[Forum Oyunu] Yeni Düzenin Kuruluşu
(05-09-2018, 12:17)TR Ace : @Onur34 biz donanma olarak ingiltereye cikar isek ne kadar birimimiz olacak yeterli sayida destek alir isek generaller mudahele olmadan çıkabiliriz

Tutunamazsınız. Ama eğer istersen Özel Kuvvetler'den biraz denizci isteyebilirsin.
Ara
Alıntı:Maalesef. Durum kritik. Heryerde saldırılar oluyor. Hitlere yapılan saldırı ve hitlerin ortaya cıkmamasıyla iyice azdılar. Her ne kadar aklanmıs olsam da Hitleri öldürebilmem düsüncesi dahi gencleri deldi gecti. Ayrıca hitlerin ölmesi hitler gençliğinee eçok kötü etki yaratır. Sonuçta yetim kalırlar.Hepsi babası olarak Hitleri görüyor. Ve hitlerin de öleceği ya da en azından felç kalacagı maalesef kesin oldugundan repütasyon kazanıp gencleri elimde tutmamdan baska care yok. Bu da zafer ya da sizlerden gelen bir bildiri ile gerceklesebilir. Ve sunu da unutmayın, Hitler gencligi 14 yasına ayak basan her genci otomatik bir sekilde üye yapar.Yani potansiyel olarak 5-6 milyon saf Almanın lideri olarak bu sorusturmalar cok yordu.Daha fazla desteklerinizi bekliyorum generalim O7

Bayoj Generalime gönderdiğim raporum. @Feldmarschal @Faramir @TR Ace . İşte bu sebepten ötürü Britanya seferini istemiyorum.
Ara
G) Yaratıcılığını konuştur. 

Birliklere Rusya gibi geniş bir alanda gerilla harbini muhakkak öğrenmeliler gerektiği zaman bu taktiği kullanmaları çok önemli.Ayrıca askeri disiplin son kez gözden geçirilmeli kesinlikle yağma ve tecavüze maruz bırakılmamalı halk.En önemli önceliklerimizden biri de bu olacak Berlin'den ise çeşitli ekipmanlar istiyoruz bunların arasında ekipman eksiklerimiz,tanklar,tüfekler ve cephane var tabi ki.Yağma ve Tecavüz'ü yasakladık tabi ki ama düşmandan gerektiği zaman düşmandan ikmal yapmamız durumunda çok küçük bir şekilde Sovyet Cephane ve Ekipmanlarını tanıtmamız lazım bunu da aradan çıkardıktan sonra.Askerlere Rus Coğrafyası hakkında bilgi vermeyi de ihmal etmiyoruz ve yine bir kaç yazışma yapıyoruz bu konuda İstihbarat bakanlığına yazıyoruz ilk çünkü Sovyet Cephesi ile ilgili hiç bir bilgimiz yok en azından konumlandıkları yer belli olsa ona göre bir plan hazırlarız.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
Amerika tarafından arkalanmaktan korkuyorum ama neyse. Generallerimizi mi kıracağız.

Sovyetler Birliğinde Casus ağı oluştur-kara kuvvetleri.
[+] 1 üye Consul of Time nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(05-09-2018, 15:20)Consul of Time : Amerika tarafından arkalanmaktan korkuyorum ama neyse. Generallerimizi mi kıracağız.

Sovyetler Birliğinde Casus ağı oluştur-kara kuvvetleri.

Sovyetler Tarafından yutulmaktansa Amerika tarafından arkalanmak emin olun daha iyi olabilir sayın bakan.
трагедия
[+] 1 üye Faramir nickli üyenin bu iletisini beğendi.
(05-09-2018, 13:09)Onur34 :
(05-09-2018, 12:17)TR Ace : @Onur34 biz donanma olarak ingiltereye cikar isek ne kadar birimimiz olacak yeterli sayida destek alir isek generaller mudahele olmadan çıkabiliriz

Tutunamazsınız. Ama eğer istersen Özel Kuvvetler'den biraz denizci isteyebilirsin.

Tamam o zaman turu veririm bir ara 3 gündür yoğun bir iş var ellerim ağrıyor bilgisayar başında yazmaktan.

Generallerin hepsi bu kararına pişman olacak ama yapacak birşey yok. Biz Almanya için herşeyi eksiksiz yapacağız.

