Forum Sohbet
Forumun ismimi değişmiş bana mı öyle mi geldi :D
Ara
(01-04-2017, 10:57)Cpt.MacMillan : Forumun ismimi değişmiş bana mı öyle mi geldi :D

Nereden böyle bir kanıya vardın ?  :tongue:
Ara
nRJX0R.png

Ya bu 3 ok üstündeki yazılar her zaman farklıydı yada ben şimdi gördüm ama forumun asıl ismi ne , Ya da şöyle soriyim hangi varsayım yanlış
Ara
Vallaha iyi görmüşsün tebrik ederim :D :up:
[+] 1 üye PashaZade nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ne demek efendim görevimiz  :sunglasses:
Ara
Stratejist Türk Duman iş başında :D
Ara
gq97a2.png

Değişim her zaman iyidir Ellerinize sağlık güzel olmuş @Duman
[+] 1 üye Kher nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Comic Sans'la yazmış bir de @Duman istifa !
Ara
Forum logosunun önceki logoya oranla daha havalı ve daha da önemlisi kendisine has bir 'karaktere' sahip olmasını istedik. Aynı zamanda daha akılda kalıcı olacağını düşünüyoruz. Bunun yanı sıra üyelerimiz mesajlarında sık sık site adındaki S ve T harflerini büyük yazdığı için bu yeni logoda ona uyum sağladık. İşin doğrusu ilk başta böyle yapmaktan kaçınmıştık çünkü üyelerde ST kısaltmasının o harflerden doğduğu gibi yanlış bir izlenim yaratabilirdi.

Geliştirmelere devam edeceğiz, iyi forumlar...
[+] 3 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
1 Nisan değişiklikleri geri alındı.

Bu esnada forumda ve sitede ara ara yaşanabilen birer ikişer dakikalık bağlantı sorunlarını çözme amacıyla Cloudflare'den çıkmaya yönelik bir araştırma yaptım ve zannettiğimin aksine bu gibi bir hareket sonrası 1 ila 12 saat arası değil, 24 ila 48 saat arası sitenin kapalı kalması gerekiyor. Dolayısıyla işi gece yapıp sabaha açılmış olmasını ummak pek olası değil. Açıkçası sitenin bu şekilde minimum 1 gün boyunca kapalı kalması da doğru olmaz.

Hala comic-sans görüyorum diyorsanız CTRL F5 yaparak düzeltebilirsiniz.
Şakalandık :(
Ara
Siteyi güncelliyorum (forumdaki yazıları haftalık olarak sitede haberleştiriyorum) geçtiğimiz 10 gün içerisinde enteresan bir yama notları furyası yaşamışız.
  • 27 Mart: Total War: Warhammer Bretonnia Yaması Yama Notları
  • 28 Mart: Company of Heroes Mart Yaması Yama Notları
  • 28 Mart: Civilization VI İlkbahar 2017 Yaması Yama Notları
  • 29 Mart: StarCraft II: Legacy of the Void 3.12 Yama Notları
  • 31 Mart: Stellaris 1.5 Banks Yaması Yama Notları
  • 3 Nisan: Crusader Kings II 2.7.1 Yaması Yama Notları
  • 4 Nisan: Europa Universalis IV: 1.20 Ming Yaması Yama Notları
  • 5 Nisan: Hearthstone 8.0 Yaması Yama Notları
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
admin karrdes mobil oyunlar icinde yer var mi ? clash of royalde arkadaslarla dostluk savasi yapmak isteriz ...

Irkin, Dinin ne olursa olsun kardesim, Ne mutlu Turkum diyen herkes TURKtur. aksini soyleyenin kaynanasina atlayayim.

ordu-turkey-2.jpg
Ara
Forumun simgesindeki küçük değişikliği eminim çoğu kişi farketmemiştir diyeceğim ve arkasından herkes "Yoo farkettik" diyerek beni taşlayacak.
Sic Parvis Magna
Ara
Seni şaşırtalım altın

Yoo hayır görmemiştim
Ara
Bişey sorcam forumda henüz yeni sayılırım da aklımda hep bişey vardı bi türlü sorma fırsatı bulamadım şu isimlerin altında yazan Campidoctor,Princeps,tiro,kardinal,foederatus vs şeyler ne anlama geliyor?
giphy.gif
Ara
Roma askeri/idari terimleri, o yazdıkların arasında Princeps benim, Kardinal ise cemal'in custom ünvanı, yani jenerik değil.
Sen de profil ayarlarından orada yazanı değiştirebilirsin.

İleride daha ayrıntılı hale getirmeyi düşünüyorum ancak yazan şeylerin anlamı kabaca şurada veriliyor: https://forum.strategyturk.com/konu-forum-uye-unvanlari
[+] 3 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Sağ üstteki bildirim kısmında görsel bir bozukluk görüyorsanız sayfayı CTRL + F5 yaparak kaynağından yüklemeniz durumunda düzelir, gece o kısımla ilgili bir düzenleme yapmam gerekti, düzenleme sonrası sayfayı çerezlerden yükleyenlerde sıkıntılı görünebiliyor.
Bu konu ile Genel Sohbet arasındaki fark nedir tam olarak? Bu konuda forumla alakalı istediğimiz durumu konuşup diğer başlıkta ise bir konu sınırlaması olmadan dişimizin arasına kaçan mısır tanesinin hikayesini dökebiliyoruz sanırım. Yanlış mıyım?

Ne kadar nitelikli bir moderatör adayıymışım ben yahu? :D
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
Ara
Evet forum sohbet forumla alakalı hususlar, genel sohbet ise her telden.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.