Anket Başlığı: Kimin tarafındasın?
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Captain America

4 20.00%
Ironman

16 80.00%
Katılımcı sayısı: 20 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Film: Captain America : Civil War (2016)
latest?cb=20150612043700
Konuya bir de anket ekledim.
Yeni traileri paylaşalım.

İron Man'i seviyorum ama Captan America haklı devlete güvenilemeyeceğini gördük Shield'ın içinde büyüyen Hydra'dan sonra
"Biz inandığımız davaya koşarak gideriz koşarak gidemezsek yürüyerek gideriz yürüyerek gidemezsek sürünerek gideriz ama davamızdan vazgeçmeyiz " Prof.Dr.Necmeddin Erbakan
Ara
Böyle bir tartışmada Captain America'nın daha devlet yanlısı olması gerekmiyor mu? Comicleri okumadığım için ayrıntıları bilemem ama adam Captain 'America' sonuçta yahu.
Bu nasil bir anket!? Tabiki:

0vwvkA.gif
Ara
Klasik emparyalist filmleri hep Amerika bayraklı olanlar kazanır sonucunda da kazanan belli yani hiç comic okumadım ,sadece 1-2 ay önce sinemada 2-3 kere fragmanına denk geldim onuda şuraya belirteyim.
Ara
(23-03-2016, 22:30)lortcush : Klasik emparyalist filmleri hep Amerika bayraklı olanlar kazanır sonucunda da kazanan belli yani hiç comic okumadım  ,sadece 1-2 ay önce sinemada 2-3 kere fragmanına denk geldim onuda şuraya belirteyim.

hayır Captan America Civil War sonucunda ölüyor ve İron Man devlet yanlısı birde kötü adamlarla çalışıyor
"Biz inandığımız davaya koşarak gideriz koşarak gidemezsek yürüyerek gideriz yürüyerek gidemezsek sürünerek gideriz ama davamızdan vazgeçmeyiz " Prof.Dr.Necmeddin Erbakan
Ara
(23-03-2016, 22:44)elbruznart :
(23-03-2016, 22:30)lortcush : Klasik emparyalist filmleri hep Amerika bayraklı olanlar kazanır sonucunda da kazanan belli yani hiç comic okumadım  ,sadece 1-2 ay önce sinemada 2-3 kere fragmanına denk geldim onuda şuraya belirteyim.

hayır Captan America Civil War sonucunda ölüyor ve İron Man devlet yanlısı birde kötü adamlarla çalışıyor
Adam koydu gençler!

Spoilerı tetikleyip bekleyenlere büyük darbe indirdi tez kellesi alına neyseki spoiler severim iyi oldu bu :D
Ara
Arkadaşım niye spoiler veriyorsun. Şu adamı forumdan ihraç edin bu kadar da olmaz. :(
Ara
(23-03-2016, 22:49)Lothebork : Arkadaşım niye spoiler veriyorsun. Şu adamı forumdan ihraç edin bu kadar da olmaz. :(

hayır filmde ölmeyecek çünkü film ve çizgi roman evreni farklı ayrıca captan americayı oynayan aktörün 1 filmlik sözleşmesi daha var
Ara
Wow spoilera devam diyor arkadaş :D sağlı sollu geliyor.
Ara
belli değil ölüp ölmeyeceği
Ara
Arkadaş ilk ölcek dedin sonra hayır ama filmde ölmicek diyorsun şimdi de belli değil ölüp ölmeyeceği diyorsun.
Ara
(23-03-2016, 22:55)lortcush : Arkadaş ilk ölcek dedin sonra hayır ama filmde ölmicek diyorsun şimdi de belli değil ölüp ölmeyeceği diyorsun.

benim dediğim evrenler farklı belki ölmez dedim bir film daha anlaşması var ama belli olmaz belki bir sonraki film geçmişte geçer yani çizgi romanın aynısını aktaracaklarsa filme ne gerek var ayrıca spoiler olsun diye vermedim kimin kazanacağı belli değil ondan yazdım o bilgiyi

s-052505c44d72d4dee96f54e3db71bb4773df08c6.webp
Ara
Filmdeki olaylar tabi değişik olacaktır aynısı tıpatıp filme aktarılması saçmalıktan ibaret olurdu ironman tarafı şuan güçlü gözükse de fikir olarak kaptanın arkasındayım
p8RNv0.png
Captan America Bucky Barns konusunda da haklı çünkü beyni yıkanmıştı yani deli gibi bir şey sayıldığı için cezai ehliyeti yoktur ama şimdi düzeldi yani deli iyileşti gibi bir şey
Ara
Ara
http://strawpoll.me/6772397/r
Ara
Ara
Bugün gitme fırsatı buldum. Filmin en güzel yanı tarafsızlığa sürüklemesiydi bence. Taraflara bakarsanız ikisi de kendince haklı ve seyirci olarak aralarında seçim yapmakta zorlanıyorsunuz.

Spider man ve Black Panther çok iyiydi.
Vir sapit qui pauca loquitur
Ara
Bende dün gittim filmin sonunda Demir Adam ölüyor. :P
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.