@Onur34 Japon Elçileriyle yaptığımız konuşmalar ne oldu bu arada bu tur yoktu birşey.
Ara
(05-09-2018, 17:48)TR Ace :

Tamam o zaman turu veririm bir ara 3 gündür yoğun bir iş var ellerim ağrıyor bilgisayar başında yazmaktan.

Generallerin hepsi bu kararına pişman olacak ama yapacak birşey yok. Biz Almanya için herşeyi eksiksiz yapacağız.

@Onur34 Japon Elçileriyle yaptığımız konuşmalar ne oldu bu arada bu tur yoktu birşey.

Yardım ederim pişman olacağımızı bende biliyorum istihbarat durumuna göre olmaz ise öbür tur bitirelim bu işi görüşüme gelirsek şu şekilde.

İngiltereyi Amerika savaşa girmeden durdurabilirsek Amerika'yı daha girmeden Savaşa,savaş dışı bırakırız.Ayrıca Britanya İşgal altında iken bende pek çöl veya başka bir savaş düşüneceklerini sanmıyorum belki Hindistan veya Kanada Kukla Devletlerinden yardım isterler ama onlarla da zaten savaştayız yani bize hiç bir zararı olmayacaktır.Ben sorunu hazır güçlü bir donanma ve hava kuvvetimiz varken bitirelim derim aksi takdirde olur da Amerika savaşa girerse Britanya Adasından Avrupa Kıyılarına çıkmak pekte hayal olmaz biran önce bitmeli diye düşünüyorum bu iş.Yoksa ileride çok daha fazla uğraşırız bende sizinle aynı düşünüyorum kısaca @TR Ace
трагедия

Eline geçtiğini yazmayı unutmuşum kusura bakma. Planlar eline geçti ve torpidolar çoktan üretimde.
Ara
(05-09-2018, 19:17)Onur34 :

Eline geçtiğini yazmayı unutmuşum kusura bakma. Planlar eline geçti ve torpidolar çoktan üretimde.

Maden Japon Donanmasından planları aldık o zaman WW2 Döneminin en iyi uçak gemisi olan Taihou için hazırlıklara başlayabiliriz. Kaç tersane maksimum verebiliyoruz.

2 Taneyi süper ağır savaş gemisinden 1 ini kruvazör üretiminden alıp kalan 4 taneyle beraber taihou için hazırlıklara başlıyalım. Tarihin en modern ve Zırhlı uçak gemisinde sıra :)
Ara
Yeni tur gelmedi demi ?
Ara
(05-09-2018, 21:32)25itroy25 : Yeni tur  gelmedi demi ?

Yaklaşık son on turdur turlar iki günde bir geliyor.
Ara
@Faramir in planını gayet başarılı buldum macarlar ve rumenleride ekleyip bende bunu birliklere uygulamak için ortak seminer ve ön hazırlık düzenliyorum. Daha kışa var heralde anladığım kadarıyla 
Yaratıcılığını konuşturmadım pek ama olsun yinede :))

Birliklere Rusya gibi geniş bir alanda gerilla harbini muhakkak öğrenmeliler gerektiği zaman bu taktiği kullanmaları çok önemli.Ayrıca askeri disiplin son kez gözden geçirilmeli kesinlikle yağma ve tecavüze maruz bırakılmamalı halk.En önemli önceliklerimizden biri de bu olacak Berlin'den ise çeşitli ekipmanlar istiyoruz bunların arasında ekipman eksiklerimiz,tanklar,tüfekler ve cephane var tabi ki.Yağma ve Tecavüz'ü yasakladık tabi ki ama düşmandan gerektiği zaman düşmandan ikmal yapmamız durumunda çok küçük bir şekilde Sovyet Cephane ve Ekipmanlarını tanıtmamız lazım bunu da aradan çıkardıktan sonra.Askerlere Rus Coğrafyası hakkında bilgi vermeyi de ihmal etmiyoruz ve yine bir kaç yazışma yapıyoruz bu konuda İstihbarat bakanlığına yazıyoruz ilk çünkü Sovyet Cephesi ile ilgili hiç bir bilgimiz yok en azından konumlandıkları yer belli olsa ona göre bir plan hazırlarız.
[+] 1 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Eğer ilk şık için farklı bir plan yapamıyor isek B, Yapabiliyor isek Cebelitarığı düşürmek adına hazırlık yapmak istiyorum. Afrikanın kapısını cebelitarık açacaktır.

