Film: Resident Evil: Welcome To Racoon City (2021)
Resident-Evil-Welcome-to-Raccoon-City-izle.jpg

Racoon city üçlemesi olarak bilinen ilk oyunları konu edinecek bir reboot filmi geliyor. Çıkış tarihi 24 Kasım 2021

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Resident evil film serisinin ilk reboot filminden ilk kareler geldi. Oyunlara daha sadık bir yapım geliyor.

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Yalan olmasın Milla Jovovich ablamızın motosikleti ile bir zombiyi çiğneyip motosikleti havaya kaldırırken atlayarak eline aldığı bozuk para atan tabancaları ile iki zombinin daha beynini uçurmasını izlemek eğlenceliydi. Ama seriden uyarlanmış düzgün bir korku filmini de merak ediyorum açıkçası.
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
izlenir
Ara
Bu trailer diğerinden daha iyi. İlk çıkardıklarını kim editlediyse çok kötü yapmıştı. 3 oyunun hikayesini 1 filme koyup rushlıyorlar hemde bütçesi az gibi bakalım. Ben her türlü izlerim ama...

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
(07-10-2021, 19:08)cemal :

Trailer'da bunu bulmayı beklemiyordum. 

[+] 2 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Gerçekten de enteresan bir müzik seçimi olmuş.
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(12-10-2021, 21:39)Onur34 :
(07-10-2021, 19:08)cemal :

Trailer'da bunu bulmayı beklemiyordum. 

O ilk fragmanı kim yaptıysa kovmuşlardır artık .D

Ahaha senin dediğin versiyon
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 2 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Zevk azda olsa aldım ama düşük bütçeli eh işte film ve sıkıntıları çok
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
bence güzeldi
[+] 1 üye baywatch06 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(03-12-2021, 16:43)baywatch06 : bence güzeldi

Zombi filmi olarak fena değildi ama cgi'ya abanmaları biraz gıcık etmedi değil. Oyunları bildiğim için niye hikayenin içinden geçtiniz diye hafiften canım sıkılmadı değil ama genel oyunları bilmeyen dümdüz izleyici olarak nasıl geliyo millete merak etmiştim beğenmişsin yani beğenen var iyi.
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Trailerdeki şu sahneyi kesmişler yarım olarak koymuşlar. Bide yanlış değilse öğrendiğim kadarıyla Mr.X mekatronik iskeletini yapmışlar ama post-productionda bütçeleri yetmediği için cgi'ını yapamayıp filmden kesmişler. Filmin yirmi otuz dakikası edit masasında kalmıştır heralde

7mui8tk.PNG
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.