EU4 - İmparatorluklarınız
(23-07-2019, 03:16)Aiakos : Bir türlü ss atamıyorum buraya çok fazla karakter giriyom nasıl düzelticem yav

Resmi bir upload sitesine veya Discord'daki "yükle" kanalına yükledikten sonra direkt resmin olduğu bağlantıyı yorum gönderme panelinin yukarısındaki resim ekle butonuna basınca açılan URL satırına yapıştırarak resim gönderebilirsin.
Sic Parvis Magna
Ara
(23-07-2019, 11:29)altnkurt :
(23-07-2019, 03:16)Aiakos : Bir türlü ss atamıyorum buraya çok fazla karakter giriyom nasıl düzelticem yav

Resmi bir upload sitesine veya Discord'daki "yükle" kanalına yükledikten sonra direkt resmin olduğu bağlantıyı yorum gönderme panelinin yukarısındaki resim ekle butonuna basınca açılan URL satırına yapıştırarak resim gönderebilirsin.
steamden olmaz mı? oluyorsa nasıl? çünkü f12...
You'll never stop at one. I'LL TAKE YOU ALL ON!
Ara
f12 ile aldığın resmi başka bir site aracılığıyla bir yere upload edip link haline getirmelisin. Steamdaki linkle oluyor mu emin değilim.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
kMGAAA.jpg1pV44A.jpg

(23-07-2019, 16:11)Aiakos : kMGAAA.jpg1pV44A.jpgbitlis ve hejaz vassalım
€20
Ara
cyprus > jerusalem > greece oyunum aslında greece olmamın tek sebebi başarımı almaktı. Osmanlıdan gelen destekle bağımsız olup jerusalemi kurduk. Tabii bağımsızlık savaşında böyle davranmam neticesinde ally bozdu bizde avust, spain, Poland, russia ile müttefik olup olup kendimizi sağlama aldık. jerusalemi kurduğum oyunda Katoliklerin iber devletleri ve benim olmam da ayrı bir ironi.  
LvZD6V.jpg

80 yılda devrialem yapmak
LvZD00.jpg
Ara
Prusya kurmadan Brandenburg ile Katolik kalarak Avrupa´da Pu atarak ve kendi topraklarımı geliştirerek oynadığım bir oyun oldu.Şu 1500 ayda bir gelen Marriage policies pay off eventi yanlış hatırlamıyorsam geldi.Fransa ve Commonwealth öyle haneme girdi.Portekiz ve Savoy kendiliğinden düştü.İngiltere için biraz uğraştım.İspanya´yı daha Birliğimize eklemedim.Artı olarak İsveç ve Rusya´yı da Pu´ya düşürmeye çalışıyorum fakat hala başarılı olamadım.

eu4_524.jpg
Hanedan haritası
eu4_518.jpg
Portekiz´in birliğe katılma anı  :smiling:
524.jpg
Bu da Savoy´un birliğe katılma anı  :smiling:

eu4_525.jpg
Ülke topraklarının gelişmişlik seviyesi, hala toprakları geliştiriyorum.
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
[+] 3 üye Menars nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Menars Hangi harita modunu kullanıyorsun acaba? Siyasi haritada dağların ve tepelerin gözükmesi hoşuma gitmiyor, bu modda gözükmemesi çok iyiymiş.
IbnE9P2.gif
Ara
Kullandığım modun adı Valrossens Graphical Redux
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
[+] 1 üye Menars nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Horde Mughals wc 20190731152713_1.jpg
[+] 4 üye BeRDuSH nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Z5E7b0.jpg

Florence> Italy > HRE gibi saçma bir oyun oldu ama zevkliydi. Not : Bütün prensliklerin vassalın olduğu reformu basarken reforma karşı olanlar HRE'den ayrılıyormuş. Güya HRE kurduk toprakların yarısını yine ellerimle aldım. Kalan 20 yılda İberya'yı alırım heralde
[+] 1 üye Hammurabi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
3. denememde başarılı oldum. en iyi kolayı bence kuzey çünkü pale oradan scotland'i alınca norveçe claim atma şansı oluyor ve erken davranırsanız kalan novgorod'un şehirlerinin birkaçını toplayabiliyorsunuz. papa olmak da işin püf noktası. castile burgundy papal states ally.
QP725j.jpg
Z5E3oo.jpg

buradaki püf nokta ingilterenin zayıf anında saldırmak işin çoğu size kalıyor çünkü fransa adaya asker çıkaramıyor.
QP72og.jpg

Osmanlı ve mughals başlarda müttefikti sonra arabia kurmak için otto ile savaşıp yenince gerisi geldi.
kMW6P9.jpg
mXko9Z.jpg

bir delhi denemesi
AOkzlq.jpg

86dz7W.jpg
[+] 3 üye Muhafız nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
resim gözükmüyor
Ara
ekrana gelen bildirim pencerelerinin ayarlarını nereden yapıyorduk
Ara
Napolyon gurur duyardı :) O değilde arkadaş. 1490'dan beri Koalisyon kuruyolardı. Koalisyon 1570'lere kadar sürdü. Hepsini dağıttım be. Artık kimse koalisyona giremiyor :)
Fransa çok OP nerflesinler. Rusya'da Pu'da gelene gidene wipe ata ata ilerliyoruz.
JVlMOB.png
kMWab7.png
[+] 1 üye KorkusuzTürk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
hızlı resimden nefret ediyorum
Ara
[+] 3 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Voidian Sen bu reconquista işini fazla ciddiye almışsın. İspanya'yı Müslümanlardan kurtar dedik, İslam'ı kökünden temizle demedik :)
IbnE9P2.gif
[+] 3 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(06-08-2019, 18:53)Attila the Hun : @Voidian Sen bu reconquista işini fazla ciddiye almışsın. İspanya'yı Müslümanlardan kurtar dedik, İslam'ı kökünden temizle demedik :)

Deus vult
Ara
20190806212825_1.jpg

Son zamanlarda bu save'e sardım. Bakalım Roma kurabilecek miyiz? CW, Fransa, Macar ally
[+] 2 üye Mabella nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
vaJ3z6.jpg

vaJ3Y6.jpg

Avar---------Bulgar vassalım
[+] 1 üye Cayenne nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.