@Onur34 eğitimleri tamamalananların bir kısmını isyan için gönderleim şık C deneyimsiz olanlar avlanacaktır. Birde eğitimler ne oldu nasıl gidiyor ?

Tersane için önceki mesajalrda yazmıştım.
Ara
Propaganda faaliyetlerimizi Rusya'da da kullanabiliriz. Dini ve rus karşıtı propagandalar yaparsak halkın bir kısmı bize destek sağlayacaktır özellikle ukraynalılar türkler ve ülkedeki muhafazakarlar. Bu seferi sanki bir haçlı seferiymiş gibi empoze etmeliyiz insanlara. Böylece hem bu askerlerimizin moralini yükseltir hemde SSCB deki muhafazakarların desteğini almamızı sağlar.
giphy.gif
Ara
(06-09-2018, 07:15)TR Ace : Eğer ilk şık için farklı bir plan yapamıyor isek B, Yapabiliyor isek Cebelitarığı düşürmek adına hazırlık yapmak istiyorum. Afrikanın kapısını cebelitarık açacaktır.

@Onur34 eğitimleri tamamalananların bir kısmını isyan için gönderleim şık C deneyimsiz olanlar avlanacaktır. Birde eğitimler ne oldu nasıl gidiyor ?

Tersane için önceki mesajalrda yazmıştım.

Eğitimleri devam ettiği ve bir sorun olmadığı için herhangi bir bildirim almadın.
Ara
yeni tur ne zmn gelir
giphy.gif
Ara
(06-09-2018, 13:04)turkish lokum : yeni tur ne zmn gelir

Bugün gelir.
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yirmi Birinci Tur
IliUvc.png
Şafak vakti, Berlin semalarında bir gurup İngiliz uçağı göründü. Şehrin biraz dışındaki ilaç fabrikasını ilk önce makineli tüfek atışına tutular, sonra bombalayarak tamamen yok ettiler ve geldikleri gibi gittiler. Basit bir ilaç fabrikası saldırısı gibi görünmesine rağmen sadece üst rütbeli subayların ve devlet adamlarının bildiği gibi Hitler'in tedavi gördüğü yerdi. Her he kadar daha cesedine ulaşılamasa da öldüğüne dair en ufak bir şüphe dahi yoktur. 

@turkish lokum - Propaganda ve İç İşleri Bakanı

Planın işe yaramıştır ve çoğu sempatizan hareketini durdurmayı başardın. Ama Berlin'deki İlaç Fabrikasına yapılan İngiliz hava saldırısı -birilerinin bu yüzden canı yanacak-, ardından ise yetmezmiş gibi harabelerin bombalanması ile Gerçek Hitler'in öldüğüne eminsindir. İçin yanmaktadır ama görevine bir şekilde devam etmelisindir. Bu acı durumu nasıl kapatacaksındır?

A) Manken ile yola devam edelim ve ben yönetime geçeyim. -diğer oyuncuların tepkisini çekebilir-
B) Monarşiyi diriltme çalışmalarına başlayalım. -diğer oyuncuların tepkisini çekebilir-
C) İçimizden birini yeni Führer yapalım. -diğer oyuncuların tepkisini çekebilir-
D) Karar vermek için bir toplantı ayarlayalım -eğer @TR Ace toplantı düzenlemezse sen seçebilirisin
E) Hiçbir şey yapmayalım. 
F) Yaratıcılığını konuştur.
Bu turluk seçtiğin şıkkın yanında istihbarat  konusunda bir alana yatırım yapabilirsin.

@Hatake Kakashi   - Havacılık Bakanı

Halk tabanı saldırının sadece Berlin'in ortasında yaşanan bir İngiliz saldırısı ile şoka girse de sen bu saldırının Hitler'in hayatına mal olmuştur. Bu rezalet bir an önce çözülmelidir zira devriyedeki hiçbir hava kuvvetin ne gelirken ne giderken bir İngiliz uçağı raporundan bahsetmemiştir.

A) Hava kuvvetlerinde sıkı bir sorgulama ve temizlik sürecine gir.
B) Berlin ve Münih'te dinlenen III Ordu'dan incelemeler için yardım iste.
C) İstihbarat Bakanlığından yardım iste.
D) Sorunu görmezden gel ve uçaklarını ya sempatizan sorunu çoğunlukla çözülmüş Kuzey Fransa'ya yada Doğu Cephesine kaydır.

