Gamescom 2020
0bf587fa4813c094f1c498988f71887d.png

Gamescom 2020, 27-30 Ağustos tarihleri arasında 11.'si gerçekleştirilecek olan ve yayıncılara sunum yapma imkan sunan, Avrupa'nın en büyük oyun fuarıdır. Bu sene tamamen dijital olarak gerçekleştirilecek olan fuarı buradaki linkten aşağıdaki takvime göre canlı olarak izleyenebilirsiniz.

Takvimİçerik
27 Ağustos - 21:00 TSiAçılış Gecesi
28 Ağustos - 22:00 TSiFuture Games Show
29 Ağustos - 20:00 TSiIndie Oyunlar Sunumu

Fuarın bu seneki ana sponsorları:
unknown.png

Gamescom 2020'ye dair yorum ve haber paylaşımları bu konu altından yapılabilir.
[+] 3 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Fuara Sony, Sony olarak katılmıyor ama duyurulmuş olan PS5 oyunlarına dair bir şeyler görebiliriz. Örneğin Insomniac games açılış gecesinde kendisi katılıp Ratchet and Clank: Rift Apart oynanış demosunu yayınlayacakmış.
Ara
https://twitter.com/xbox/status/12983046...94977?s=21

Görsel

Age of Empires III: Definitive Edition için sabırsızlanıyorum. Çıkış tarihi ve oynanış videosu göstereceklerini tahmin ediyorum.
tTRiYax.png
Ara
Çok zaman geçti, mutlaka ikisini de göstereceklerdir fakat benim betadan sonra maalesef 3. oyunun Definitive Edition'ına inancım kalmadı. Orjinal hali ile görsel olarak yeterince değişim yok ve işi kamera mesafesi sorununu düzeltecek kadar temelden almıyorlar.
Ara
Açıkçası AoEII'nin Definitive Edition'ını çok beğendim. AoEIII'ünkinde de aynı performansı bekliyorum. AoEII:DE gibi bir oyundan sonra AoEIII:DE'de başarısız olurlarsa gerçekten çok yazık olur.
IbnE9P2.gif
Ara
Açılış gecesi başlıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=1xmuwW9IpJ0
https://www.twitch.tv/thegameawards
Ara
Age of duyuruldu mu ?
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
Ara
(27-08-2020, 21:16)gLo1NN : Age of duyuruldu mu ?

Daha yarım saat olmadı başlayalı. Bismillah.
Sic Parvis Magna
Ara
(26-08-2020, 20:46)Voidian : Çok zaman geçti, mutlaka ikisini de göstereceklerdir fakat benim betadan sonra maalesef 3. oyunun Definitive Edition'ına inancım kalmadı. Orjinal hali ile görsel olarak yeterince değişim yok ve işi kamera mesafesi sorununu düzeltecek kadar temelden almıyorlar.

Keşke biraz haksız çıksaydım. :(((
Ara
daha fazla dayanamadım kapattım yayını, hoşuma gitmedi
Ara
İlk günü TGA ile ortak yaptıkları için biraz kotarabilmişlerdi. İkinci gün tamamen patlamışlar. Gamescom'un kendi kanalında 9.000 kişinin izlediği Almanlar için Almanca yayın ki bunun ne kadarı İngilizce Gamescom yayını var sanıp izlemeye gelen belli değil ama chatin çoğu İngilizce konuşup Almanca yayın ne alakayı sorguluyordu. Future Games Show'a gelirsek Gamesradar kanalında 5.000 kişiyi görmeyen şuana kadar sadece abuk subuk oyunların gösterildiği gerisini izlemeye benim bile tahammül edemediğim bir yayın var. Gamescom 2020 tarihin en dandik fuarı olabilir.
[+] 1 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
age of 3 için bekliyordum oda çıktığına göre boşver :) ha! bide warcraft :)
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
Ara
Ben de sırf Age of Empires III: DE için izleyecektim. Ama Steam sayfasındaki ekran görüntüleri haricinde bir içerik göstermek bir yana, bir süre boyunca Almanca konuşmaya devam ettikleri için yayını kapattım. Önemli bir gelişme olursa sonradan internetten öğrenirim. AoEIV ile ilgili bilgi verseler bile çok ayrıntıya gireceklerini ya da çıkış tarihi vereceklerini zannetmem, ayrıntı için AoEIII:DE'nin çıkmasını beklemek istemeleri muhtemel.
IbnE9P2.gif
Ara
Sonny nin sunumu daha gzüel valla çok boş geçti
Ara
Direkt Gus'ı koymuşlar oyuna.

v5jjo8.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.