[Forum Oyunu] Yeni Düzenin Kuruluşu
2. Ordu komutanına işbirliği için teşekkür ediyor ve zaferimizi kutluyorum. Diğer birliklerin zaten basında belalar var. Berlinden destek isteyip danzigde yaptığımız gibi düşman birliklerini topçu ateşine tutalım. Rahat ettirmeyin.
giphy.gif
[+] 1 üye turkish lokum nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Batı Almanya;
C) Bıraktığımız avcılar halleder

Fransa;
B) Doğudan küçük bir birlik kaydır ve kullan
Ara
Deniz kuvvetleri - yok

Malesef ki Yüce Alman Donanması pislik ingilizlerin donanmalarıyla boy ölçüşecek güçte değil. Yanlarına alçak dostları fransızlarıda katınca gerçekten denizlerde işimiz zor. Eğer ki olası çıkarmaları,baskınları ve pusuları öğrenebilirsek donanmamızın şansının elle tutulur seviyeye çıkacağını umut ediyorum.

İMZA:
                                                                                                                                                                               Geheimdienstminister:  Konsul der Zeit
[+] 1 üye Consul of Time nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(06-08-2018, 19:07)Wayfear : İşgal etmekten bahsetmiyorum , bu hareketimizin doğurabileceği sonuçlardan bahsettim . Harekatı yapmak size kalmış.

Bu dönemde ingilizlerin Norveç karşısında tutumları açıktır. Almanya ile olan ticaretleri karşısında sürekli olarak bu ticarete karşı ters bir tutumda durmaktadırlar. Biz herhangi bir aksiyon almaz isek Norveç'in yalnızlığı sonrası ve Polonya savaşının uzaması durumunda Norveç İngilizlerin eline rahatlıkla düşecektir.
Ara
D) Yaratıcılığını konuştur.Makineli Tüfek bir tankda olmaz olmazlardan birisidir.fakat makineli tüfek orta boyda olmalı.Yakın menzilde tank ne yapsın makineli tüfe olmadan hiçbir şey ayrıca eğer motor ekstra büyüklüğünü taşıyamıyorsa daha kaliteli bir motor geliştirilmesi lazım manevra kabiliyeti falan.şimdi benim önerim makineli tüfek son model fakat orta boyutta olacak,ve de motorun manevra kabiliyiyeti artıralacak.büyklüğü bunlar sağlanırsa aynı kalabilir
Ara
D) Yaratıcılığını konuştur.

Onlara bu tip eksikliklerin savaşı daha ne kadar uzatabileceğini anlatırım. Savaş uzadıkça üzerimizdeki artan ekonomik baskıdan en çok zararlı çıkanın onlar olacağını söylerim. Önümüzdeki projelerde de bu ortaklığın süreceğini ve iki tarafın da kazançlı çıkacağına dair güvence veririm. Ayrıca olası bir yenilgide ellerinde avuçlarında hiçbir şey kalmayıncaya kadar zorla el koyabileceğimizi de üstü kapalı bir şekilde ima ederim.
Sic Parvis Magna
Ara
A) Yahudileri suçlayan I Dünya Savaşındaki hezimeti hatırlatan
A) Geniş çaplı bir anket yap-iki tur sürer-
Ara
E) Yaratıcılığını konuştur

Danzig saldırısından sonra bıraktığım yarım tank tümenini şuanki konumuma çekiyorum. Çembere aldığımız birlikleri ise Batıdan topçu atışlarından sonra saldırının Batıdan geleceğine inandıracak şekilde taarruza kaldırma emri veriyorum ama asıl saldırı beklemedikleri yerden Doğudan gelecek şekilde yarı tank tümeni güneyden gelen piyade birlikleriyle eş zamanlı saldırı emri veriyorum panikleyen düşmana Batı grubuda hafif saldırısını kesip topluca saldıraya geçecek böylece düşman top atışıyla yıpratılmış ve arkalarından süpriz bir saldırıyla karşı karşıya kalmış olucak.

@Onur34 Führere 1 ordunun başı boşluğu ve başarısızlık yüzünden ölen alman gençlerinden bahsedip son başarılardan, Poznan ve Lodz saldırı planlarından bahseden ve 1.Ordunun başı boş olamayacak kadar büyük ve önemli olduğundan geçici komutanlığına talip olduğumu söyleyen bir telgraf çekiyorum.
Ara
yeni tur ne zaman gelecek @Onur34
Ara
Oynamayn  iki kişi var ve hala bir kişi bekliyoruz @25itroy25  . Akşam altıya kadar gelmezse I ordu komutanlığını isteyen birine -Feld şimdiye kadarki tek talip- verip en kötü yedi-sekize doğru turu yayınlarım.
Ara
@Onur34 1.ordu komutanlığını ben alablirim. @Feldmarschal e zor olablir 2 ordu benim rolum kolay o yüzden ben alablirim
Ara
Sivil karakter yönettiğin için yeni oyuncu olmazsa seni eklerim ama iki farklı kişinin rpsini yapman lazım.
Ara
Orduların birleşmesi daha iyi olmaz mı? Eğer yeni bir oyuncu da gelirse tekrardan böleriz. Yoksa sivil + asker bir oyuncu garip olur bence.
[+] 2 üye PashaZade nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(07-08-2018, 16:05)PashaZade : Orduların birleşmesi daha iyi olmaz mı? Eğer yeni bir oyuncu da gelirse tekrardan böleriz. Yoksa sivil + asker bir oyuncu garip olur bence.

Bu arada turunuzu oynamanız çok makbule geçer
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Onur34 iki farklı kişinin rolünü bende yapabilirim gerekirse.
Ara
WOW. Turumu oynadım zannediyordum çok pardon, copy-paste'e de almışım ama neden yazmadım bilmiyorum.

B) Sadaket ve ideolojik inançlarına olan bağlılıklarına göre
Ara
@TR Ace yeterli katılım olana kadar orduları birleştirmek daha mantıklı gözüktü ama istersen kura ile nasıl olacağına karar verebilirim.
Ara
Farketmez bana gördüğüm için dedim sadece. Feld alacak ise oda olur.
Ara
@Onur34 ordulari feld alabilir onemli degil.
Ara
(07-08-2018, 17:47)TR Ace : Farketmez bana gördüğüm için dedim sadece. Feld alacak ise oda olur.

(07-08-2018, 18:14)25itroy25 : @Onur34 ordulari feld alabilir onemli degil.

Teşekkür ederim beyler en iyisini yapmaya hazırım :)
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.