Anket Başlığı: Batman v Superman
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Batman

21 77.78%
Superman

6 22.22%
Katılımcı sayısı: 27 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Film: Batman v Superman - Dawn of Justice (2016)
Kolpaçinoya git.
200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
Ara
(23-03-2016, 16:33)Kurt Knispel : Kolpaçinoya git.

Önerdiğine göre sen gittin beğendin herhalde
p8RNv0.png
Büyük beklentilerle gitmiştim ancak pişman oldum. Gidecek arkadaşlar büyük beklentilerle gitmesinler sıradan bir aksiyon filmine gidiyormuş gibi o zaman zevk alırsınız. Deadpool'a az demiştim aksiyon sahnesine bu filmi izledikten sonra haksızlık etmişim onu anladım.
76561198032000419.png
Ara
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ortalama bir filmdi.Dövüş sahneleri baya epikti ama saçma yerlerde vardı.

Ara
Batmobile, İstanbul'a getirildi. 3. Köprü'den geçecek!

1459109990899.jpg

http://www.teknokulis.com/haberler/gunce...en-gececek
[+] 1 üye PiriReis nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Filmle izlemediyseniz spoiler'e tıklamayın!

Ara
Hoş da değil komik de değil, Rus gülüşü özellikle itici (Y)
G0kMNN.png
Ara
Puanım 7/10.

Beklentiyi yüksek tutmamakta fayda var. Bunlar dışında filmin sanat yönetmeni müthiş bir iş çıkarmış. Muazzamdı.
Ara
Zamanında çok beklenti içine girmiştim genel olarak DC kahramanlarını daha çok beğendiğim için, ancak izlememiş, film çıktıktan sonraki eleştirileri takip etmiştim. Geçtiğimiz günlerde üşenmedim 3 saat izledim ve filmle ilgili yanlış gitmiş o kadar çok şey var ki. İlk olarak filmin sıkıntısı karanlık olması veya bazı konuların daha ciddi işlenmesi değil. Filmin sıkıntısı sanki birbiriyle alakasız skeçlerin üst üste sıralanmasıyla oluşmuş gibi bir tat bırakması. Önümüzdeki paragrafta filmdeki bazı öğelerden bahsedeceğim için spoiler içerir.

Yapacağım son yorum, Injustice 1 ve 2 (bildiğin dövüş oyunu) bu filmden daha güzel, daha derin ve daha akıcı singleplayer contente sahip. Batman ile Superman'i daha güzel bir senaryoyla karşı karşıya getiriyor.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
[+] 2 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Tek kelimeyle rezalet olan film. Baştan aşağı kötü senaryosunu oyunculuk bile kurtaramazdı. Ve öyle de oldu.
WhaW8Am.gif
Ara
Yıllar sonra tekrar izledikten sonraki görüşüm

ekstra:
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Elime eski scriptlerden biri geçti. Stüdyo'nun onay vermediği kendi isteklerine göre tekrar yazılması gereken bir script. İzlediğimiz filmden çok farklıymış. Scriptte Lex Superman'ın annesini kaçırmıyor. Batman'ı da manipüle etmiyor. Kriptonit'i Batman'a kendi elleriyle vererek ittifak teklif ediyor. Kendi kız kardeşininde uzaylı istilasında öldüğünden bahsediyor. Batman ise Lois'i kaçırıp Superman'e sokak arasında pusu atıyor öyle ışığı açıp beklemiyor martha olayı felanda yok.

Scriptte sivilleri öldüren Rus askerlerine karşı superman'ın müdahalesi var BM binasında Amerikan başkanı ve diğer ülkelerin liderleri ile tartışması olayı da var. BM Supermen'in gözetim altına girmesini istiyor oda reddediyor Batman ise bunu sağlamak için dövüşüyor. Orjinal metinde Amanda Waller'da var CADMUS laboratuvarları yaratıyor Doomsday'i.

Batman'ın eski çırağı Dick Grayson'da var yeni Robin'ininde ölmesi olayı işleniyor.

Tekrar baktımda fake diyorlar. İşsizin biri 150 sayfalık bir metin yazıp atmış enteresan
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 2 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.