Film: Death Note (2017)
medium-cover_2.jpg

Parlak bir öğrenci olan Light Turner, ismini yazdığı kişileri öldürebilen bir deftere rastlar. Light bu defterle suç dünyasının önemli isimlerini bir bir ortadan kaldırırken kendisini de insanlara Kira olarak tanıtır. İnsanların Kira'ya tapmaya başladığını gören güvenlik güçleri çareyi bilinen en ünlü dedektif L'i çağırmakta bulur.

Yönetmen:
Adam Wingard

Başrol Oyuncuları:
Nat Wolff
Margaret Qualley
Shea Whigham
Lakeith Stanfield
Willem Dafoe
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Mangasını okumuş biri olarak söylüyorum, pek iç açıcı değil fragman.
Cennetle savaşıp yenik düşen beyaz şeytan, neden hala buralarda dolanıyor? Her şeyini cennete kaybeden şeytan, neden hala uluyor? 
Ara
Oyunculara baktım da enteresan tercihler var gibi.
Ara
Yeey, Desu Noto!
Da insan bir Ryuk koyardı 1 saliseliğine.
Kusur benim imzamdır. Bir ismim olduğu sürece bir kusurum da olacak ve olmalı.
Çizgi dizisinin 4-5 bölümünü izledim pek hoşum gitmedi.
Ara
Çok ucuz olmuş.
Ara
https://www.youtube.com/watch?v=hNNiY31godM
Ara

L'in siyahi olması zorlama geldi bana.
Animesi bundan kesinlikle daha iyidir. Bunu izleyeceğinize animesini izleyin.
Ara
Kesinlikle çizgi dizisi daha iyiydi. Bu, tipik Amerikan, ucuz ve olağanüstülü gençlik filmi gibiydi. Daha iyisini yapsa neyse de asıl hikâyeye de sadık kalmamışlardı.
Kusur benim imzamdır. Bir ismim olduğu sürece bir kusurum da olacak ve olmalı.
Barbarlığın modern şekli. Amerikan film endüstrisi, zarif dünya kültürlerine tecavüz etmeye devam ediyor. İzlemeyin, izlettirmeyin.

Çok sevdiğim Last Airbender'den sonra Death Note'nin de içine ettiler.
[+] 3 üye Kierkegaard nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Öncelikle dizisine göre baya dandik bir film olduğunu söylememde yarar var. Diziye göre izliyorsanız hayalkırıklığına uğrayacaksınız. Ama kendi içinde hoş bir film. Oyuncuların çoğu iyi. Light ve sevgilisinin olduğu sahneler özellikle hoşuma gitti. L çok berbat olmuş. Hem oyunculuk hem karakter açısından baya rezil haldeydi. Light'ın babası yine çok beğendiğim isimlerden. Kendilerine göre kısa ve güzel bir senaryo yapmışlar. Daha iyisi olabilir miydi? Elbette. Ama şu haliyle de çok kötü değil bence. Dediğim gibi beklentiyi düşük tutmak lazım. Film ortalama bi kalitede. 3/5 diyorum.
Sic Parvis Magna
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.