Foruma Yönelik Sorularınız
(18-02-2020, 18:53)Grindelwald : Eski ve yeni mesajlar karışık görünüyor. Konuyu veya mesajı okumuş olsam dahi hala yeni mesaj var gösteriyor yardımcı olabilecek var mı ?

Konuya veya mesaja bildirimler kısmındaki bağlantılardan ulaşmazsan, hâlâ yeni bildiriminin olduğu görünür. Konuya veya mesaja bildirimdeki bağlantılardan ulaştıysan ve buna rağmen yeni bildirimin olduğunu görünmeye devam ediyorsan, biraz bekle ya da basitçe sayfayı yenile.
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Merhaba forum temasını komple değiştirme seçeneği mevcut mu ? Yeni yorum var mı konu benim yorumumu içeriyor mu anlamak çok çok zor. Hele ki yeni yorum bildirisi imkansıza yakın. Sadece bende mi böyle belirsiz görünüyor bilmiyorum ama tüm forum keyfimi kaçıyor. Bir kaç defa inceledim ama sadece arka plan resmini ve renkleri değiştirmeyi bulabildim. Bu ikonları değiştirme imkanım var mı ?
Teşekkürler.
 '' Draco dormiens nunquam titillandus ''
Ara
Arka plan tema ile bildirim bağlantısı nedir?
Ara
(22-10-2020, 14:12)Grindelwald : Merhaba forum temasını komple değiştirme seçeneği mevcut mu ? Yeni yorum var mı konu benim yorumumu içeriyor mu anlamak çok çok zor. Hele ki yeni yorum bildirisi imkansıza yakın. Sadece bende mi böyle belirsiz görünüyor bilmiyorum ama tüm forum keyfimi kaçıyor. Bir kaç defa inceledim ama sadece arka plan resmini ve renkleri değiştirmeyi bulabildim. Bu ikonları değiştirme imkanım var mı ?
Teşekkürler.

Merhabalar, temalar konu açıklama ikonlarını değiştirmiyor.

Her bir ikonun ne anlama geldiğini şu resimden anlayabilirsiniz.

xa.png

En son konuyu okumanızın üzerine yeni bir yorum yapıldığında ise konu isminin solunda ok işareti belirir. O işarete tıklarsanız okumadığınız son iletiye gidersiniz.

cc.png
Ara
El ile yazmadan kişileri taglamanın bir yolu var mı? Kullanıcı adında boşluk olan bazı üyeler taglanmıyor.
Ara
Boşluk bulunanlar için @"bu şekilde" yazman lazım. Diğer sorun hakkında tam bilgim yok. Öyle bir yol olduğunu sanmıyorum.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Buradaki etkinlikteki 500 iletilik ödülü almak istiyorsam,50+100+250+500 yani
900 ileti mi atmam gerek? Yoksa 500 tane atsam yeter mi?

500 ileti attığım an 50,100,250'lik ödülleri de alıyor muyum?
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
Alabiliyorsun.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ay içinde ne kadar ileti attığımıza nereden bakıyoruz ?
Ara
https://forum.strategyturk.com/search.php

Bu linke tıklayıp oradaki ayarlardan şunu değiştirdikten sonra (diğerlerine dokunmana gerek yok) kullanıcı adını girip arat.

unknown.png

En yakın tarihten en uzak tarihe sonuçlar çıkacak. İleti sayını hesaplamak istediğin tarihteki sayfaya gelerek hesaplayabilirsin. Kolay bir yol olarak bir sayfada 30 ileti listeleniyor, eğer uzak bir tarihten itibaren ileti sayını hesaplayacaksan sayfa sayısı çarpı 30 yaparak hesaplamayı hızlandırabilirsin.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
modları(ismi turuncu olanları) nereye şikayet edebiliriz?
[+] 2 üye taylanhavertz nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Forum Destekte konu açabilirsin.
tTRiYax.png
[+] 2 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Forumda özel avatarlara erişmek için napmalıyız
Ara
Forumda özel avatarlarmı var?
Ara
Yok. Çeşitli forum etkinliklerinde "özel avatar" ödülü veriliyor fakat bunlar mevcut strateji oyunlarından custom avatarlar. Örneğin Humankind'dan bir portre, EU4'ten bir başarım sembolü vb.
bu forum niye çok soğuk
Ara
foruma daha farklı renk tonlarında temalar getirmeyi düşünüyor musunuz
Ara
image.png
(18-02-2023, 21:47)Rohollad : bu forum niye çok soğuk
Klimalar kapalıdır.
Ara
Bu fotoğraflar nasıl ekleniyor?
humanitas una debet esse; aliter evanescet.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.