EU4 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
Sağ alttaki "Crown of Lothair" görevini tamamlayarak gelen eventte doğru seçeneği seçerek kurabiliyorsunuz.

EMP_Burgundian_Missions.png
WhaW8Am.gif
Ara
Merhaba arkadaşlar,
Hatırladığım kadarıyla eu4'e dlc abonelik sistemi geliyordu, ama ben takip etmeyi bıraktığımda test aşamasındaydı. Aktifleştirildi mi sistem? Ona göre 2-3 hafta boşluğum var. 1 aylığına falan abone olup oynarım belki diyorum da.
Ara
Büyük ihtimalle hala test aşamasında. Anında olmasa da neredeyse her kullanıcının ana sayfasında birkaç gün sonra çıkıyor ilgili buton.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(19-01-2021, 00:53)PCOyun : Büyük ihtimalle hala test aşamasında. Anında olmasa da neredeyse her kullanıcının ana sayfasında birkaç gün sonra çıkıyor ilgili buton.
Bir şey daha sormak istiyorum. Paradox hesabı gerekiyor mu dlc aboneliği için? Yalnızca Steam'den giriyorum ben. Buton nerede çıkıyor tam olarak? Teşekkür ederim.
Ara
Büyük ihtimalle gerekiyordur. Ana menünün sol alt tarafına doğru çıkıyordu.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bir soru sormak istiyorum;
Avusturya oynadığım oyunda Macaristan ve Bohemya PU'm. Gelen eventle Burgonya'da Pu oldu. Burgonya'nın Hollanda ve Brabant'ın tebaalığını oyun başında savaşla son verdirmiştim. Burgonya'nın şuan Gelişmişliği(development) 200'den fazla ama Hre'deki topraklarını saymayınca 150 civarı gelişimi (developmentı) var. 
Hre'ye girer mi? Girmeyecekse nasıl Hre'ye sokarım.
Ara
(23-01-2021, 15:18)PCOyun : Eskiden direkt katılıyordu fakat artık böyle işlemiyor. Devlet yeterince küçükse ve ilişki geliştirirseniz katılır fakat bahsettiğiniz üzere oldukça büyük bir devlet. Siz ilhak edip kendiniz toprakları ekleyene kadar katılmaz.
WhaW8Am.gif
Ara
polonya oynarken elective monarchy'e sahibim. mutlakiyet çağı geldiğinde elective monarchy'i değiştirmezsem disaster çıkacakmış. hükümet türünü nasıl değiştiricem ben. oyunum ortada kaldı :D
Ara
1600'lerde gelen bi event serisiyle yönetim biçimi değişiyor.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
yeni naiplik sistemi oyuna geldi mi
Ara
Hayır henüz yeni yama çıkmadı.
Sic Parvis Magna
Ara
(27-01-2021, 16:13)altnkurt : Hayır henüz yeni yama çıkmadı.
Belli bir tarih var mı
Ara
Hayır yok.
Sic Parvis Magna
Ara
1.31 yamasi dlc ile geleceğinden muhtemelen yaza doğru çıkar en kötü ihtimal ise yılı dlc ile kapatırlar. Midenizin bulanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz çünkü eu4 geliştirici ekibi tam olarak bunun için burda :))
Medeni Hayattan Bahseden Züppelere,
Barıştan Bahseden Kansızlara,
Maziyi İnkar Eden Namussuzlara İnanma..!
Millet, Kan Demektir.
Damarındaki Asil Kanda Türklük Varsa,
Zaten Savaşçılığı Duyacak Ve İsteyeceksin....
Ara
Free patch olacak, Amerika kıtasıyla ilgili dlclere de eklentiler yapılacak sanıyordum. Ck3ten sonra eskisi kadar oynayamıyorum zaten oyunu, şahsen kafada bitirdiğim için iyi veya kötü gelişmelere tepki veremiyorum.
Ara
Birde dlcler çok pahalı ya 1-2 DLC alıyım dedim 20-30 lira (bildiğiniz bir site varmı 3-5 kuruş da okşa Uygur fiyatlı geçen yaz eneba sitesinden common senseyi 2 euroya almıştım onun gibi)
Ara
İndirimlerde dlcler oldukça uygun fiyatlara düşüyor. %75 gibi indirimler sıkça oluyor. Paket olarak daha da düşebilir. İndirim bekle.
Sic Parvis Magna
Ara
(28-01-2021, 21:56)altnkurt : İndirimlerde dlcler oldukça uygun fiyatlara düşüyor. %75 gibi indirimler sıkça oluyor. Paket olarak daha da düşebilir. İndirim bekle.
:ok:
Ara
DİYELİM Kİ KOSAVAYI ELE GEÇİRDİK BURADAKİ ALTIN MADENİNDEN İLK BAŞTA 0% FAYDALANABİLİYORUZ. BU NASIL ARTTIRILIR
Ara
Oranın otonomisi yüksektir. Önce core yap. Sonra state core yap. Oraya Diplomatic Development basarsan altın gelirin artar.

Ama altın madeninin tükenme ihitmali artıyordu galiba. Azıcık riskli.
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.