[Forum Oyunu] Yeni Düzenin Kuruluşu
(02-09-2018, 15:48)Consul of Time : @PashaZade propaganda bakanını suçlamadı mı? Ben hâla ne arıyorum orada? @Onur34

Suçlama geri çekilse bile bir kere suçlandın. Kusura bakma sen de oylanacaksın.
Ara
(02-09-2018, 14:57)altnkurt :
(02-09-2018, 12:37)Faramir : Son olarak Ekonomi Bakanlığından bütçe isteyip[/font][/color]

Sen de mi yav? Yok bütçe mütçe kalmadı. Koyun can derdinde kasap et derdinde ya.

Şuana kadar sizden hiç bütçe istemedim ilk defa istiyorum ve bu da biraz zorunluluktan ayrıca Führerimizin iyi olacağına hiç şüphe yoktur yarın ki mahkemede ise hain veya hainlerin asılması ile sorunlar çözülecektir.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
@Consul of Time @ByNys @PashaZade içinden turları okursak consul ve paşanın şıklarında parisle ilgili bi şık yoktur fikir tamamen propaganda bakanınındır yani bi ihmal varsa Bynys yüzünden geri kalan iki kişiyi suçlamakta yanlış Hitlerjugen zaten Marsilyada Consul ise derdi tasası abdyi savaşa sokmamak Bynys de iyi niyetli ihmal olduğu için öldürülmesi gerektiğini düşünmüyorum karar Führerindir ama Paşa ve Consul suçsuz bence
[+] 3 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Feldmarchal iyi bir noktaya değinmiş. Arkadaşlar Amerika bizi bölmeye çalışıyor kaleyi içten fethetmeye çalışıyor. Bunların hepsi Amerika'nın oyunu, inanmayın :)

A) Yaratıcılığını konuştur.

Amerikada barışçıl protestolara başlanılmasını istiyorum. Özellikle asker,çiftçi ve işçi sınıflarına diyeceğiz ki "Amerika kontrol hastası olduğu için böyle saçma bir savaşa girişiyor. Yazık olacak size. (Bu kısım herkese söylenecek)

(bu kısım çiftçilere denecek) Ekinlerinizin hepsini devlet alıkoyacak ve hiçbir ödeme yapmayacak. Siz de açlıktan sürüneceksiniz devletin başındaki birkaç aptal yüzünden.

(Askerlere) Amerikanın başındaki aptallar yüzünden sizi avrupaya yollayacak. Oysa ki almanlar sizden çok uzakta. Boşu boşuna genç yaşta harcanacaksınız.

(işçilere) Siz savaşın iyi olduğunu mu sanıyorsunuz? Sizi köpek gibi 18 saat çalıştırıp para vermeyecekler. Aynen komünizm gibi. Yalnızca ekmek ile ödeme alıp tehlikeli bombalar vs. yaparken iş kazası yaşayıp beliniz bükük bir halde öleceksiniz.

Bunu Peace In Our Time! Derneği başkanıyla halledeceğiz. Propaganda yapıp gösteriler düzenlettireceğiz. İnsanları savaşa isteksiz hale getireceğiz.
İşçiler savaşa dahil olurlarsa grev yapacaklarını,çiftçiler ekinlerini vermeyip gerekirse yakacaklarını, askerler ise hiç bir emri dinlemeyeceklerini söyleyecekler.
[+] 1 üye Consul of Time nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(01-09-2018, 19:57)Wayfear : Afrikaya el atmak gerek.

Bunu da dikkate alayım ve Afrika'ya gideyim.

A) Cephe belirt. -Mümkünse cephenin yerini, mesela afrika, tunus- 

Afrika(İtalyan topraklarının Süveyş Kanalı kısmına doğru)

Ayrıca ben ordumuzun moralini ve disiplinini geçilmez denen İsviçre dağlarını geçerken gördüm ordumuz tam teşekkürlü bir şekilde görevini sürdürüyor.

Bu arada İsviçre'den gelen paraları lütfen gerekli yerlere harcayınız.

Son olarak da iyiki Berlin'de değiliz bir gittik Führer'e saldırı düzenlenmiş. Yapan hainlerin bulunması Führer'nin iyileşmesini dileriz. Ve bir daha böyle bir şeyin yaşanmamasını da arz ediyorum sayın bakanlardan...
Ara
@Feldmarschal katılmıyorum fikrine.
Ara
(02-09-2018, 19:44)ByNys : @Feldmarschal katılmıyorum fikrine.

A şıkkını seçseydin herkesde kontrolden geçicekti böylece patlama olmazdı
Ara
(02-09-2018, 20:04)Feldmarschal :
(02-09-2018, 19:44)ByNys : @Feldmarschal katılmıyorum fikrine.