@altnkurt - Ekonomi Bakanı

Hem teftiş etmek  hem de olası "ingiliz saldırılarından" kaçınmak için Alp Fabrikasına gitmişsindirdir. Yokluğunda fabrika tam anlamıyla bir kaleye dönüşmüştür ve biraz mahkum eksikliği yaşansa da üretim hatları tam verimlilikle çalışmaktadır. Taş ofisinde Hitler'in ölümünü düşünüp durmaktasındır. Havacılık bakanlığı saldırı olana kadar hiçbir İngiliz uçağının raporlanmadığına dair yemin etmektedir ve sadece yaralandığı için bir kişiyi asan bir toplumun, ölümü yüzünden kaç kişiyi asa bileceğini düşünüp ürperirsin. Ama bu olayda herhangi bir parmağın olmadığı için rahatsındır ve işlerine dönemeye karar verirsin. 

Hitleri kaldırdığın İlaç fabrikası yerle bir olduğu için ilaç üretimin azalmıştır ama Afrika cephesi dışında aktif bir savaş olmadığı için bu pek sorun olmaz. Onun dışında sabotajların hasar verdiği fabrika ve altyapıyı onarmışsındır ama Romanya ve Türkiye ikmal hatları hala sıkıntılıdır. 

A) İkmal hatlarını onar
B) Fabrika açmaya devam et.

Alp fabrikasında oluşup duran arık klasikleşmiş işçi sıkıntısını çözmen gerekmektedir. 

A) İş saatlerini artır. -huzursuzluk ve artık pek boşta SS askerin yok.-
B) Yakındaki köyden askere gitmeyen erkek ve kadınları işçi olarak al. -üretim biraz düşecek ama mahkumlar hem kazı ile ilgilenecek hem de SS ihtiyacı azalacak ama eğer gönüllü değil de zorla alırsan köylülerin huzursuzluğu artacak-
C) Daha fazla mahkum iste -kalacak yeterli yerleri olmadığı için mahkunlar ve köylüler rahatsız olabilir.-
D) Yeni kışla inşaat et. -kadın işçiler, SS birlikleri veya yeni gelecek mahkumlar ile doldurabilirsin-
E) Yaratıclığını konuştur.

@25itroy25 - Silah, Cephane ve Silahlanma Bakanları

İşleri istihbarat bakanlığına bırakırsın ve incelemeye devam ettiğinde Ekonomi Bakanlığının Romanya ve Türkiye ikmal hatlarına hala yatırım yapmadığını fark edersin. Bir yandan ise gerçek Hitler'in ölümü ile yasa boğulmuşsundur ama iş her şeyden öndedir. Belki ekonomi bakanlığı işini halledene kadar bu cepheleri ziyaret etmen ve ikmal hatlarını geçici olarak çözmek için yöntemler araman daha iyi olacaktır?

A) Romanya cephesini teftişe çık -ikmal hatlarını çoğunlukla kontrol edeceksin-
B) Türkiye cephesini teftişe çık. -ikmal hatlarını çoğunlukla kontrol edeceksin-
C) Yaratıcılığını konuştur.
@TR Ace - Denizcilik Bakanı, 1. Filo ve Denizaltı Amirali ve Atlantik Duvarı Projesi Şefi 

Hitler'in mankeni ve deneyimli askerlerinin sert tutumu sağ olsun Fransa'daki direniş ciddi analmda kırılmıştır ve garnizonun ile işçilerin eski görevlerine geri dönebilmiştir. Gider ayak Japon Eliçisine bir telgraf yollarsın ve oldukça derin uçak gemisi deneyimleri ile projenize yardım etmelerini istersin , haliyle zaten savaşta olan Japonlar bu isteğini de kabul eder. Cebeli Tarık saldırısı için ise hazırlıklarına başlamışken Hitler'in ölüm haberi ile sarsılırsın. Doğru yaklaşılmaz ise bu olay bir iç savaşa dönüşebilir. 

A) Operasyonlar için Bordeaux Limanının tamir edilmesini talep et.
B) Aralarındaki en yeteneklilerinden biri olarak herkesi yeni lideri kararlaştırmak için Hamburg'a davet et.
C) Yaratıcılığını konuştur. 

@Wayfear - Dış İşleri Bakanı

Birkaç kodaman cumhuriyetçi ile Jesse aracılığı ile bir toplantı ayarlamayı başarmışsındır. Hitler'in hiç takdir etmediği aksağansız ve akıcı İngilizcen ile bir Nazi olduğunu saklamayı başarmışsındır ve onların gözünde sadece siyasete atılmak isteyen Alman asıllı bir Amerikan ve Jesse'nin yakın bir arkadaşısındır. Jesse yapabileceği her şeyi yapmıştır ve artık konuşma yapması gereken sensindir. 

