Film: Uncut Gems (2019)

Her zaman bir sonraki büyük vurgunu arayan karizmatik bir New York City kuyumcusu hayatının geri kalanını riske edecek bir dizi bahse girer. Howard, büyük miktarda bir kazancın peşinde koşarken iş dünyasını, ailesini ve çevresini saran rakiplerini dengelemek için zorlu bir mücadele vermeli.

Çıkış tarihi: 25 Aralık 2019

Yönetmen:
Benny Safdie, Josh Safdie

Başrol Oyuncuları:
Adam Sandler
Julia Fox
Kevin Garnett

IMDB Puanı: 223 bin oy ile 7,4
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
4-5 ay evvel izlemiştim pek bir şey söyleyemeyeceğim spoiler vermemek için ama, aşırı sinefil ve filmden beklentisi yüksek birisi bile olsanız eh işte diyeceğiniz bir film diye düşünüyorum.
Ara
Safdie kardeşlerden, temposu giderek yükselen, izlerken yorulduğunuz ancak buna kesinlikle değen bir film olduğunu düşünüyorum.

Borçlarını ödeyebilmek için çok riskli hareketler yapan bir kuyumcunun başından geçenleri anlatıyor. İlginç bir film. Tavsiye ederim.
76561198034761601.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.