EU4'te dlc kiralama nasıl yapılır?
Arkadaşlar merhaba. Bugün EU4 aldım ve dlc kiralamak istiyorum ancak oyuna girmeme rağmen dlc kiralama kısmı çıkmıyor. Bunu çıkarmanın veya kiralamanın bir yolu va mıdır? Veya o kısım gelecek midir?
Ara
Merhabalar, bildiğim kadarıyla Paradox DLC aboneliğini test aşamasında, herkese abonelik seçeneği çıkmıyor. Aynı zamanda forumda olan abonelik sistemi konusuna gitmek için Buraya tıklayabilirsin.
" Hemen herkes tartışabilir, fakat güzel konuşabilmek herkesin yapabileceği bir iş değildir. "
[+] 1 üye Dothor_ nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyunu çok ucuza almışken dlc'lerin indirime girmesini beklemek çok zor olacak doğrusu. Teşekkür ederim.
Ara
Yanlış hatırlamıyorsam o kutucuğun zorla çıkmasını sağlayan bir taktik vardı. Abonelik almayacağımdan nasıl yapılıyor hiç ilgilenmemiştim ama fix getirilmediyse forumda nasıl yapılacağını bilen vardır.
Ara
Keşke bulabilsem.
Ara
Sadece son çıkan dlcyi almamama rağmen paradox her girişimde butonu önüme atıyor. Düzgün bir yapıya oturtup dlc sahibi olmayanların önüne çıkartsa daha iyi olurmuş.

Gerçi dlclerin satışı durmasın diye yapılmış bir taktik olabilir.
"c" tuşum çalışmıyor copy-paste yapıyorum.Lütfen "c"leri büyük yaz demeyiniz, iyi forumlar :)
[+] 1 üye Aragramir nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Benim zorla çıkarmam nümkün mü ? Dlc olmadan odaklanamıyorum oyuna.
Ara
(25-07-2020, 01:25)mfurkanoduncu : Benim zorla çıkarmam nümkün mü ? Dlc olmadan odaklanamıyorum oyuna.

Restart atıp tekrar girmeyi deneyebilirsin hatta gir oyuna biraz oyna sonra kapat tekrar aç belki gelir.
"c" tuşum çalışmıyor copy-paste yapıyorum.Lütfen "c"leri büyük yaz demeyiniz, iyi forumlar :)
[+] 1 üye Aragramir nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Deneyeyim hocam yeniden.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.