EU4 Sürüm Sorunu
Evet arkadaşlar bu akşam ki @Redtay 'ın MP sine katılmak istedim fakat katılamıyorum @Redtay 'ın sürümü  v1.17.1.0(6704) benim ki ise launcher da  v1.17.1.0(6704) gözüküyor ama oyuna girince  v1.17.1.0(66d3)
oluyor bunu düzeltmenin bir yolu yada sürüm değiştirme nasıl yapılır bilen var mı?
Ara
Dosyaları doğrulat, mod açık kaldıysa kapa.
Modlar kapalı dosya doğrulatma yaptırdım @Redtay da söyledi aynısını.
Ara
Başka bir açıklaması yok. Oyun dosyalarında farklılık olmasından kaynaklanıyor.
Ama farklılık yok diyor steam bende internette aradım hiç bir mantıklı açıklama
yok
Ara
Herhangi bir dosyada oynama yaptın mı?
Ara
(18-07-2016, 22:26)Blackwhist : Herhangi bir dosyada oynama yaptın mı?

Dosya doğrulattı, sorun orada değil.
Ara
Bu gün oyunu silip tekrar kurucam bakalım düzelicek mi?Ayrıca paradoxforuma baktım öyle bir sürüm hiç yayınlanmamış anlamadım gitti!
Ara
Sorun bendede var bedava yapma olmuyor silsende banada doğrulat falan dediler olmadı 2 problemliyiz
Ara
Parantez içindeki ifade genelde modlar yüzünden değişiyor.Yüklediğin bir modu kaldırırken sıkıntı olmuşta olabilir.
Ara
Bu problemi çözebildinizmi arkadaşlar çok garip ne mod yüklü nede Türkçe Paketi belkide milyonlarca kez oyun dosyaları doğrulattım pc format attım kaç defa yeniden indirdim ama oyun hala aynı hiç bir arkadaşımla girip multiplayer oynayamıyorum çok sinirimi bozuyor bu durum verdik 90 tl yi oyun oynanmıyor multiplayer. Paradoxa yazdım bi yere üye veya modlarla ilgili diyor ama hiç bişey yok arkadaş kafayı yiyicem az kaldı. (ss 'ler : https://hizliresim.com/ERQ3pv - https://hizliresim.com/jWzBj9)
NOT:Hiç BİR MOD VEYA DLC AKTİF DEĞİL.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.