Film: Zack Snyder's Justice League (2021)
Zack_Snyder%27s_Justice_League.png
2017 Çıkışlı Justice League filminin 4 saatlik Director's Cut versiyonu

Çıkış Tarihi: 18 Mart 2021

Görsel
                         Görsel
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Spoilerli Final Trailer

俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kötü filmi cilalıyorlar, heyecan vermiyor.
200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
[+] 1 üye Kurt Knispel nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
HboMax'ta Tom&Jerry filmini izlemek için tıklayanlarda hata olarak Justice league oynatılmış. Hata bir süre sonra düzeltilmiş.

ew6pm9h5gwl61.jpg

Bu arada filmle alakalı yanlış anlaşılmaları gidermek istiyorum. Bu birkaç sahnenin eklendiği normal bir director's cut değil. 2017 versiyonunda olup bu filmdede varmış gibi gözüken sahnelerin yarısından fazlası reshoot. Aynı bile gözükseler aslında tekrar çekim onlar.

Eğer CGI, DC,... felan sevmiyorsanız bu filmi de sevmeyeceksiniz izlemenizi tavsiye etmiyorum. 70 milyon dolarla hem 2017 versiyonunda reshoot edilmiş sahneler hemde o 2 saatlik filmin üstüne eklenen 2 saatin daha cgi'i yapıldı verilen bütçeye göre 4 saatlik filmin cgi'ı tabiki de biraz ham olacak.  

Filmin olayı 2017 versiyonunda kesilen tüm background story'ler hikaye arkları tamamlansın. BvS'de gösterilen knightmare sahnesi yine havada kalmasın tamamlansın. Çocukluktan Justice League dizisi ile büyüyen nesil olarak Darkseid'in gözükmesi bayağı hoş ekstra olarak. 

Stüdyo'nun çıkarmak istediği bir filmde değildi bu. 2017 versiyonunu Stüdyo'nun nasıl mahvettiği ortaya çıkacak takım elbiseleri ile masada oturup saçmasapan emir yağdıran adamların hiçbir işe yaramadığı ortaya çıkacak diye onay verilmemişti. Başka bir şirket warnerbros'u satın alınca üstten gelen emirle yaptırdı. Onlarda bedavaya yapmıyor tabikide #Releasethesyndercut hareketiyle insanlar üç yıldır düzgün versiyonunun yayınlanmasını istiyordu hbomax üzerinden kar etmek için onay geldi.

Filmin aşırı iyi olacağını iddia edende yok ama 2017 versiyonundan çok daha iyi olacak en azından izlenebilecek bir şey olması bekleniyor. 
Bu filmde anam nerede getirin onu diye dolaşan ps2 villaini olmayacak bu değişiklik bile yeter aslında.

https%3A%2F%2Fhypebeast.com%2Fimage%2F20...=1&fit=max

spoiler:
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Metacritic’te 32 editör değerlendirmesi üzerinden ortalama 54 almış.

https://www.metacritic.com/movie/zack-sn...ic-reviews
[+] 1 üye Yukare nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Beklediğim gibi izlenebilir bir versiyona dönüşmüş. %60'lar bekliyordum gerçi

8nhdpwdwa8n61.jpg?width=640&crop=smart&a...0076056b58
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Düşündüğüm gibi idare eder şekilde geldi eh işte... 2017'den çok daha iyi
Aslında 3 saatlik film olurmuş bundan niye gidip 2017de reshoot etmişler anlamadım. Ne tiyatral versiyonunu nede 4 saatliğini izlemek zorunda kalmazdık. Bir sahnede fena cringe geçirdim kahkaha attırdı ahahaha
Birkaç sahne çıkarılsa birkaç müzik değiştirilse bide sonraki filmlerle alakalı sahneler çıkarılsa iyi sayılır.

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Film 4:3 formata sahip diyorlar doğru mu?
Ara
(18-03-2021, 13:01)Yukare : Film 4:3 formata sahip diyorlar doğru mu?

Evet, siyahlar altta üstte değil yanlarda
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
filmi ben beğendim gerçekten hic bi beklentim yoktu filmle ilgili ancak müzik seçimleri olsun sahneler olsun hepsi beni tatmin etti hala bi endgame degil ama genede başarılı bi film tek sorun 4/3 ekran oranı hatta zack snyder bu filme karanlik filtre atmaktan kaçınmış hoşuma gitti kullanmışsa bile.daha az diger filmlerine göre bu filme beklentisiz bi şekilde izlerseniz mutlu ayrilirsiniz her şekilde
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.