Film: Intouchables (2011)
Can Dostum
Intouchables (özgün isim)

MV5BODY0MDM1MDE2OV5BMl5BanBnXkFtZTcwMzEy...00_AL_.jpg

Türler:
Dram, Komedi, Biyografi

Sınıflandırma:
Üslup ve uyuşturucu kullanımından dolayı R olarak sınıflandırılmış.

Ödüller:
40 ödüle aday gösterildi, 35 ödül kazandı.

Hikaye:
Paris'te, soylu ve entellektüel Philiippe, kızıl saçlı sekreteri Magalie ile birlikte, kendi bakıcılığını yapması için adaylarla mülakat yapan tetraplejili bir milyonerdir.
Damdan düşer gibi adayların sırasına kaynayan kaba Afrikalı Driss, Sosyal Güvenlik'ten bir dosya getirir ve Philippe'e dosyayı imzalamasını, böylece iş aradığını kanıtlayacağını ve işsiz maaşı alabileceğini söyler. Phillippe meydan okur, kendisine yardımcı olma deneyimini kazanması için ona bir aylık bir deneme süresi teklif eder. Böylece Driss kalıp kalmayacağına karar verebilecektir. Driss teklifi kabul eder ve köşke yerleşir, Phillippe'in ve çalışanlarının sıkıcı hayatlarını değiştirir.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
Ara
Gerçek hayat hikayesi. Muhteşem bir film.Güleceğiniz hüzünleneceğiniz en önemlisi bittiğini nasıl anlamayacağınız kalitede.

Bu arada fragman çalışmıyor.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Video yerleştirme kısmındaki http:// silinmeden başına link yapıştırılmıştı düzelttim, çok hoş bir tanıtım konusu olmuş eline sağlık.
Teşekkür ederim. Blu-Ray olarak satın alıp izlemek isteyeceğiniz çok güzel bir film gerçekten. Film bittiğinde yüzümde ufak bir tebessüm ve içimde bir buruklukla kalkmıştım uzandığım koltuktan. Hala izlememiş olan varsa bence üstüne çok düşünmeye gerek yok.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
Ara
Bu filmi bir tek ben sevmedim heralde,
Ara
Filmde aksiyon aramışsın sevmemişsin benim anladığım kadarıyla. Hızlı ve öfkeli mi bu kardeş? Dram filmi bu.
Ara
Leş bir film, balon.
Ara
Bu filmden beklentilerin nelerdi ki? Film dram filmi zaten, ne bekledin de şişirilmiş olduğuna karar verdin anlamadım. Bir dram filminden beklenen her şeyi karşılamış ve beklentilerden fazlasını sunmuş izleyiciye bence.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.