Film: John Wick: Chapter 4 (2023)
john-wick-4-fragman-cikis-tarihi-yayinla...567790.jpg

Parabellum'un hikayesinin direkt devamı olacak

Çıkış Tarihi: 24 mart 2023

俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 3 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Dün sinemada izledim. Beklenildiği üzere bol aksiyonlu ve dolu dolu bir filmdi. Herhangi bir beklentiniz olmadan da izlenebilecek ve eğlenilebilecek bir filmdi zira daha önce hiçbir John Wick filmini izlemedim.
WhaW8Am.gif
Ara
Filmin ilk yarısında nerdeyse uyuya kalacaktım ama ikinci yarısında aksiyon eski john wick filmleri seviyesine tekrar ulaştı. Kötü değildi fkat kendi serisi içinde sönük kalmış. Fakat seriyi sevenler izlemeli diye düşünüyorum.
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Hayatım da daha kötü çok az film izlemişimdir.
Ara
Önceki tüm John Wick serilerini izlemiş ve beğenmiş biri olarak derim ki
bana boşa harcadığım 3 saatimi geri verin. Ayrıca sonu da hiç tatmin etmedi.
Ara
(24-04-2023, 15:32)Sezar : Önceki tüm John Wick serilerini izlemiş ve beğenmiş biri olarak derim ki
bana boşa harcadığım 3 saatimi geri verin. Ayrıca sonu da hiç tatmin etmedi.

Sonu birden beklenmedik bir şekilde geliyor ve ne alaka oluyorsun
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kötü film yorumlarına katılmıyorum. Seriyi 1 hafta içinde baştan sona izledim. Bu film de gayet iyiydi. Olay aksiyon zaten. Ve aksiyonu gayet dolu dolu vermişler. Özellikle izometrik görüntülü kısım şahaneydi. Final ise ne ilk akla gelen şekilde ne de üzücü şekilde bitmiş.
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.