A) Konuşma yap. 

@Consul of Time - İstihbarat Bakanı 

Sovyetler'e sızmayı başarmış ama detaylı askeri raporlara ulaşamamışsındır. Sovyetler kapalı bir kutu gibidir ve içeriye basit bir er bile sokmanız yeterince zahmetli olmuştur. Kesenin ağızını açıp birkaç subay satın almayı deneyebilir veya elindeki basit er ile bir subayın odasını yağmalamayı deneyebilirsin.

A) Adı çıkan subaylara rüşvet ver.
B) En uygun subayın ofisini yağmala.
C) Yaratıcılığını konuştur

Bir de Doğu Cephesindeki bazı subayların yolsuzluk yaptığı şüphesi Silahlanma Bakanlığı tarafından sana rapor edilir. Bu durum ikmal hatlarını ciddi anlamda tehlikeye sokabileceği gibi bununla uğraşmak yerine ülkedeki kaos ortamını sakinleştirmeye de çalışabilirsin.

A) Yolsuzluk ile ilgilen
B) Suikast ile ilgili araştırmalara başla. -İlk önce ilaç fabrikasını araştıracaksın-

@Feldmarschal - 5. Ordu Komutanı ve Polonya Valisi 

Talep ettiğin ekipanlar gelmiştir ama Hitler'in ölüm haberi ile derinden sarsılmışsındır. Çapulculara pabuç bırakmamak için Berlin'e gitmek ile cephede kalmak arasında kalmışsındır. 

A) Berlin'e yanlız git.
B) Bütün ordu ile Berlin'e git.
C) Eğitimlere devam et. -geçen turlarsa seçmediğin bir seçeneği veya kafana göre bir eğitim türü yaza bilirisn-

Askeri disiplin iyi, teçhizat sıkıntısı yok ve Rus silahlarını ve coğrafyayı tanıyorlar

Polonya halkı Hitler'im -mucizevi- dönüşü ile sakinleşmiştir ve ikmal hatları sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Ama savaş başlayınca hatlar çok daha işlek bir ha alacaktır ve tıkanması oldukça olasıdır. Polonya zaten yeterince yararlarını sarmıştır ve bir sürü boş insan gücü açığa çıkmıştır. Belki tek taşla iki sorunu da halledebilirsin?

A) Boş nüfusu tren yollarını büyütmek için kullan. -daha verimli ama sabotaja daha açık-
B) Boş nüfuzu daha fazla otoban yapmak için kullan. -daha az verimli ve daha fazla yakın harcar ama sabote edilmesi biraz daha zor-
C) Boş nüfuzu milis kuvvetleri oluşturmak için kullan -oldukça zor bir süreç olacak-
D) Yaratıcılığını konuştur.
 @Bayoj 3. Ordu Komutanı

Sovyet cephesine giderken orduların kısa süreliğine Münih ve Berlin'de dinlemektedir ve bir anda Hitler'in şok edici ölüm haberini alırsın. Askerlerin için bu sadece basit bir fabrikanın yıkılması demekken, senin için korkunç bir haberdir ve sorumlularını bulmakla yanıp tutuşursun.

A) Olduğunuz yerde biraz bekleyelim.
B) Sovyet cephesine gitmeye devam edelim.
C) Eğer bunu bir Alman yaptıksa Faillerin kaçmaması için Ohal ilan edip, bütün üst rütbelileri tutuklayalım.
D) Yaratıcılığını konuştur.

@HulkSpider03  - 4. Ordu Komutanlığı

Askerlerin eğitimlerini tamamlamış, çöl şartları için üniformalar yeniden düzenlenmiş zırhlı araç ve tanklara küçük modifikasyonlar yapılmıştır. Ordun şimdi saldırı için hazırdır ve düşmanın yaptığı küçük saldırların savunmalarına katılmadığınız ve hala deniz kuvvetleri burada olmadığı için düşman sizden habersizdir. Beklenmedik bir saldırı ile düşman hatlarını yarabilir veya ne olur ne olmaz diye eğitime devam edebilirsiniz. Bir yandan ise belki Afrika cephesini bırakabilir ve seni kahreden Hitler'in ölümünün hesabını sormak için Berlin'e veya olası çıkartmalara karşı koymak için Avrupa'ya geri dönebilirsin. 

