Forum Sohbet
Ben de hiçbir şeyi bilmiyorum ya.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
Ara
(04-07-2017, 15:46)TLV : Ben de hiçbir şeyi bilmiyorum ya.

Öğrenirsin, acele etme. Yeri geliyo biz de bilmiyoruz. Discorda gelmeni tavsiye ederim. Forumdaki arkadaşlarla daha iyi bir kaynaşma ortamı var.
Sic Parvis Magna
Ara
Geopolitical simulator 4 oyununa forumda yer verilmesi gerektiğini düşünüyorum.Oyun forumdaki birçok oyundan daha fazla ayrıntı istiyor.(Güzel rehber yazıları ve hikayeler çıkabilir.)Lakin oyunun bug konusunda ciddi sıkıntıları yok da değil.
[+] 1 üye SiyahAtlıHarzem nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
hizliresim https linkleri sertifika sorunu sebebiyle uyarı veriyor, buna rağmen hizliresim yeni yüklenen görsellerde https link de vermeye devam ediyor. hizliresim kaynaklı bir sorun sebebiyle forumda hizliresim'den paylaşmış bazı görselleri göremiyorsanız https'teki s'i kaldırıp deneyebilirsiniz, ancak sorun bayağı önemli bir sorun olduğu için kısa sürede çözülür diye tahmin ediyorum.
hizliresim ile alakalı sorun düzelmiş.
LOTR BFME için bir bölüm açılmasını talep ediyorum multiplayer etkinlikleri düzenleyebiliriz.
giphy.gif
[+] 5 üye turkish lokum nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Öncelikle bu gibi forumla ilgili önerileri Sohbet konusu yerine Forum Öneri konusunda dile getirmek daha doğru olur.
Link: https://forum.strategyturk.com/konu-forum-oneri-merkezi

Önerilerle ilgili olarak ise, bizim için her açılan yeni bölüm yeni bir sorumluluk. Bölüm açtığımız her oyunla ilgili içerik üretmeye çalışıyoruz. Bu bölümlerin geliştirilmesi için sorumlu alımları yapmamız gerekiyor vs. Belli ilgi gören bölümler olduğu gibi çok zayıf kalan bölümlerimiz de var, ancak forumda o bölümleri açık tuttuğumuz sürece o bölümleri geliştirmek bizim görevimiz ve eğer bir bölüme yeterli ilgiyi gösteremiyorsak, bu o esnada yine ilgiye muhtaç bir başka bölümle ilgilendiğimizden ötürü oluyor.

Bölüm açma hususunda ilk olarak mevcut bölümlerimizi 'kabul edilebilir' seviyeye taşımak istiyoruz. Bu da şu anda rehber sıkıntısı çeken, içerik sıkıntısı çeken birçok bölümle ilgilenilmesi anlamına geliyor. Ancak bundan sonra 'Diğer Seriler'in altında bölüm ayırabileceğimiz bazı serileri gözden geçirebiliriz. Örneğin benim de uzun süredir aklımda olan bir ANNO bölümü var. Strateji oyun türü oldukça geniş bir tür ancak mesele bu oyunlara bölüm açmakla bitmiyor, asıl iş o bölüm açıldıktan sonra başlıyor.
LOTR oyunları ile ilgili bir bölüm açabiliriz ben o bölümün geliştirilmesi için görev alırım.
Öneri konusuna da yazıyorum değerlendirmeye alınması için iletimi beğenmeniz gerekiyor bu arada genel sohbet e yazmamın sebebi forum çok geniş olduğu için öyle bir bölüm olduğunu bilmiyordum herkese teşekkürler.
giphy.gif
[+] 4 üye turkish lokum nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Gerçekten güzel olur Lokum LOTR konusunda bildiğim kadarı ile bilgi sahibi ve hala çok eski oyunlarını dahi oynuyor.
Gerçekten o bölümü iyi idare eder.
Ara
Tek kişinin koca bir bölümü yönetme fikri forum sitelerinde çok yanıltıcı olabiliyor, söyleyeyim dedim.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
[+] 2 üye TLV nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
tek başıma değil zaten ben bir teklif sunayım dedim.
LOTR çok geniş bir bölüm en az 4 yönetici lazım öyle bir iki kişinin yapabileceği birşey değil.
giphy.gif
[+] 1 üye turkish lokum nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
LnDnbj.jpg

Chrome üzerinden Strategyturk diye arama yaptığımda ilgili aramalar kısmında 'strategyturk erişte'ye rastladım . Galiba bizim forumdan @uçan erişte ünlü olmuş :D
Ara
O senelerdir var. Sibel ablaya buradan selamlar.
[+] 2 üye Lothebork nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Özel profil fotoğrafı almak için napmam gerekiyiii
giphy.gif
Ara
Geçmişe gidip özel profil fotoğraflarının aktif olduğu dönemde üye olmalı ve yine o dönemde bir profil fotoğrafı almalısın. Yoksa bizim gibi kalırsın böyle.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ooo neyseki zaman makinem var.

Kahramanlık yapınca falan vermiyonuz mu?
giphy.gif
Ara
Lokum çok iyi lokum yapar (Cidden yapıyor) Lokum resmi verin ona.
Ara
(17-07-2017, 22:19)turkish lokum : Ooo neyseki zaman makinem var.

Asla benim gibi bi avatarın olmayacak.
featured-edwinvancleef.jpg
Ara
(17-07-2017, 22:19)turkish lokum : Ooo neyseki zaman makinem var.

Forum olarak yukarı doğru tükürdükten sonra tükürüğünü buz yapanı kahraman olarak ilan ediyoruz. Bunu gerçekleştirip video çekersen ve bize atarsan belki custom foto alabilirsin
Ara
Slikon yiyebiliyorum.
giphy.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.