[Forum Oyunu] Kurtlar Konseyi : III. Tur (Katılım Açık)
@Aytaç Ayrıca konseyde boşalan koltuk için önerdiğin bir Mafya babası belirt.
Sic Parvis Magna
Ara
D şıkkı diyorum.
Ara
B)Diğer silah kaçakçılarından çalarak eksiği kapat
Ara
@Aytaç Bir de onur34 hakkında hüküm vermen gerekiyor. Onu unutmuşum, ekledim.
Sic Parvis Magna
Ara
D) Balkonda otururken AWP ile indir.
Bu arada boşalan koltuk için @Xepluper ı öneriyorum. (Sektörü boşalan koltuktan farklı ama önerilebilir sanırım ? )
Zender e ne yapmışlar öyle ya 35 kişi bir adama girmişler.Vahşet resmen :P
Koruma sayımı 6 ya çıkarıyorum.
Ara
Sektörü farketmez. Kimi isterseniz önerin. Yoksa zaten oy çokluğu diye bişey olmaz. Herkes kendinden önerirse baron belirlemiş olur.
Sic Parvis Magna
Ara
B)Aeschyli'nin mallarına çök
Ara
Yine masamda oturmuş,derin düşüncelere dalmıştım.Baba'nın talimatı kesindi.Gazeteci'nin arkasındaki adam bulunmalıydı.Sert bir ses tonuyla bağırdım

-Abuziddin!

Kapının önünden nòbet tutan abuziddin hızlıca içeri girdi.
- Buyur abe?
- Şu bizim savcıları,komiserleri topla.Onlarla oturup konuşmam gereken konular var.
- Emrin olur abe.

Abuziddin hızlıca odadan çıktı.Bu iş sessizce halledilmeliydi.

A şıkkını seçiyorum.Benim adayım @Merco.Bu olan olaylara karışmayarak üstlerine saygısını gösterdi.Konsey'in hakkını vereceğini düşünüyorum.
Ara
C)Onaz'ın profesörlerinden birini kaçır

Bu şekilde agrasif olmak istemezdim ama meslektaşımın benim işime sulanmasını gördüğümden dolayı bende aynı yolu tercih ediyorum.
Ara
A)Avukatı öldür diyorum

Boşalan Boşluk için Cemal'i aday gösteriyorum

Onur34 için de C)4 tur gözetim altında tut diyorum.
Ara
C şıkkını seçiyorum. Ve eğer yapabiliyor isem adamlarımdan bazılarını orada çalışan işçiler kılığına sokuyorum
Ara
Şehrin birisini fareler basmış. Tabi hikayelerdeki gibi bir kavalcı bulmak öyle kolay değil. Kavalı her eline alanda, fareli köyü bulamaz. Bu işler hikayelerde olur demişler, hayatın gerçeklerine bakmak gerekir deyip bir yol düşünmüşler. Farelere ne tuzak kurdularsa olmamış.

Farelerin en yoğun olduğu bölgelerden birisine ağacın dalına ortası yarık hindistan cevizi asmışlar. Damlaya damlaya düşüyormuş yere şekerli şekerli kokusuyla, cezbetmiş fareleri. Gelen fare tam altına geldiğinde delikten aşağıdaki fıçıya düşüyormuş. Tam altına, üzerinde küçük kaygan delikleri olan iri bir fıçı yerleştirmişler.

İçine bir sürü fare dolmuş. Bir kaç farklı noktada, bir kaç fıçı ve içleri fare dolu... Tabi bu çözüm değilmiş. Şehir fare doluymuş. Topla topla bitmez. Aklı aldıkları bilgenin yanına gitmişler, şimdi ne yapacağız?
Bilge ellemeyin fıçıları demiş. Kapatın ağzını, biraz hava deliği kalsın ve birkaç gün bekleyin demiş. Dediğini yapmışlar. Birkaç gün sonra fıçı kan içinde... Fareler birbirlerini yemişler ve sonra her fıçıda hayatta kalan en son bir fare oluyormuş. Yine sormuşlar şimdi ne yapacağız?

- Bırakın fareleri şehire demiş.
Şaşırmışlar! Nasıl olur? Bilge anlatmış.

"Artık onlar birbirlerini yemeye öylesine alıştılar ki, bıraktığınız fareler birbirlerini yiyecekler yine. Bu avcılar diğer fare yuvalarını bulup onları yiyecek. Diğerlerinin karnı tok ve fare yemeye alışık olmadıklarından karışamayacaklar. Bunlar diğerlerini parçalayacak." ..ve şehire katil fareleri salmışlar. Sürekli bu yöntemle fare yiyen fare salmışlar. Şehirdeki fareler azalmış ve kurtulmuşlar...

Memleketten 5 tane daha cengaver alıyorum. Gözü kara olsun.
[+] 3 üye onaz nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
D)Cezaya razı ol

Riske girmeye hiç gerek yok abi :cpt:
Ara
1 tane daha çete elemanı alıyorum
Ara
a PASHA CIMM
Cogito, ergo sum
Ara
Sic Parvis Magna
Ara
(15-06-2017, 16:47)Windfall42 : a PASHA CIMM

Bana değil Baron'una kız. Gerçi pardon ona kızarsan seni öldürürüm. Baron'a dostum karşı gelse bile farketmez. Ölü adamdan farkı yoktur benim için.
[+] 1 üye PashaZade nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Asıl iş ameikanlarda gibi görünsede bu işin aslı israildir ve onlarla iyi ilişkiler kurmak demek ibizada villalar dubaide yatlar havaide gezmeler anlamına geliyor yani Baron olarak iş yapıcağım mafya öncelikle bize yakın olucak e yabancılarla çalışacaksakda etrafımız kalabalık olucak 28 Profesyonel Koruma al
C)İsraille

Ve ne kadar sebepsiz ve haksız bi ölüm densede öyle görünsede yanımıza gelmeyen biri oldu zenderx diğer üyelerin yaptığını yapmalıydı burdan tüm üyelerede teşekkür ediyorum adları cinayete karışanlar size ilk günden böyle bi olayın olmaması gerektiğini söylememe gerek yok heralde ceza verilicekse Baron var konsey var. Bakın dünyaya açılıyoruz bundan sonra öyle ıvır zıvır yere birbirinizi öldürmeyin. Bu son olması dileğiyle konsey adayım @Merco diyorum.

@Windfall42 ve tüm oyuncular bir seferlik bu olayı görmezden geliyorum Mübarek Ramazan ayında iftara çağırmamdan bi gün önce böyle bi olay olması bizi üzdü ama ramazanın yüzü suyu hürmetine affediyorum bundan sonra otorite sallanmıyacak herkes kendi işiyle uğraşcak affettik ama bu başkalarına her şeyi yapabiliriz imtinası vermesin ilkin günahı olmaz dedik olay kapanmıştır açılmasını istemiyorum bugün yiyip içicez keyfimiz kaçmasın değilmi :))
@chatlaks14 masayı ve yerleri ayarladın mı tüm Babalar hakettikleri yerlerine otursunlar kendi elemanlarınızı çağırmakda serbest

Sevgili Ailem
Baron Feldmarschall
[+] 1 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İstedileri paranın ne kadar oldunu keşke görebilsem :)
Ara
Babaaam :thanku: @Feldmarschal
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.