EU4 - Multiplayer Panosu
Multiplayer Görsel Paylaşım konusuna ekran görüntüleri bekliyoruz bol bol. İyi oyunlar.
(11-02-2017, 22:35)Kirpi : Vay be başkan beni unuttun ya çok kırıldım.

Ertürk gelmiyorsunki artık kanka eskisi gibi ,yoksa aşk olsun sen unutulurmusun

(11-02-2017, 22:34)napolyon94 : 16684112_708273406050457_660650528735115...e=5909CBB3
@Guderian ın hayalindeki Eu4 mpleri

Mustafa ne alakası var olm ya :) ne zaman anti otto oynadığımı gördün benim. Orta sen olmadığın sürece sıkıntı Yok :))

(12-02-2017, 00:31)AKTOLGALI :
(11-02-2017, 21:44)Guderian : Merhaba , Ben ve birkaç arkadaşım hemen hemen her gün EU4 Multiplayer oynamaktayız. Aramıza alabileceğimiz deneyimli oyuncular varsa onlarla tanışmak isteriz.

Aşşağıda biizmle oyun oynayan bazı arkadaşlarımızın isimleri var, TeamSpeak adresimiz 151.80.70.105:5367 katılım için ts ye gelinip Guderian,Ayva veya Steafun ile temasa geçilmesi rica olunur.

Oyunumuza ait kurallar ve bilgiler ts de detaylı olarak verilecektir.

Player Nick         Favori ülkeler                                                           Oyun saati
Guderian     France/Otto/Avusturya/Poland/Sweden/Branden/Castile        1490
Ayva           Avusturya/Otto/Poland/Sweden/Brabant/Tötön/castile          1937
Steafun      England/England/England :)                                               1301
İFQ           Ottoman/France                                                                3739
Shouva      Venedik/Florence/Savoy/Poland/Russia/Timur                      1264
Harlet        Papal/Avusturya/Rusya                                                      769
Qayseri Rum France/Poland/Otto/Savoy/Avusturya                               2049
Küfürbaz Haydo Otto/Otto                                                                  635
WesternFront    Otto/Avusturya                                                         1971
Alucard    Branden/Brabant/France                                                    1105
Misku       England/France                                                                1263

Birkaç arkadaşımız daha var Blackswip , Hüzeyfe,Yusuf,Westblock vb.                                                                                                                          guderian kardeş ben oynamak isterim team speak uygulamasını indiriyorum server adresinizi de vermişsin çok güzel valla ben her gün bile oynarım oynamaya başladım mı 10-12 saat gider yani artı son bişey arkadaşlar bu oyun süreleri tam tecrübeyi yansıtmaz onu da dipnot geçeyim dedim saygılar

guderian kardeşim teamspak den ulaşamıyorum size server ID ve password tmm da nick name kısmına sıkıntılı

Kardeş merhaba. Oyun süreleri tamamen tecrübe demek değil tabiki aramızda oyunu açık bırakıp saat kasan arkadaşlar da vardı isim vermiyim şimdi :))

Bu arada password değil o kardeşim verdiğim ip adresini connect e yapistir kendi nickinide yaz girersin bir sıkıntı olmaz

(11-02-2017, 22:12)GamerGenc : uygun olduğum sürece (internet olarak) sizle oynamak isterim @Guderian . Sadece Team Speak kullanmasını bilmem o sıkıntı olmaz umarım. Bir de sizin sürelerinize göre biraz tecrübesiz sayılabilirim :)

Abicim tecrübesiz derken oyun saati veya mp deneyimin nedir ?
[+] 2 üye Guderian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Guderian

Başkan ben sanki saat kasanlardan birini tanıyorum (@napolyon94) :D
Ara
(12-02-2017, 15:36)Kirpi : @Guderian

Yaw bırah Alattin abi. Ben mesaj attıydım sana afkdin EU4 oynarken. Rica ederim.
Ara
(12-02-2017, 16:31)Kaiser-i Rum :
(12-02-2017, 15:36)Kirpi : @Guderian

Yaw bırah Alattin abi. Ben mesaj attıydım sana afkdin EU4 oynarken. Rica ederim.