A şıkkını seçseydin herkesde kontrolden geçicekti böylece patlama olmazdı
Üst Düzey Kontrol önlemleriyle dahi böyle birşey oluyorsa askere güvenimimz kalmamış demektir @Feldmarschal.(Fikrinde bazı konulara katılsamda bazılarına katılmıyorum.)
Ara
@ByNys bakın anlamıyorsunuz galiba üst düzey koruma önemleri felan yazmıyor şıkkınızda. SSin Hitlerjugendin ve Paris garnizonunun korumak üzere oldugu söyleniyor. Zaten Hitlerjugendin küçük bir kısmı orada ve Paris garnizonunda düşündüğünüz gibi devasa bir ordudan oluşmuyor. Ayrıca oradaki birlikler ne kadar fazla olursa olsun sokaktan geçen rastgele birinin gelmesi herşeyi değiştirir bayım.
Ara
Yeni bölüm nerde çocuklar aç aç . :D
[+] 3 üye Wayfear nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
hadi asın birini artık :)
giphy.gif
Ara
Wehrmacht Subayları olarak bu konuyla yakından ilgileneceğiz.
Ara
Özel Kuvvetler olarak bizde olayı yakından takip ediyoruz suçluların cezalandırılması için gereken her şeyi yapacağız.(Dan Cephesi Kahramanı & Yugoslavya Fatihi Mareşal Faramir :D :D :D :D)
трагедия
Bugün de birbirinizi yiyin, yarın oylama, sonraki gün yeni tur gelecek.
[+] 2 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(02-09-2018, 22:43)Onur34 : Bugün de birbirinizi yiyin, yarın oylama sonraki tur bölüm olacak.

Bence hepimiz toplanıp gm'yi asalım :d
[+] 1 üye PashaZade nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(02-09-2018, 22:43)Onur34 : Bugün de birbirinizi yiyin, yarın oylama sonraki tur bölüm olacak.

Bi afiyet olsun deseydin :D:D:D
[+] 1 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(02-09-2018, 22:50)PashaZade :

Bence hepimiz toplanıp gm'yi asalım :d

Komik
Ara
Kelle isterük
Ara
Bunun için @Onur34 ten onay bekliyorum lakin Pashazade benim korumam altındadır. Olası bir idam kararında hepinize göndereceğim yazılı ultimatom ile serbest bırakılıp Propaganda Bakanıın idamını talep edeceğim aksi taktirde Berlin'e askerlerimle gelip Pashayı kurtarıp propaganda bakanını görevden alıp(tenzil etmek) idamını askerlerim yapacaktır!

Onur'dan izin alındı ve bu dediklerim geçerlidir dikkate alın aksi taktirde Almanya'nın geleceği ve Führer sizin yüzünüzden tehlikeye girecektir!

Ordumuzu küçük görecek kişiler içinse İsviçre Dağlarını aşıp altınları bizim gönderdiğimizi hatırlatırım. Bizzat Führerimiz iyileştikten sonra ellerinden madalyamı alacağım!
Ara
(03-09-2018, 02:10)HulkSpider03 : Bunun için @Onur34 ten onay bekliyorum lakin Pashazade benim korumam altındadır. Olası bir idam kararında hepinize göndereceğim yazılı ultimatom ile serbest bırakılıp Propaganda Bakanıın idamını talep edeceğim aksi taktirde Berlin'e askerlerimle gelip Pashayı kurtarıp propaganda bakanını görevden alıp(tenzil etmek) idamını askerlerim yapacaktır!

Onur'dan izin alındı ve bu dediklerim geçerlidir dikkate alın aksi taktirde Almanya'nın geleceği ve Führer sizin yüzünüzden tehlikeye girecektir!

Ordumuzu küçük görecek kişiler içinse İsviçre Dağlarını aşıp altınları bizim gönderdiğimizi hatırlatırım. Bizzat Führerimiz iyileştikten sonra ellerinden madalyamı alacağım!

(03-09-2018, 02:10)HulkSpider03 : Bunun için @Onur34 ten onay bekliyorum lakin Pashazade benim korumam altındadır. Olası bir idam kararında hepinize göndereceğim yazılı ultimatom ile serbest bırakılıp Propaganda Bakanıın idamını talep edeceğim aksi taktirde Berlin'e askerlerimle gelip Pashayı kurtarıp propaganda bakanını görevden alıp(tenzil etmek) idamını askerlerim yapacaktır!

Özel Kuvvetler komutanlığı dahil olarak hiç bir kuvvet komutanın eli armut toplamıyor adil bir yargılanma da her şey ortaya çıkacaktır ortalığı karıştırmaya gerek yoktur kimse burada Propaganda yapmaya kalkışmasın sizin Polonya ve Fransa da ki yaptıklarınızı da hatırlıyoruz ve takdir ediyoruz ne olursa olsun yargı doğru kararı verecektir.Eğer olur da bu dediğinizi cidden yapmaya kalkışırsanız bizim elimizde armut toplamaz bilginiz olsun.Sizin Ordularınız elbette güçlü fakat bizim ordularımızı da yabana atmanızı veya görmezden gelinmeyi hakaret sayarım kendime.
трагедия

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.