EU4 - İndirim Takip Konusu
(21-03-2018, 14:10)Duman : Extreme Edition'a baktım pek bir şey içermiyor o pre-order esnasındaki tercihlerden biri eğer DLC'ler olsun diyorsan bakman gereken paket bir üst yorumdaki Empire Bundle.

151 TL'de çok pahalı ya. Yani bana önerin Extreme Edition almamam yönünde.
Ara
Extreme Edition'da bir şey yok DLC adına.
Seni tekrardan rahatsız ediyorum ama normal sürümünü alıp oynasam sorun olur mu? Şuan pek param yok bu oyuna verecek.
Ara
Bazı mekaniklerden yararlanamazsın sadece, zaten oyuna ısınmadıkça indirimli de olsa öyle bir miktar para verilmesini önermem tüm eklentilerin alınıp vs.

Eklenti mekaniklerinin ne olduğunu bilmiyorsan bir ihtimal eksikliğini çekmeyebilirsin düz oyunda :D

Ancak eklentilere bağlı çok şey olduğu bir gerçek.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
(21-03-2018, 18:31)Duman : Bazı mekaniklerden yararlanamazsın sadece, zaten oyuna ısınmadıkça indirimli de olsa öyle bir miktar para verilmesini önermem tüm eklentilerin alınıp vs.

Eklenti mekaniklerinin ne olduğunu bilmiyorsan bir ihtimal eksikliğini çekmeyebilirsin düz oyunda :D

Ancak eklentilere bağlı çok şey olduğu bir gerçek.

Anladım çok saol. O zaman son kez soruyorum. Hangi DLC leri önerirsin? Beğendiğin ve alınması gereken 1-2 DLC söyler misin? Strateji oyunlarında hiç DLC satın almadım. Bilgisizim :(
Ara
Art of War ve Common Sense şart.
441ea13e95237217444e0db6351c9f3d.jpg
[+] 1 üye villager nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(21-03-2018, 20:07)Myscherzo : Anladım çok saol. O zaman son kez soruyorum. Hangi DLC leri önerirsin? Beğendiğin ve alınması gereken 1-2 DLC söyler misin? Strateji oyunlarında hiç DLC satın almadım. Bilgisizim :(

Art of War ve Common Sense önereceğim ilk 2 dlc olacaktır. Sonrasında macro builder için Mandate of Heaven önerebilirim veya disinherit ve Ottoman Govenrment için Rights of Man.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Mare nostrum, wealth of nations , el dorado, conquest of paradise bunlar yaz indirimde ne kadar olucak ve hepsi almaya değer dlclermi diğer tüm expansion dlcleri aldım
Ara
(13-05-2018, 17:37)ErzaScarletQQ : Mare nostrum, wealth of nations , el dorado, conquest of paradise bunlar yaz indirimde ne kadar  olucak ve hepsi almaya değer dlclermi diğer tüm expansion dlcleri aldım

Genellikle hepsi %50 indirim alır sen hesapla
Ara
Bişey daha sorucam hangi DLC ile istedigimiz tarihten oynuyoruz
Ara
(13-05-2018, 17:37)ErzaScarletQQ : Mare nostrum, wealth of nations , el dorado, conquest of paradise bunlar yaz indirimde ne kadar  olucak ve hepsi almaya değer dlclermi diğer tüm expansion dlcleri aldım

Önceki indirimlere bak. Daha da düşeceğini sanmam. Paketlerden alırsan belki bi %10 falan daha düşer.

(13-05-2018, 19:07)ErzaScarletQQ : Bişey daha sorucam hangi DLC ile istedigimiz tarihten oynuyoruz

Onun için DLC gerekiyor muydu ya?
Sic Parvis Magna
Ara
Gerekmiyor.
Ara
(13-05-2018, 20:46)ragnarl7 : Gerekmiyor.

Ben şimdi türkiye döneminde oynayabilirmiyim ?
Ara
(14-05-2018, 07:32)ErzaScarletQQ :

Türkiye dönemi için Steam mağazasında modlar var günümüz için. Sadece oyunun sende olması ve senin oyun sürümüne uyması yeterli. Yani mod 4.1 versiyon der istem gereksinimi senin oyunun da oynamak için 4.1 versiyona sahip olması gerek. Ayrıca ismini hatırlamadığım bir dlc ile de istediğin gibi kurup kurcaladığın fantazi evrenler yaratabiliyorsun.
Ara
(14-05-2018, 07:50)eminnn :
(14-05-2018, 07:32)ErzaScarletQQ :

Türkiye dönemi için Steam mağazasında modlar var günümüz için. Sadece oyunun sende olması ve senin oyun sürümüne uyması yeterli. Yani mod 4.1 versiyon der istem gereksinimi senin oyunun da oynamak için 4.1 versiyona sahip olması gerek. Ayrıca ismini hatırlamadığım bir dlc ile de istediğin gibi kurup kurcaladığın fantazi evrenler yaratabiliyorsun.

Türkiye dönemi için gereken modun adı extanded timeline 
Fantazi evren yaratma dlc si conquest of paradise
[+] 1 üye Kvothe nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu aralar pek indirim yok ta bir bindirim olmaz umarım. Malum paradox oyun ve yamalarının tr fiyatları Avrupa fiyarlarının çeyreğinden bile az
Ara
(05-09-2018, 19:46)p1sag0r : Bu aralar pek indirim yok ta bir bindirim olmaz umarım. Malum paradox oyun ve yamalarının tr fiyatları Avrupa fiyarlarının çeyreğinden bile az

Cuma günü Dharma çıkınca çok yüksek ihtimalle bi indirim olur.
Sic Parvis Magna
Ara
(05-09-2018, 20:30)altnkurt :
(05-09-2018, 19:46)p1sag0r : Bu aralar pek indirim yok ta bir bindirim olmaz umarım. Malum paradox oyun ve yamalarının tr fiyatları Avrupa fiyarlarının çeyreğinden bile az

Cuma günü Dharma çıkınca çok yüksek ihtimalle bi indirim olur.

Yarın çıkmıyo muydu?
[+] 1 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Anaa yarın mı çıkıyodu? Benim aklımda hep 7si kalmış. Eyv Voidcim. İmperiumunu vermedim ama bi laykımı bi de kalbimi aldın. <3
Sic Parvis Magna
Ara
STEAMDE İNDİRİM VAR
https://store.steampowered.com/app/236850/
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.