Film: Five Nights At Freddy's (2023)
Görsel

Five Nights At Freddy's filmi.

WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sonunda filmini de gördüğümüze göre artık Dead by Daylight'a gelir herhalde.
tTRiYax.png
Ara
Eğlendirme bakımından Nic Cage'li çakmasını geçebileceğini sanmıyorum
Ara
Filmde animatronikler için kostüm kullanılmıyormuş, gerçekten animatronik yapmışlar.
[+] 1 üye Selene nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
tTRiYax.png
Ara
William Afton filmde insan olacak sanıyordum, demek ki olmayacakmış.
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
tüm oyunların filmimi olacak yoksa sadece ilk pyunun filmimi ?
Ara
Şimdiye kadar yapılan açıklamalara göre üç film olacak ve filmler sadece ilk üç oyundan esinlenecek.
Ara
okey.
Ara
Filmi bugün izledim ve daha sonra critic skorlarına bakınca baya şaşırdım doğrusunu söylemek gerekirse, film başyapıt falan diyecek değimim ama kesinlikle 3/10'luk bir film değil. Benim görüşümde 7-8 alacak bir film. Film beklentilerimi karşıladı gayet, filmde olup olmayacağından emin olmadığım ama görmek istediğim bir sahne vardı ki filmde yaşandı o sahne springlock incident. Film çoğu konuda gayet güvenli oynamış, beklenmeyecek şaşırtıcı bir şey yok filmde. Film hakkındaki en önemli düşülmesi gereken not korku filmi bekleyerek izlerseniz büyük hayal kırıklığına uğrarsınız, filmdeki neredeyse her jumpscare veya korku sahnesi salondan gülme ile karşılandı. Diyecek çok bir şey yok, filmden önce çıkan bilgiler ve fragmanlar benim için belli bir beklenti seviyesi oluşturdu ve film o beklentiyi karşıladı.

Ayrıca filmde açılış sekansında 8 bit olarak mci olması filmde en hoşuma giden yerlerden biriydi
Ara
Filmi dün film gecesinde izledik. Genel olarak çıtır çerez bir akşam öylesine izlenebilecek bir filmdi.
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.