Eu4 Parayla napabilirim
Arkadaşlar Osmanlı oynuyorum ve geliriim 150 k asker olmasına rağmen 150 200 lerde ve para 13 k oldu bu parayı neye harcayabilirim oyunu tam bilmiyorum parayı harcayarak baya güçlenebileceğim bir yer varmı çünkü sanki sınırsız param var gibi bitmiyor ve harcayacak bir yer yok önerisi olan yazarsa sevinirim
Ara
Advisor alabilirsin, ne kadar yüksek lvl advisor olursa o kadar hızlı teknoloji puanları kazanırsın.
Space-Background.gif
Ara
ispanya ile oynarken gelir 350 400 dukat arası oluyor o hiçbirşey ayrıca memlükleri işgal ettiysen ve zamanı geldiyse belli bir yılı var süveyş kanalı açabilirsin, oyunda bina inşa etme mekaniği var kiliseler bankalar üniversiteler fabrikalar ordu kampları tersaneler ticari merkezler bu gibi yerler dikerek paranı harcayabilirsin, stratejik konumlara(dağlara fealn işte) 8 seviye kaleler yapabilirsin, 3 puan veren adminlere para verebilirsin eğer dlclerin varsa doğal liman gibi yerler var oraları geliştirebilirsin ayrıca ticaret alanlarına yine hanlar felan dikebiliyrsun ayrıca ordu limitini geçse bile fazladan asker yapabilirsin 10-20 ducat gelir gider aylık sadece o da sıkıntı olmaz. Öle yani baya bir şeyler var netten biraz oyunla alakalı video izle daha nelere yatırım yapcağını bulabilirsin bence  
salud
Ara
Öncelikle gelirini ticaret merkezlerini güçlendirmek için kullanabilirsin. Manufactoryler dikebilrisin. Advisorlarını yükseltebilirsin +5 e kadar yükselebiliyorlar. Bunları yaptıysan paraya artık ihtiyaç yoktur uzun bir süre yeni inşaa edilebilecek şeyleri bekle tüm her yere regimantel camp basarak force limitini arttırıp daha fazla ordu basabilirsin. Statelere edict koyarak istediğin bonusları kolayca elde edebilirsin. Bunun dışında pek bir şeye kullanmıyorsun late gamede death warlar dışında işine yaramaz.
[+] 1 üye Emre nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Destek olan herkeze teşekkür ederim bilmediğim bir sürü şey öğrendim para boş boş duruyodu .d sağolun
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.