Film: The Godfather (1972)
MV5BM2MyNjYxNmUtYTAwNi00MTYxLWJmNWYtYzZl...070410.jpg
IMDb
Suç, Drama, Kült 

İkinci Dünya Savaşı'nın hemen sonrasının Amerikasında geçen film, seyirciye İtalyan Mafyasının iç yüzünü sunuyor. 

Yönetmen:
 Francis Ford Coppola

Oyuncular:
Marlon Brando
Al Pacino
James Caan 

Ara
Gerçekten "Baba" bir film. Mafya psikolojisi ve entrikasını serinin üç filmi içerisinde çok güzel yediriyor ve sunuyor. Kesinlikle izlenilmesi gereken bir başyapıt ve kanımca IMDb Top 250 listesinde 1. sırayı hakkeden film.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
[+] 2 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Uzun zamandır aklımdaydı, 3 saat olduğu için bir türlü cesaret edememiştim. Amazon'da olduğunu görünce izleyeyim dedim.

[+] 3 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
İkinci filmi de izledim.

[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
(10-06-2021, 03:26)Duman : İkinci filmi de izledim.

Güzel noktalara parmak basmışssın, özellikle 2 hikayenin paralel ilerlemesine ben de katılıyorum. 2. filmle ilgili eklemek istediğim nokta De Niro. O nasıl bir oyunculuktur, gerçekten inanılmaz oynamış. Sırf o oyunculuk yüzünden 2. filmi ilk filmden daha çok beğeniyorum belki de.
Ara
(10-06-2021, 03:26)Duman : İkinci filmi de izledim.

Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.