EU4 - İmparatorluklarınız
(21-09-2024, 01:48)Tusalant : Birde bende mi bug oldu ya da patch mi geldi bilmiyorum İngiltere Fransa savaşında müttefik çağıramadığım için maine verip sonradan savaş açtım.

Böyle bir bug vardı, son patchte düzelttiler.
[+] 1 üye Salomon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Lett...rbox=false
Ara
Foruma hileli oyun görmek istemiyorum opsiyonu gelmeli
[+] 3 üye Legnica nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(21-09-2024, 04:04)taylanhavertz :
(21-09-2024, 01:48)Tusalant : Angevin oynayın oynattırın. Aşırı eğlenceli. Birde bende mi bug oldu ya da patch mi geldi bilmiyorum İngiltere Fransa savaşında müttefik çağıramadığım için maine verip sonradan savaş açtım.

güzel oyun olmuş. ben de başarım için denerken yanlışlıkla hre'yi dağıttığım için için başarımı alamamıştım :p nasıl hre imparatoru olduğunu anlatır mısın
Benim bahtsızlığımdan dolayı 2 kere kadın hükümdar geldi sonra da Bloody Marie eventi ile 3. kadın hükümdar oldu. Din savaşlarından önce olacaktım ama iş uzadı din savaşlarında katolikleri kazandırttım ve katolik kalıp bütün seçmenlerle ittifak + royal marry attım, dip reputation içinde dip idea ve diplomat danışman alarak bekledim.
Onen i-estel elyë, ú-chebin estel anim.
[+] 1 üye Tusalant nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Pegu-Malaya
Pegu başarımlarını aldıktan sonra kültür değiştirip Malaya kurup o başarımı da aldım. Osmanlı'nın kolonici olacağı tutmasaydı adaları daha erken alırdım, oyun çok daha erken biterdi.
38tkbmx.jpg
2ia0hp8.jpg
67d0t5y.jpg
[+] 3 üye Salomon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
tm0ia90.jpg

memlükle hem denizde hem karada nicel olarak üstünlüğümüze rağmen osman tarafından 2 kere tokatlandık ama buna rağmen jokerimiz macaristanın avrupada kurduğu işgal alanına vakit kazandırdık, sadık olmayan suriye vasalının ordusunu wipelamak için osmanlı stack bölünce fırsat bu fırsat dedik 1 kere bile osmana wipe atacak kadar güçlü olamasak da reserv askeri kapasitesini erite erite ilerledik denizde hiçbir şekilde başarı elde edemedik

Ayrıca karaman beylik hükümetiyle 10 spynetw. için 1 claim atıyor ve görev ağacı hep sınırdaki topraklara claim kazandırıyor faydalı olmuş
[+] 3 üye Legnica nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kore
Zevkli bir oynanışa sahip, hem tall hem wide aynı anda gidilebiliyor, biraz orantısız güçlü.
3pw4vk5.jpg
gi3igwo.jpg
[+] 1 üye Salomon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hosokawa-Hristiyan Japonya (Stardust Crusaders)
Daha önce Oda-Japonya oynayıp tüm başarımları almıştım ama Paradox efendi bir başarım daha eklemek isteyince olay buralara geldi.
mt39bjp.jpg
du19eoa.png
[+] 4 üye Salomon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(Dün, 21:19)Salomon : Hosokawa-Hristiyan Japonya (Stardust Crusaders)
Daha önce Oda-Japonya oynayıp tüm başarımları almıştım ama Paradox efendi bir başarım daha eklemek isteyince olay buralara geldi.
mt39bjp.jpg
du19eoa.png

reis bana eu4 settings dosyanı ve mod listini atar mısın ? tbarw modunun şeffaflık ve renk değerlerini tavsiye ettiğin üzere ayarlasam bile bendeki görüntü sendeki gibi olmuyor
ekran kartım rtx4060h maxp
Ara

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.