Gamescom 2018
0bf587fa4813c094f1c498988f71887d.png

21-25 Ağustos arasında düzenlenen Gamescom 2018 fuarında gösterilecek/gösterilen oyunlar ile ilgili görüşlerinizi, bilgilerinizi ve videoları paylaşabilirsiniz.

Fuarda bulunacak bazı firmalar:

SonyGameloftMicrosoft
NintendoTalewordsGoogle
EACapcomIntel
UbisoftHPKalypso
505 games1C CompanyLogitech
AmazonKonamiMSI
Bandai NamcoAsusPlantronics
BethesdaNvidiaRazer
CD ProjektBlizzardSega
Deep SilverSamsungSquare Enix
Epic GamesFocus Home InteractiveTechland
FrontierTeam 17Turtle Beach
WargamingGreen Man GamingWarner
[+] 2 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
SEGA'nın Total War Three Kingdoms, Team Sonic Racing, Valkyria Chronicles 4, Fist of the North Star Lost Paradise, Persona 3 Dancing in Moonlight, ve Persona 5 Dancing in Starlight'ı oynananabilir olarak fuara getireceği söyleniyor. Ayrıca FM 2019 için bir etkinlik hazırlamışlar.
Ara
Anno 1800 de Gamescom'da olacak, yanılmıyorsam geçen sene zaten Gamescom'da duyurulmuşlardı.
Yeni çıkan Mount & Blade II: Bannerlord blog yazısında Gamescom'da single playerdan bir demo gösterileceği söylenmiş.
tTRiYax.png
Ara
(16-08-2018, 22:04)reddga : Yeni çıkan Mount & Blade II: Bannerlord blog yazısında Gamescom'da single playerdan bir demo gösterileceği söylenmiş.

Artık bize çıkış tarihi lazım demoyla karnımız doymaz, isterse full sürüm oynatsınlar yine yetmez.
[+] 1 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Borderlands 3 ? Lütfen ? Hadi E3'ü, Comic-Con'u geçtiniz, bari Gamescom'da bir şeyler duyalım. O da olmadı seneye kaldı bizim iş.
[+] 1 üye Belendithas nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Age of Empires IV'ün üzerinde ki sır perdesi kalksın artık.
[+] 3 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Blizzard'ın paylaştığı habere göre neredeyse her oyunları için Gamescom'da bir şeyler gösterebileceklerini belirtmişler. Benim en çok merak ettiğim Hearthstone için turnuva modunu gösterip göstermeyecekleri olacak. Birkaç ay önce bu yılın ortalarına doğru beta sürümünün çıkabileceğini söylemişlerdi.
tTRiYax.png
Ara
(18-08-2018, 00:29)reddga : Blizzard'ın paylaştığı habere göre neredeyse her oyunları için Gamescom'da bir şeyler gösterebileceklerini belirtmişler. Benim en çok merak ettiğim Hearthstone için turnuva modunu gösterip göstermeyecekleri olacak. Birkaç ay önce bu yılın ortalarına doğru beta sürümünün çıkabileceğini söylemişlerdi.

Muhtemelen diablo üzerine bir şeyler gösterecekler, hem yeni içerikler üzerinde çalıştıklarını duyurmuşlardı hem de geçtiğimiz günlerde Diablo 3'ün switch'e geleceği duyuruldu.
Ara
(18-08-2018, 01:49)Voidian :
(18-08-2018, 00:29)reddga : Blizzard'ın paylaştığı habere göre neredeyse her oyunları için Gamescom'da bir şeyler gösterebileceklerini belirtmişler. Benim en çok merak ettiğim Hearthstone için turnuva modunu gösterip göstermeyecekleri olacak. Birkaç ay önce bu yılın ortalarına doğru beta sürümünün çıkabileceğini söylemişlerdi.

Muhtemelen diablo üzerine bir şeyler gösterecekler, hem yeni içerikler üzerinde çalıştıklarını duyurmuşlardı hem de geçtiğimiz günlerde Diablo 3'ün switch'e geleceği duyuruldu.

Yüksek ihtimal yeni Diablo oyunu ya da expansion pack ile ilgili bir şeyler açıklarlar, geri kalanı BlizzCon'a kalır artık.
[+] 1 üye Belendithas nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Şöyle bir artworke rastladım: 

Dkz2Yc7UUAEvTMy.jpg

Ortadakini tanıyor muyuz?
Blizz, Diablo için 1 saat 15 dakikalık panel ayırmış, bu sefer büyük bir şey geliyor çok yüksek ihtimal. Hayal kırıklığına uğratmaz umarım.
Ara
Queen Azshara
@Duman
Ara
Azshara bayağı değişmiş ben en son gördüğümde night-elf kraliçesiydi.
(18-08-2018, 15:47)Duman : Azshara bayağı değişmiş ben en son gördüğümde night-elf kraliçesiydi.

O en son gördüğün bi 10 bin yıl önce.
Ara
Starcraft 2 için ufak bir Gamescom videosu yayınlanmış, yeni co-op komutan Tychus Findlay gösterilecekmiş.

tTRiYax.png
Ara
Paradox konsol için çıkartılacak ilk PDS oyunu olarak Stellaris'i tanıtacakmış, konsoldaki Stellaris'in 1.7 sürümü üzerinden portlandığı ifade edilmiş, yani şu anki Stellaris'ten bayağı farklı. Zaman içerisinde 2 sürümü de eşitlemeye çalışacaklarmış.
Bannerlord'dan yeni campaign trailerı yayınlandı.
Ara
(21-08-2018, 01:24)Voidian : Bannerlord'dan yeni campaign trailerı yayınlandı.

Teaser videosu olduğu için fazla detay koymamışlar ama yine de heyecanlandırdığını itiraf etmem lazım. Yarınki tanıtımlarını merakla bekliyorum, artık çıkış tarihi verseler de rahatlasak.
tTRiYax.png
Ara
  • Overworldde sayıların yazdığı font mu uymamış yoksa o sayıları bir kutucuk içine mi koymaları lazımdı anlamadım ama biraz tuhaf gözüküyor. Yerleşim yerlerinin yazıları/bayrakları çok hoş durmuş ama.
  • Açık alanda grafikler biraz eski nesil dursa da m&b standartları için kabul edilebilecek seviyede, muhtemelen modlarla çok daha iyi seviyeye çekerler onu zaten. Kapalı mekanlar ise özellikle atmosfer olarak gayet tatmin edici seviyede.
  • O yüksekten aşağı yürümedeki kamera hareketleri hiç olmamış, kamera abartı sallanıyor.
  • Envanter arayüzü çok güzel ve kaliteli olmuş, AAA oyun oynadığımız hissiyatını veriyor.

Gamescom'da oyunu oynatacakları için bugünlerde 2 dakikalık trailerdan çok daha fazlasını öğreniriz. Trailerda çoğu şey oturmuş gözüküyor, çıkış tarihine çok az kalmış gibi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.