EU4 - İmparatorluklarınız
v5pQJv.jpg

AI bile yapıyor...
[+] 2 üye Redtay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
XkXBV0.jpg

Tıkanan oyun saşma sınırlar.Gidilebilcek yön kalmamış durumda avrupada şu Burgon bir yıkılaydı çok rahatlıcaktım bütün hreyi yok etti.Archimi alıp bu oyunuda save olarak oynanmıyacak arşivime atıyorum.

Küçük nokta fransa yaklaşık 10-20 yıl önce vassalladım ama ss almayı unutmuşum Auld Alliance açıldığında.
[+] 2 üye lortcush nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
burgonyanın fransayı yenme sebebi senin fransayı vurmandır heralde ?
Ara
Fransa beni vurdu asıl kaç kez ondan yararlanan burgonyada nasiplendi.Şuan bile bölgede 300 ae var müttefik almak zorlaştı Sweden-Burgonya-Polonya üçlüsü ki benim genişleyebilceğim yerleri tamamen kapatmış durumdalar ve şuan bana karşı koalisyondalar tek umudum Ottoydu oda beni yıllardır sevemedi :'(
Ara
Aynısı Fransa oynarken bana oldu yav işte Aragon-Portekiz-Avusturya üçlüsü önümü tamamen kestiler hiç kıpırdayamıyorum.
Bohemya Hollanda savaşa gelmiyor PU altındaki Rusya suya sabuna dokunmuyor (110k asker boş boş bekliyor) bi savaşa gelen yıllar boyu savaşıp anakıtadan attıktan sonra müttefik olduğum ingiltere.
Onlarda 50k askere 25k ile dalıp geri çekiliyorlar :D
Ara
Sanırım ilk defa Avusturya ile böylesine iyi oynuyorum. Bundan önce hiç wc denemem olmadı ama sizce buradan wc gelir mi? Eger ihtimal varsa, stratejiler ne olmali? Bohemya ile pu var, Fransa tahtında da Habsburg var.

Bu arada bulundugum yerde internet ara ara kesildiginden oyun ironman olarak gozukmuyor ama ironmande oynuyorum. Herhangi bir hile yok.

BPAlaV.jpg

0nBOro.jpg

8ZdpLk.jpg

WkQJ8E.jpg
[+] 1 üye Sahipkıran nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Habsburglar her yerde. Fransa ve Rusya ile de pu oluşturdum. Yalnız Rusya'nın liberty desire'ı hiç düşmüyor, askeri olarak çok güçlü oldukları için. Fransa da tam sınırda. Bunu engellemek için Hre'yi kursam mı bilemedim.

BPy2gG.jpg

MpaJ47.jpg
Ara
kBXvqq.jpg
Remove Kebab yolunda emin adımlarla. (Bulgaristan Kukla)
[+] 1 üye brk007 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Osmanlıyla bizansı yokedip sonra ilk bukgarı ve bizansı serbest bırakarak oynaman cidden tebrik edilesi.

Özgürlük savaşında az bölge almıiın benden demesi!
Ara
Sonunda Manchu oyunum bitti. Hedef sınırlarıma ulaştım (Y) Güzel oyundu (Y)

Görsel
G0kMNN.png
[+] 5 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(20-03-2016, 22:44)GaulTurk : Sonunda Manchu oyunum bitti. Hedef sınırlarıma ulaştım (Y) Güzel oyundu (Y)

Görsel

Rusya zorluyor gibi yalnız dikkat et iyi oynamışsın ama nasıl kurdun ?
Ara
Mançurya bölgesini topladıktan sonra Çin dağıldı kolay oldu biraz Rusya koloni yapmama pek izin vermedi, Japonya ittifakım.
G0kMNN.png
Ara
Başlangıç tarihi?
Biz Lozan'la sadece bir devleti tasfiye etmedik.Aynı zamanda hayallerimizi de tasfiye ettik...
Ara
(20-03-2016, 23:17)çiftbaşlıkartal : Başlangıç tarihi?

1821
[+] 2 üye Rodemape32 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@lortcush

rMJ5DM.jpg
QBpLqy.jpg
ZMayk9M_700w_0.jpg
Ara
(20-03-2016, 23:24)La Valette : 1821

Bu kadar zeki miydin? xD xD :') :')
G0kMNN.png
Ara
Çok komikmişsin.
@brk007 Avusturya allyın tahmin ediyorum?
Ara
(20-03-2016, 23:52)GaulTurk :
(20-03-2016, 23:24)La Valette : 1821

Bu kadar zeki miydin? xD xD :') :')

Yıllardır yapılan şaka :P
Ara
Ironman de ülke çıkarılmıyor sananlarda var.
Ara
http://paradoxfan.com/forum/index.php?to...#msg838513
G0kMNN.png
[+] 5 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.