Film: Oppenheimer (2023)
4359-xZT2p.jpg

Christopher Nolan tarafından çekilen film İkinci dünya savaşı sırasında Atom bombası yapmakla görevli bir fizikçinin yaşadıklarını anlatıyor

Çıkış Tarihi: 23 Temmuz 2023

俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 3 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Bugün sinemada izlemeye gittim. Tavsiyem filmi izlemeye gitmeden önce gerçek hayatta var olan karakterleri ufak bir araştırın filmde çok fazla isim geçiyor ve bir süre sonra karıştırabiliyorsunuz. Seslendirmeler çok iyi gittiğim sinemada sanırım zemin sağlam değildi bassları kökleyince zemin de titriyordu bu yüzden nükleer patlamayı iliklerimize kadar hissettik özellikle oppenheimerin zihnine girdiğimiz anlarda seslendirmelere çok dikkat etmişler ve sinemada etkisini hissettiriyor. Ayrıca film üç saat sürüyor aklınızda bulunsun.
Ara
(22-07-2023, 20:04)Rzenma : Seslendirmeler çok iyi gittiğim sinemada sanırım zemin sağlam değildi bassları kökleyince zemin de titriyordu bu yüzden nükleer patlamayı iliklerimize kadar hissettik

俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Izledim ama daha fazla aksiyon bekliyordum, film genelde diyaloglar uzerinden yuruyor.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.