Anket Başlığı: Ne zaman yapalım ?
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Bayramın bitmesini beklemeyelim.

6 35.29%
Bayramdan sonra başlayalım.

11 64.71%
Katılımcı sayısı: 17 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

[Forum Oyunu] Bütün Savaşları Bitirecek Savaş - Ocak 1913
(12-09-2017, 16:37)turkish lokum : Turlar ne zaman gelir

Bu gece gelir.
[+] 1 üye PashaZade nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
itilafların başı kim?
giphy.gif
Ara
(12-09-2017, 17:41)turkish lokum : itilafların başı kim?

Aeschyli.
Ara
bence baya bi taraflılar bu tarafsızlar ingiltere destekli olupta tarafsızlık olması zor :D bide bu özel mesajlarda ne dönüyo yahu bizde hep bi isyan hep bi iç karışıklık zordayız dardayız bu ne beyler bi doğru düzgün oynayalım bende sudanı güney kuzey diye ayırmayı planlıyorum ama tabikide tarafsız olmak kaydıyla suriye içinde planım var 3e 4e falan bölüncek ama baya ilerki yıllarda uygulancak Almanya 100 yıllık planlarını yaptı :D
Ara
(12-09-2017, 18:06)Feldmarschal : bence baya bi taraflılar bu tarafsızlar ingiltere destekli olupta tarafsızlık olması zor :D bide bu özel mesajlarda ne dönüyo yahu bizde hep bi isyan hep bi iç karışıklık zordayız dardayız bu ne beyler bi doğru düzgün oynayalım bende sudanı güney kuzey diye ayırmayı planlıyorum ama tabikide tarafsız olmak kaydıyla suriye içinde planım var 3e 4e falan bölüncek ama baya ilerki yıllarda uygulancak Almanya 100 yıllık planlarını yaptı :D

@sübaşı 

Yanlış taraflardasınız sanırsam.
Ara
Masa altından yapılan planların hepsine fransız ordusu savaş meydanında cevap verecektir. Planları gerçekleştirecek gücünüz yoksa hedefiniz değil savaş kazanmak Fransız topraklarına adım atmak bile mümkün olmayacaktır.
Ara
İsveç Kralı olarak İttifak devletlerinden ayrıldığımızı ilan ediyorum kendine hayrı olmayan bir almanyanın bize hiç hayrı olamaz.

@PashaZade
giphy.gif
Ara
(12-09-2017, 19:06)turkish lokum : İsveç Kralı olarak İttifak devletlerinden ayrıldığımızı ilan ediyorum kendine hayrı olmayan bir almanyanın bize hiç hayrı olamaz.

@PashaZade

Peki...  :ill:
Ara
@Aeschyli zannetmiyorum biz eğleniyoruz sadece :D
Ara
İsveç artık İtilaf Devletleri koruması altındadır arkadaşlar. İç savaşı için derhal yardım götürülecektir.
Ara
@Feldmarschal gördüğünüz gibi siz bana karşı onları ne kadar korusanızda onlar sizi sattılar. Allah'tan daha silahları göndermemiştiniz.
Bu arada Suriyeyi bölme planlarınızı bizimle de paylaşırsanız sevinirim. Düşmanı güldürecek açıklamalar yapmayı kesmelisiniz sayın şansölye. Siz bu tarafın temsil makamındasınız.
Fail açıklamalarınız nedeniyle liderliğinizi sorgulamaya başladım.
Ara
(12-09-2017, 19:52)Aeschyli : İsveç artık İtilaf Devletleri koruması altındadır arkadaşlar. İç savaşı için derhal yardım götürülecektir.

Kendine bile hayrı olmayan bir dönekten bir şeyler bekleyecek kadar gaflete düşmenize baya şaşırdım
Ara
@PashaZade What We Want ? War When we want it ? Now ! Turu istiyoruz pasha gece koyarsan şimdi öbür güne kadar bakamıyorum üzüyor :D .
Ara
(12-09-2017, 20:24)Sübaşı : @Feldmarschal gördüğünüz gibi siz bana karşı onları ne kadar korusanızda onlar sizi sattılar. Allah'tan daha silahları göndermemiştiniz.
Bu arada Suriyeyi bölme planlarınızı bizimle de paylaşırsanız sevinirim. Düşmanı güldürecek açıklamalar yapmayı kesmelisiniz sayın şansölye. Siz bu tarafın temsil makamındasınız.
Fail açıklamalarınız nedeniyle liderliğinizi sorgulamaya başladım.

Efendim tamamen ti ye alınmış bir konuşmaydı suriye sizindir sizin kalıcak gözümüz yok zaten tren yolunu biz yaptık hicazın yani saygılar ayrıyetten grup içi çıkar çatışması hiç bi zaman olmayacaktır teminatı benim
Ara
İçimizde o kadar çok hain var ki azalsalar bile bitmiyorlar.
Ara
Allah'tan bizim ülkede benden başka sözü geçen kimse yok.Padişah denen elemanı tam zamanında dizginledik.
Zaten bizim ülkenin isyanları hiç çekilmiyor valla uğraşamam :P

Şu savaş bi bitsin cumhuriyet ilan edecez zaten. Sonra bir bir 2023 hedeflerimizi gerçekleştirmeye başlayacağız.
Ara
Bor mu yiceniz
giphy.gif
Ara
(keşke ben de katılabilseydim.)
We're the only theory they can't prove.
And we don't have anything to lose...
-Lorde
Ara
olum yapmayın böyle şeyler ya güzeldi :D:D:D:D
Ara
(12-09-2017, 22:09)turkish lokum : Bor mu yiceniz

Hazır Ingilizler mor madeni çıkarmamızı yasaklamamışken hepsini çıkarıcaz. Sonra bi anlaşmayla yasaklanır falan mazallah.
Bu madenle uçaklarımızın yakıt ihtiyacını karşılayacaz ayrıca müttefiklerimizin bol bol uçağı var onlarada gerek.Belki satıp şu dış borçlarıda kapatırız.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.