A) Saldırı planı yaz.
B) Son kez eğitimin üstünden geç.
C) Geri çekil. -nereye gideceğini yaz-

@Faramir - Özel Kuvvetler Komutanı ve İskandinavya Denetleyicisi

Hitler'in ölümü ile derinden sarsılmışsındır. Çapulculara pabuç bırakmamak için Berlin'e gitmek ile cephede kalmak arasında kalmışsındır. 

A) Berlin'e yanlız git.
B) Bütün ordu ile Berlin'e git.
C) Eğitimlere devam et. -geçen turlarsa seçmediğin bir seçeneği veya kafana göre bir eğitim türü yaza bilirisn-

Kış şartlarına karşı dayanıklılar, gerilla harbinden uzmanlaşıyorlar, askeri disiplin iyi ve Rus silahlarını ve biraz coğrafyayı tanıyorlar.

Norveç'de artık Danimarka gibi Alman işgaline alışmıştır ama olası bir çıkartmada bölgedeki SS birliklerinin yeterli olmayacağını biliyorsundur.

A) Berlin'den destek iste.
B) Danimarkalı askerleri görevlendir.
C) Atlantik Dubarı projesinin bura ile de ilgilenmesini talep et.
D) Norveçli askerler yetiştirme işine giriş.

@PashaZade - Grup Önderi

Sempatizan avı eğitimlerin çoğunlukla başarılı olmuş, ama Berlende'ki korkunç Hitler suikasti haberi nedeni ile askerlerin olmasa da -hala mankeni Hitler sanıyorlar-  bir yas havasına girmişsindir. Belki intikamını Fransız köylülerinden almak senin için en iyisi olacaktır?

A) Aryan standartlarına uymayan herkesi infaz et.
B) Aryan standartlarına uymayan herkesi toplama kamplarına yolla.
C) Sempatizanları ve ailelerini infaz et.
D) Sempatizanları ve ailelerini toplama kamplarına yolla.
E) Sempatizan olduğu şüphelenen herkesi infaz et.
F) Sempatizan olduğu şüphelenen herkesi toplama kamplarına yolla.
G) Başka bir cepheye git.
Ara
Yüce Hitlerimiz benim talimatımla tedavi için kaldırıldığı özel tesisin bombalanması üzerine vefat etmiştir. Bu acıyla yaşayabileceğimi sanmıyorum. Benim korumam altında olması gerekirken benim yüzümden bombaların hedefi oldu. Baya kötü bir manzara var ortada. Baş şüphelilerden biri ben olacağım gibi hissediyorum. Bu yargılamadan haklı çıkma ihtimalim olduğunu da sanmıyorum. Ben bir vatan haini olarak asılmayacağım. Ben her zaman Hitler'ine ve Almanya'sına sadık bir bakandım. Şerefime leke sürdürmem.
*Namluyu kafama dayar ve tetiği çekerim*
Sic Parvis Magna
Ara
D) Öncelikle bu elim olay karşısında tüm Wehrmacht'ın üst subaylarını Berlin'e toplayalım. Bu konuyu soruşturmak için Almanya'da olan bütün bakanların hızlıca Berlin'e gelmesi rica olunur. Berlin ve Münih'te hızlıca olağanüstü hal ilan edip tüm giriş ve çıkışları kapatıyorum. Benimle görüşmek isterse Propaganda Bakanını @turkish lokum   Berlin'de ağırlamak isterim. Luftwaffe'de karşılık olarak Buckhingam'a seri bir şekilde saldırılar düzenlesin. Hitler'in ölümünün sızdırılmadan çözülmesi için tüm devlet erkanının Berlin'e gelmesini rica ediyorum. Askeri harekatlara ara verilmeden devam edilmeli. Askerlerimize olayın sadece sanayiyi korumak üzere olduğu ve Hitler'in şerefine bir toplantı olduğunu açıklayalım. 
Eklenti: Ekonomi Bakanımızın intihar ettiği haberini aldım. Bu olay halkın moralini yerle yeksan edecektir. Reichstag'ın etrafındaki ünlü bakanlıklar sokağı ve Reichstag'ı geçici olarak girişi yasaklıyorum. Tüm Bakanlarımızın Kaserne Deutschlands adlı ünlü kışlada misafirim olmasını talep etmekteyim.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.