsin. Ortasi yok bunun :D osmanliyla hic ilgilenmeden 1820 ye kadar oynayan var midir acaba. Sen ne muttefik olmussun ne bitirmissin baya da guclenmis.

Huron ve muisca oyunlarım osmanlı olmadan bitti.Portekiz oyunlarım da öyle.
Screenshot_1.png?ex=661394d9&is=66011fd9...4125dc856&
Ara
(10-10-2018, 14:40)KARTAL :
(10-10-2018, 13:25)Carpathia : Bu oyunu oynuyorsan ya osmanli ile muttefik olursun ya da bitirirsin. Ortasi yok bunun :D osmanliyla hic ilgilenmeden 1820 ye kadar oynayan var midir acaba. Sen ne muttefik olmussun ne bitirmissin baya da guclenmis.

Huron ve muisca oyunlarım osmanlı olmadan bitti.Portekiz oyunlarım da öyle.

avrupada-afrikada ve asyada oynuyorsan yolun illa ki osmanlıya cıkıyor bi şekilde. portekiz-huron-musica ile yeni dünya koloniciligi falan yaptıysan tabi işin olmaz osmanlıyla. zaten belli bi seviyede güçlenirsen sen hiç bulaşmasan bile osman sana rival atıyor illa ki.
Ara
Timur > Mughal (OP)

20181010200929_1.jpg
[+] 3 üye Awake nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
8C9616B5490B56666482D397FD4AEF4D8873CCBC
[+] 1 üye Barbarossa nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Neden her Mughals oynayan Ottomanın sadece doğusunu alıyor :D
Ara
@mertcam

WC için rushlamak yerine stabil ve rahat oyun oynayanlar açısından Hindistan, Çin ve Güneydoğu Asya ticaret yolları açısından daha önemli, doğal olarak oraları toparlayana kadar Osmanlı'yı toplamaya vakit yetmiyor, sadece Osmanlı'nın belini kırmak için hamle yapıyorsun.
Ara
Oyunda başlamamın üzerinden 2 hafta geçti şu anlık bu kadar genişledim

nln4p0.png
[+] 2 üye qiyanax1 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Aq Qoyunlu 1613

5BA9B40CBFE32126C260C883CA6F368A8AC1126A
[+] 1 üye Carpathia nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Carpathia Persia'dan ticaret nereye akıyor? Senin olmayan bir yere akıyor gibi geldi bana. Ticaret merkezini Persia'ya alıp orda toplamak daha mantıklı olabilir.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.