Şimdi ertürk Mustafanın adını vermis ama sen neden  üstüne alındın , ben özellikle senin adını vermedim :) bak nasıl belli ettin kendini

Neyse , Akşam burada olun da güzel bir MP çevirelim. Kurallar basit

Hre imparatoru Hre dışından sadece 1 ally alabilir , Hre içinden ally sınırı yoktur.
Protestanlık başlangıcına kadar Hristiyan-Müslüman Ally olamaz
Oyuncuların Ally olabilmesi için ortak rivale sahip olmaları gerekir
Rivalinize karşı herşey mübahtır , Eğer oyuncu rivaliniz değilse düşmanca tavırlar takınmamalısınız.
Din savaşı bitiminden sonra imp. sadece 2 ally ile devam edebilir.
Her oyuncu ai olsun olmasın max. 2 ally alabilir. Ofansif savasa 1 çağırılabilir.
Victory card aktif şekilde oynanır , oyun bitiminde en yüksek skor sahibi kazanan ilan edilir.
Ara
Alattin abi bu listehe alucard denen deyyus yakismamis
Ara
Büyük yanlış anlaşılma o yüzden editledim *

Emre ele veriyorsun kendini lütfen. :))
Ara
Emre alucard da senin gibi bir arkadaşımız senin bir değişik versiyonun :)
Ara
Allah korusun.
Ara
@Guderian 473 saat orijinal oynama sürem var. İnternet sorunlarım yüzünden çok multi tecrübem yok ama olduğum sürece de sorun çıkaran biri olmazdım. Kurallar dahilinde eğlenmeye ve insanlar tanımaya çalışırdım. Minor Major ülke farketmeden oynayabilirim farklı kıtalarda. DLC eksikliğim yüzünden primitive (Yeni Dünya ülkeleri) ülkeler ile pek bilgim yoktur.
Geri Döndüm (Sayılır)
Ara
(12-02-2017, 19:07)GamerGenc : @Guderian 473 saat orijinal oynama sürem var. İnternet sorunlarım yüzünden çok multi tecrübem yok ama olduğum sürece de sorun çıkaran biri olmazdım. Kurallar dahilinde eğlenmeye ve insanlar tanımaya çalışırdım. Minor Major ülke farketmeden oynayabilirim farklı kıtalarda. DLC eksikliğim yüzünden primitive (Yeni Dünya ülkeleri) ülkeler ile pek bilgim yoktur.

Peki kardeşim , Başlamak üzere oyunumuz buyur gel ts ye bekleriz. Server adresimiz 151.80.70.105:5367
Ara
(12-02-2017, 20:27)Guderian :
(12-02-2017, 19:07)GamerGenc : @Guderian 473 saat orijinal oynama sürem var. İnternet sorunlarım yüzünden çok multi tecrübem yok ama olduğum sürece de sorun çıkaran biri olmazdım. Kurallar dahilinde eğlenmeye ve insanlar tanımaya çalışırdım. Minor Major ülke farketmeden oynayabilirim farklı kıtalarda. DLC eksikliğim yüzünden primitive (Yeni Dünya ülkeleri) ülkeler ile pek bilgim yoktur.

Peki kardeşim , Başlamak üzere oyunumuz buyur gel ts ye bekleriz. Server adresimiz 151.80.70.105:5367

Arkadaşlar kimseyi zan altında bırakmayayım ama bu multilere st de "kanka gaming" sebebiyle tutunamayıp gidenler çoğunluktaymış. Sonuç: Fransa-Castile-Poland-Avusturya-Osmanlı-Litvanya vs Savoy
Ara
Kayser sen oyunları bırakmamış miydin . Niye bu mp de ismin var.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
(13-02-2017, 14:18)jax61 : Kayser sen oyunları bırakmamış miydin  . Niye bu mp de ismin var.

