Film: Avengers: Endgame (2019)

Infinity War'ın ardından galaksinin yarısıyla birlikte kahramanlarımızın da birçoğunun küle dönüştüğünü görmüştük. Thanos'un sonsuzluk taşlarını ele geçirip galakside kendi dengesini kurmasının ardından dünya umutsuz haldedir. Sağ kalan kahramanlarımız Black Widow, Yüzbaşı Amerika, Thor ve Hulk kayıpları için yas tutarken Nebula ve Stark ise eve dönüş yolunda uzay boşluğunda sürüklenmektedirler. Diğer birçok filmle bu noktada birleşen seride hatırlarsanız Ant-Man&Wasp filminde Ant-Man kuantum boyutuna sıkışmıştı. Artık bir çıkış yolu bulmuş ve kahramanlarımıza bir yol gösterecek gibi duruyor. Önceki filmin sonunda yardıma çağırdığımız Captain Marvel'i de unutmamak lazım. Sağ kalan kahramanlar Thanos'a karşı kaybettikleri şeyleri geri almak için hayatlarının en büyük mücadelesini verecekler. Bununla birlikte ne yazık ki 10 yıllık bir Marvel Sinematik Evreni'nin de sonu gelmiş olacak. Bir nevi bildiğimiz süperkahramanlara veda filmi niteliğinde.

Çıkış tarihi: 26 Nisan 2019

Yönetmen:
Anthony Russo, Joe Russo

Başrol Oyuncuları:
Robert Downey Jr.
Chris Hemsworth
Scarlett Johansson
Elizabeth Olsen
Evangeline Lilly
Tom Holland
Chris Evans
Jeremy Renner
Josh Brolin
Paul Rudd
Sic Parvis Magna
Ara

Bugün 30 saniyelik bir TV spotu yayınlandı.
Sic Parvis Magna
Ara
Resmi fragmanı gelmiş.

[+] 1 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sonuna kadar thanosu destekliyorum. Umarım thanos kazanır.
ss.PNG
Ara

unknown.png

Şu sahneyi bayadır bekliyorduk. Keşke Game of Thrones'ta da böyle güzel fragmanlar gelseydi.
Sic Parvis Magna
Ara

Filmin açılış sahnesi yayınlandı. Bria Larson sadece bana mı çok itici geldi şu sahnede? Artık ben geldim, siz eziklerin beceremediğini ben yapıcam havası var. Ama Rhodes ayarı veriyor:

"If you don't mind my asking where the hell have you been all this time?"
Sic Parvis Magna
Ara
Mark Ruffalo (Bruce Banner/ Hulk) çıktığı bi programda spoiler olmaması için 5 farklı final sahnesi çekildiğini, hangisinin gerçek final olduğunu bilmediğini söylemişti. Yine benzeri şekilde fragmanlardaki gördüğümüz çoğu şeyin de filmde farklı olacağına dikkat çekmek istiyorum. İlk filmde Yüzbaşı ve Thanos karşılaştıklarında eldivende 4 taş bulunurken fragmanda yalnızca 1 taş mevcuttu.
Sic Parvis Magna
Ara

Yeni bi tv spotu
Sic Parvis Magna
Ara
76561198032000419.png
Ara
@Yabgu Khan Ben Infinity War'ın bunun yanında baya tırt kaldığını düşünüyorum. Bana yarım bir film izletmişler gibi gelmişti. Bu ne be demiştim sonunda. Endgame'den baya ağlayarak çıktım diyebilirim.

Uzun ve detaylı bir inceleme yazdım Endgame ile ilgili. Yıllar sonra seriyi tekrar izlediğimde bu yoruma dönüp tekrar bakmak isterim. Sıcağı sıcağına nasıl bir duygu patlaması yaşadım ve sonrasında bununla ilgil ne hissedeceğimi merak ediyorum.

Sic Parvis Magna
Ara
Doyamadım bikaç satır daha eklemek istiyorum.

Sic Parvis Magna
Ara
Ara
(28-04-2019, 11:49)Ragnvaldr :

Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Infinity War'dan sonra bana baya sönük geldi. Daha iyi bir final beklerdim.
Ara
200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
Ara
Film hakkında yorum yapmayı unutmuşum, yapayım.

Ara
9-10 yaşındayken böyle televizyonda spiderman gördünmü hemen izlemeye başlardımda şuan 14 yaşımda olmama rağmen bu avengersin ilk filmini zorlana zorlana izledim. Şuana kadar birçok film ve dizi izledim ama gerçekten gereksiz. Çocuklar için. Tabi 20 yaşına gelipte bunu izleyene birşey diyemem. Gönlü çocuk kalanlara lafım yokta gerçekten kötü.
Lokide öldü. Hani şu filmi tek loki için izleyebilirdim fakat o da öldü. Konu konsept çocuk. Ağlamak için izlencek binibr ton film varki avangersten daha duygusaldır eminim.
Ne filmler geldi geçti değer vermedi sırf çocuk gibi değil diye. Ama bi kaç süper gahraman koy milyonlar satsın sonra bas parayı filme ver yatırımı :p
edit: thanosu destekliyorum
Ara
Eklenen sahnelerle birlikte tekrar yayınlanan film Avatar'ın rekorunu kırarak gelmiş geçmiş en çok hasılat yapan film oldu.

Sic Parvis Magna
Ara
Filmi uzattılar diye bir daha gitmem umarım en azından internete düşmesini beklemeye çalışacağım.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Uzun versiyonu ne zaman çıkar acaba
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.