Anket Başlığı: Zorluk Nasıl Olsun ?
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Geçen Oyun ile Aynı

6 60.00%
Daha Kolay

2 20.00%
Geçen Oyunda Zorluk Mu Vardı?

2 20.00%
Katılımcı sayısı: 10 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı]
Alabilir fakat katilin içeriden olma olasılığıda var.En azından şüpheli kişi sayısını sürekli az tutup ona göre yargılama yapabilirdik.
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
Ara
Menarscim silah alacağım ben. Eski askerim zaten olmem ama olsun belki katili vurabilirim

Adana
Ara
(10-03-2017, 21:41)menars : Alabilir fakat katilin içeriden olma olasılığıda var.En azından şüpheli kişi sayısını sürekli az tutup ona göre yargılama yapabilirdik.

Katil sizden birisi bu sefer direk söyleyebilirim onu Ancak katil olmadığınızı özel mesajlarla vs kanıtlamak tamamen yasak kendinizi burada savunmanız gerekiyor tam olarak
Ara
Bende c diyorum.Koşar gider alırız silahı
"c" tuşum çalışmıyor copy-paste yapıyorum.Lütfen "c"leri büyük yaz demeyiniz, iyi forumlar :)
Ara
Yani teorim desteklenmiş oluyor.Neyse silah alın isterseniz sadece araştırma zamanımızı uzatıcaksınız masum kişiler veya kişi mi :D
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
Ara
@ZenderX kesinlikle haklı, tamamen meşrü müdafa olarak alıyoruz silahları. Yalnız @Menars ın olayın daha başından bu denli saldırgan cümleleri hayra alamet değil, herkesin ona dikkat etmesi tavsiye olunur.
Ara
Tam tersi ben sadece silah kullanan insan sayısını azaltarak şüpheli sayısını azaltmaya çalışıyorum.Sözlerimde saldırganlıkta yok sadece şüphe var.Umarım evde sadece 1 tane katil vardır.Eğer daha fazlaysa işimiz çok zor.
Victor Hugo
Ara
Aytaç ve ben cevap vermedik ve yeni bir bölüm gelmiş... İlginç.
Ara
ben e sıkkını secıyorum kendımı korumak ıcın sılah almam sen masumca olay.... bence alanlara suphelı gozuyle bakmayalım
[+] 1 üye Tigin Yusuf nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(10-03-2017, 22:18)HulkSpider03 : Aytaç ve ben cevap vermedik ve yeni bir bölüm gelmiş... İlginç.

Her bir kişinin cevap vermesini bütün gün bekleyemeyiz hızlı geçmesi gereken bir oyun ve zaten 8 kişi cevap vermiş gayet yeterli...
Ara
A-) depodan silah alacağım
Ara
Yarın öğlen 2-3 gibi evde olurum 7-8 kişi cevap vermişse ilk öleni göndeririz eşek cennetine
Ara
(10-03-2017, 22:22)TR Ace :
(10-03-2017, 22:18)HulkSpider03 : Aytaç ve ben cevap vermedik ve yeni bir bölüm gelmiş... İlginç.

Her bir kişinin cevap vermesini bütün gün bekleyemeyiz hızlı geçmesi gereken bir oyun ve zaten 8 kişi cevap vermiş gayet yeterli...

6 saat aralıkla bile hadi sabahı saymasak 3 bölüm atılır günde.
Ara
E yi seçiyorum.
Ara
(11-03-2017, 00:26)HulkSpider03 :
(10-03-2017, 22:22)TR Ace :

6 saat aralıkla bile hadi sabahı saymasak 3 bölüm atılır günde.

3'te evde olucam 6 saat sonra saat 9 6 saat sonra 14 ? (günde 3?)
Ara
Gece 12 de atarsın gördüğüme göre müsaitsin. Öğlen 12 de atarsın bir de akşam 6 da atarsın. Burada seni en kötü duruma sokacak öğlen 12 onu da sabah-öğle arası atarsın... 3 oldu işte.
Ara
@Aytaç ı koru ( ben ölürsem beni de iyileştirir herhalde) :))
Ara
Bugün öğlenden sonra foruma giremeyebilirim. Ancak yarın. Belirtiyim ki sonra sorun çıkmasın :D
Ara
(11-03-2017, 02:09)Cpt.MacMillan : @Aytaç ı koru ( ben ölürsem beni de iyileştirir herhalde) :))

Koruma gibi özel yetenekler özelden

silahla_vurulan_bir_kisi_hastaneye_kaldi..._cf8f5.jpg
İlk Ölen Kişi HulkSpider03 
Salonda ölü bulunan kişi HulkSpider03 olur.Salondakiler kalktığında gördükleriylle görüntüyle şoke olmuştur.Etrafta bir şarjöre yakın mermi sayısında delik bulunur.HulkSpider'ın yanına aldığı silah ise tamamen boştur ama vücuduna isabet eden 3 mermi sonucunda ölmüştür.

Bölgede dikkat çeken kısımlar ise mermi ateşinin her yöne dağılmış olasıdır.Ya katil itakip edercesine bir ateş açılmış yada sadece korkudan rastgele ateş edilmiştir.Ayrıca odadaki lambada bir mermi ateşiyle vurulmuştur.

Son olarak Hulkspider'ın bedeninden çıkan izler kapıya doğru ilerlemektedir.Görünüşe göre ölmeden yada vurulduktan sonra vücudunu kapıya doğru sürüklemiştir.

Bu Tur Teorilerinizi belirtin.Gelecek tur oyunda akşam olacak ama hep beraber tek bir teoride karar verirseniz ve o doğru ise bir ipucu alacaksınız.
Ara
Büyük ihtimal Hulk lambayı vurdu sonrasında mermileri rastgele sıktı.Herkes görüşlerini belirtsin ben de belirtiyim.
Victor Hugo
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.