En son oynadığım MP sizle Fransa oynadığım MP idi abi. Guderian ve o ekiple uzun mp geçmişim var. Oradan bir tecrübemi paylaştım. Şu an bende steam bile yüklü değil. Şu HoI4 multisi olursa onun için bir iki günlüğüne kendime izin verecem ve HoI4 indirip oynayacam o kadar.
Ara
anlasıldı.. tabii ekip olarka oynuyorsanız sözümüz yok pek tabii devam etsen de sıkıntı yok bizim için ama bir dahakine devasa bir fransa bırakmazsan seviniriz :D
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
(13-02-2017, 15:06)jax61 : anlasıldı.. tabii ekip olarka oynuyorsanız sözümüz yok pek tabii devam etsen de sıkıntı yok bizim için ama bir dahakine devasa bir fransa bırakmazsan seviniriz :D

abi hiç garı atmıyon ki sen fransızlar yaw bu fransızlar sana ne etti. garı ataydın pu ya alaydın xd bah aragondan garı aldıydık tabi yeni reis-i fransa gitmiş zorla almış claim throne yerine o ayrı
Ara
(13-02-2017, 12:47)Kaiser-i Rum :

Arkadaşlar kimseyi zan altında bırakmayayım ama bu multilere st de "kanka gaming" sebebiyle tutunamayıp gidenler çoğunluktaymış. Sonuç: Fransa-Castile-Poland-Avusturya-Osmanlı-Litvanya vs Savoy

Emre hiç boşuna laga luga yapma, Bizim mplerde kankacılık neredeyse SIFIR, bir kere ally olabilmek için ortak rival olması lazım.Herkes rival eklemek zorunda. bir oyuncu 2den fazla allya sahip olamıyor, Victory cardlar açık ve puana göre kazananı belirliyoruz.
playervsplayer savaslarin da sıkı kurallarımız var .
Sen Avusturya savaştayken cond. kiralayıp adamın olmayan 400 altınını al ondan sonra adam sana dalınca poyraz da garantiyi çekince kız gibi ağla EU4'ü sil :D
Ara
(14-02-2017, 21:29)Guderian :
(13-02-2017, 12:47)Kaiser-i Rum :

Emre hiç boşuna laga luga yapma, Bizim mplerde kankacılık neredeyse SIFIR, bir kere ally olabilmek için ortak rival olması lazım.Herkes rival eklemek zorunda. bir oyuncu 2den fazla allya sahip olamıyor, Victory cardlar açık ve puana göre kazananı belirliyoruz.
playervsplayer savaslarin da sıkı kurallarımız var .
Sen Avusturya savaştayken cond. kiralayıp adamın olmayan 400 altınını al ondan sonra adam sana dalınca poyraz da garantiyi çekince kız gibi ağla EU4'ü sil :D

abi az önce ts denizdeydim. Poyraz gelince Steafun "ooo yalnız poyraz da steafun gaming üyesidir" lafını ben rüyamda felan işittim. Ya da sana Alattin abey vasalların nerede diye soran da benim. Vallah gerçekler ortada başkan. Sen şunun hesabını ver. Almanya vs HEPİNİZ
Ara
Şu anki internetim ile foruma bile bağlandığıma seviniyorum. Altyapı bizim buraya gelene kadar (ki baya uzun süre gibi görünüyor şimdiden 5 ay oldu.) anca 1 kere girer 'geri kaldı'lar ile 'disconnectler ile yaşarım. :(
Geri Döndüm (Sayılır)
Ara
bir tane oyuna katılmak istiyorum

benimle europa universel 4 oynaycak varmı ??? :wink: :roll: :roll:
[+] 1 üye filozof_06 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.