[Forum Oyunu] Königsberg 1945 [Savaş Başlıyor]
Benim için sıkıntı yok @TR Ace müsaitse ben hariç herkesi geri çekildi varsayabilir.
Ara
Yeni geldim eve işten onlar yazsaydı daha iyi olurdu ama bakarız duruma göre en kötü çekildiler diye devam ederiz yada kalırlar orada öyle...
Ara
Tamam limana çekilelim.
Ara
Hacım niye kaçıyoruz vatanımızdan

@PashaZade

Edit1: Neyse herkes geri çekiliyor zaten salak gibi savaşmayalım tek başımıza ama sizi kınadım beyler bunu bilin
Ara
(19-06-2017, 20:50)Cpt.MacMillan : Hacım niye kaçıyoruz vatanımızdan

@PashaZade

Edit1: Neyse herkes geri çekiliyor zaten salak gibi savaşmayalım tek başımıza ama sizi kınadım beyler bunu bilin

Ben en başından beri kazanamayacağımızı biliyordum. Bu yüzden Liman ve Merkezi bir kale haline getirtip gemileri getirttim. Siz savaştınız ve şimdi geri çekileceksiniz. Çünkü şimdiki sıra bende. Ben hepinizden daha büyük bir orduya sahiptim ve sizin gitmeniz için yeteri kadar vakit kazandırabilirim.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.