EU4 - Rehber Talep Konusu
(16-09-2016, 18:18)Cayenne : granada rehberi yapabilirmisiniz

(16-09-2016, 18:18)Cayenne : granada rehberi yapabilirmisiniz

gerek yok ki hocam strateji delisi serisini yaptı youtube da.
https://www.youtube.com/watch?v=GKW7v5Z0...tnQ1NYY0jR
buyur
Ara
Oyun milattan önce kalma gibi ama olsun :D

Ayrıca siz nasıl izliyorsunuz, daha doğrusu dayanıyorsunuz rehberlere ben 5 dk izlesem hayattan soğuyorum Steammocking
[+] 1 üye Blackwhist nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Nativelerle özellikle aztek tolonnec gibi değilde huron haida mapuche gibi daha güçsüz tek topraklı devletlerle rehber yapılırsa güzel olur
Ara
altonordu rehberi ne iyi olurdu
Ara
Fransa rehberi olursa iyi olur sanki
Ara
Arkadaşlar oyundaki multiplayer sistemi ile ilgili bir rehber yaparsanız sevinirim.save sistemi vb şeyler
Ara
Multiplayera dair pek rehberi yapılacak bir durum yok açıkcası, host oyuna girip devam edilecek save'i seçiyor ve ardından oyuncular girip o save'i yüklüyor. Yine de Aedilelerden biri ilgilenebilir.
(08-10-2016, 15:41)AÖZÖZ : altonordu rehberi ne iyi olurdu

Ben yaparım seneye. Ben ygs lys öğrencisiyim işim olmaz bu sene işim bittiğinde ilk yapacağım iş senin rehber olur
Ara
(30-10-2016, 21:07)kralılgaz :
(08-10-2016, 15:41)AÖZÖZ : altonordu rehberi ne iyi olurdu

Ben yaparım seneye. Ben ygs lys öğrencisiyim işim olmaz bu sene  işim bittiğinde ilk yapacağım iş senin rehber olur

Ah be kardeşim ben yeni teknoloji sistemini beğenmediğim için artık yeni sürümleri oynamıyorum. Seneye oyun olur yeni bi oyun :)
Ara
Jargonlar ve oyun terimleri ile iglili bi rehber hazırlansa hiç fena olmaz daha çok oyuna yeni başlayanların fazlasıyla işine yarayacağını düşünüyorum ve sadece oyun terimlerinin ne anlama geldiğini değil hangi alanlarda fayda sağladığı hangi alanlara katkısı olduğu da belirtilirse çok faydalı olur diye düşünüyorum. Arkadaşlarımdan aldığım onlarca soru üzerine böyle bi rehber talebinde bulunuyorum hani daha açık bi şekilde örnek vericek olursam mesela Trade Power tamam bunu çoğu kişi bakışta anlar Ticaret gücü tamam orasını anladık da bu ticaret gücü nedir ne işe yarar heryerde geçiyor bu artınca bana ne tür faydası olucak azalınca ne tür zararları olucak gibi onlarca soru oluşuyor herkesin aklında bunu ve bu tür şeyleri güzel ve detaylı bi şekilde açıklarsanız yeni başlayan kesime epey bi yardımınız dokunmuş olur diye düşünüyorum. Ha böyle veya buna benzeyen bi rehber var mı yok mu bilmiyorum varsa da ben görmedim görmediysem de affola arkadaşlar şimdiden teşekkürler :)
[+] 1 üye nyzt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Selam, öncelikle foruma hoş geldin.

Oyun terimleriyle ilgili şu konu yardımcı olabilir.
https://forum.strategyturk.com/konu-eu4-...er-sozlugu
Native American rehberi görmek istiyorum. İnternette araştırdığım rehberler hep enstitü öncesi.
Sic Parvis Magna
Ara
Arakadaşlar eu4 teki tüm büyük başarımları yapmaya çalışacağım ve yaptıklarımı forumda rehber olarak sizinle paylaşacağım sıradaki gelen başarım Burgonya ile fransa ve avusturyayı vasal yapıp hollanda bölgesini dogrudan yönetme başarımı bunu yaparsam rehberi gelcek yapamassam kommenoi empire rehberi gelcek
[+] 2 üye aegon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(23-01-2017, 02:36)aegon : Arakadaşlar eu4 teki tüm büyük başarımları yapmaya çalışacağım ve yaptıklarımı forumda rehber olarak sizinle paylaşacağım sıradaki gelen başarım Burgonya ile fransa ve avusturyayı vasal yapıp hollanda bölgesini dogrudan yönetme başarımı bunu yaparsam rehberi gelcek yapamassam kommenoi empire rehberi gelcek

yaptığın başarımlara biraz daha görsel barındırırsan bence güzel olabilir.
p8RNv0.png
Hala güncel bir native american rehberi istiyorum. Arada kaynamasın. Aedileler duyun sesimi.
Sic Parvis Magna
Ara
Bende bir native american rehberi arıyorum
Ara
Güzel bi manpower rehberi olsa güzel olabilir veya force limits
Ara
Haftaya bir Native America, bir Manpower ve bir ekonomi rehberi yapmayı düşünüyorum. Arada bi dürtükleyin unutmayam.
Sic Parvis Magna
Ara
Mp de hangi ülkelerle nasıl tavır takinilir büyük güç olmak için neler yapılır nelerden vazgeçilir.Oyun başında dikkat etmek gereken şeyler
Kısaca Mp oynayan arkadaşlarımızın artık uzmanlastiklari ülkelerle bize rehber yapsalar kendi ağızlarından güzel olur
Ara
Mp rehberi bence de yapılmalı. Single kafasıyla mp oynamak genellikle başarısızlıkla sonuçlanıyor.
Sic Parvis Magna
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.