Film: Fast And Furious 9 (2021)
MV5BYzFiNjc0ODAtY2FkZS00MzQ5LTgxMmEtMmI0...631100.jpg

Hayatını çeyrek millik mesafede yaşayan Dom artık bir aile babasıdır ve koruması gereken kişiler vardır. Efsane serinin 9. filmi "Fast Saga".

Çıkış tarihi: 18 haziran 2021

Yönetmen:
Justin Lin

Başrol Oyuncuları:
Vin Diesel
John Cena
Charlize Theron
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
John Cena önceden aileye dahil olacağını söylemişti ama nedense iyi karakter olacaktı gibi hatırlıyorum. Filmin devamında bir plot twist görmemiz mümkün.
WhaW8Am.gif
Ara
Artık daha fazla ne kadar abartabiliriz diye düşünüp her seferinde yeni bir şey buluyorlar (2:50) ile başlayan sahne neymiş öyle.
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
25 Haziranda geliyor.
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
(06-03-2021, 13:15)PCOyun : 25 Haziranda geliyor.

8 Temmuz olmuş.
WhaW8Am.gif
Ara
Filmi dün izledim ve son filmde zaten belli edilen bir şekilde bu filmler artık aksiyon filmi olarak bile izlenmemeli. Bayağı bildiğiniz süperkahraman filmi ayarında olaylar dönüyor. En azından bunu kullanıp kendi kendilerine dalga geçmişler bazı yerlerde. Onun dışında film birkaç bariz plot twist dışında normal bir akışa sahipti. Fragmanda Han'ın dönüşünü görmüştük fakat filmin sonunda Brian O'Connor'un gözükmese de Mavi Skyline ile dönüşünü görmek ilginç hissettirdi. Günümüzde CGI ile neredeyse her şeyin yapılabileceğini zaten biliyoruz fakat bunu ne kadar istiyoruz tartışılır.
WhaW8Am.gif
Ara
Ben en son hangi filmde kaldığımı bile hatırlamıyorum, Jason Statham girmişti en son.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.